Left Bottom vmi

1 vox_libri_dainu_sventeBirželio 11-ąją Klaipėdoje vyko Mažosios Lietuvos lietuvių dainų šventė. Šiųmetis renginys - jubiliejinis, vykstantis jau 90-ąjį kartą. Jame muzikinius pasirodymus pademonstravo per 260 meninių kolektyvų arba daugiau nei 7000 dalyvių iš visos Lietuvos.

Šilutės miesto vėliava šioje išskirtinėje muzikos šventėje taip pat plevėsavo, o jai garbingai atstovavo Šilutės kultūros ir pramogų centro kamerinis choras „Vox Libri“, vadovaujamas Rasos Golubovskienės.

Mažosios Lietuvos lietuvių dainų šventė - tai vieta, kurioje atliekamos tautiškumu alsuojančios dainos, lietuviškumą skleidžia šokėjai, o patriotines melodijas groja patys įvairiausi muzikantai.

„Vox Libri“ choristams tokia šventė - jau antroji ir be galo svarbi. „Mes esame Mažosios Lietuvos gyventojai, todėl džiaugiamės galėdami atstovauti savo mylimam miestui - Šilutei - tokiame gražiame renginyje. Mūsų choristai ne šiaip atliko privalomus kūrinius, tačiau juos dainavo degdami patriotiškumu, širdimi būdami su visais šilutiškiais“, - kalbėjo „Vox Libri“ vadovė.

Už galimybę dalyvauti Mažosios Lietuvos lietuvių dainų šventėje choristai dėkoja Šilutės rajono savivaldybei.

Savaitės klausimasAr eisite į Šilutės miesto šventės renginius?

Ukmergės naujienos