1 vox_libri_dainu_sventeBirželio 11-ąją Klaipėdoje vyko Mažosios Lietuvos lietuvių dainų šventė. Šiųmetis renginys - jubiliejinis, vykstantis jau 90-ąjį kartą. Jame muzikinius pasirodymus pademonstravo per 260 meninių kolektyvų arba daugiau nei 7000 dalyvių iš visos Lietuvos.

Šilutės miesto vėliava šioje išskirtinėje muzikos šventėje taip pat plevėsavo, o jai garbingai atstovavo Šilutės kultūros ir pramogų centro kamerinis choras „Vox Libri“, vadovaujamas Rasos Golubovskienės.

Mažosios Lietuvos lietuvių dainų šventė - tai vieta, kurioje atliekamos tautiškumu alsuojančios dainos, lietuviškumą skleidžia šokėjai, o patriotines melodijas groja patys įvairiausi muzikantai.

„Vox Libri“ choristams tokia šventė - jau antroji ir be galo svarbi. „Mes esame Mažosios Lietuvos gyventojai, todėl džiaugiamės galėdami atstovauti savo mylimam miestui - Šilutei - tokiame gražiame renginyje. Mūsų choristai ne šiaip atliko privalomus kūrinius, tačiau juos dainavo degdami patriotiškumu, širdimi būdami su visais šilutiškiais“, - kalbėjo „Vox Libri“ vadovė.

Už galimybę dalyvauti Mažosios Lietuvos lietuvių dainų šventėje choristai dėkoja Šilutės rajono savivaldybei.

Savaitės klausimasKitų metų pradžioje Šilutėje atsidarys robotikos dirbtuvės. Ar palaikote šią iniciatyvą?

Ukmergės naujienos