Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Šilalės policijos pareigūnai prašo atpažinti vagyste įtariamus asmenis

Image - Šilalės policijos pareigūnai prašo atpažinti vagyste įtariamus asmenis

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai prašo gyventojų atpažinti vagyste įtariamus

Trečiadienis, 12 Rugsėjis Komentarai (0)

Šilutės policijos pareigūnai prašo atpažinti vagyste įtariamą asmenį

Image - Šilutės policijos pareigūnai prašo atpažinti vagyste įtariamą asmenį

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai prašo gyventojų atpažinti vagyste įtariamą asmenį. Iš prekybos centro „Maxima“, esančio Šilutėje, Lietuvininkų g. 58, pasisavinta svetima piniginė.

Ketvirtadienis, 6 Rugsėjis Komentarai (0)

Įvykiai

Liepų gatvėje ir vėl degė vaikiškas vežimėlis

Image - Liepų gatvėje ir vėl degė vaikiškas vežimėlis

  Šilutės Liepų gatvės gyventojai sunerimę, jau antrą kartą per trijų mėnesių laikotarpį laiptinėje degė vaikiškas vežimėlis. Antradienį, prieš pat vidurnaktį, ugniagesiai skubėjo į Liepų gatvės daugiabutį. Buvo gautas pranešimas, kad

Trečiadienis, 19 Rugsėjis Komentarai (0)

Policijai įkliuvo narkotinių medžiagų platintojai

Image - Policijai įkliuvo narkotinių medžiagų platintojai

Rugpjūčio 27 d. Tauragės apskrities vyriasiasis policijos komisariatas (AVPK) pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti.

Ketvirtadienis, 6 Rugsėjis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Laukiniai gyvūnai keliuose. Specialistų patarimai vairuotojams

Image - Laukiniai gyvūnai keliuose. Specialistų patarimai vairuotojams

  Susidūrimas su gyvūnu gali būti labai pavojingas. Susidūrus su briedžiu, šernu ar stirna, apgadinama transporto priemonė, vairuotojas ir keleiviai gali būti sužeisti ir net žūti. Lietuvos keliuose su stambiaisiais gyvūnais

Antradienis, 18 Rugsėjis Komentarai (0)

Naujakuriuose dar vienos perėjos nebus

Image - Naujakuriuose dar vienos perėjos nebus

Vingiuotose Naujakurių kvartalo gatvelėse daugiau pėsčiųjų perėjų nebus, nes čia eismas jau yra sureguliuotas taip, kaip tai padaryti rekomendavo eismo saugumo ekspertai. O toks eismo saugumo auditas buvo atliktas prieš

Penktadienis, 14 Rugsėjis Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Tragedija Atmatoje - nuskendo vaikas (PAPILDYTA)

Image - Tragedija Atmatoje - nuskendo vaikas (PAPILDYTA)

  Didžiulė tragedija šią pavakarę įvyko Rusnės saloje, Atmatos upės pradžioje, dar vietinių vadinamoje Atmatos, Pakalnės ir Skirvytės upių sankirtoje. Maždaug 19 val. maudynių vietoje nuskendo 15 metų berniukas iš Šilutės.

Penktadienis, 27 Liepa Komentarai (9)

Tik po žiaurios egzekucijos suprato, kuo galėjo baigtis senolės akistata miške

Image - Tik po žiaurios egzekucijos suprato, kuo galėjo baigtis senolės akistata miške

Šiurpi žmogžudystė Šilutėje pasėjo baimę tarp senjorų. „Baisu net nosį į lauką iškišti. Nežinia, kokių pamišusių žmonių galima sutikti. Nužudė mano kaimynę. Jaučiuosi labai sukrėsta“, – ištarė 70-ties metų

Sekmadienis, 8 Liepa Komentarai (0)

dantysNuolat girdime apie sukčių apgautus žmones, iš jų išviliotus sutaupytus pinigus, vis atsirandančius naujus sukčiavimo būdus.

Šį kartą Šilutės rajono apylinkės teismą pasiekė kiek kitoks bandymas apgaule pasipelnyti. Niekur nedirbantis vyras T.P. sumanė lengvų pinigų gauti apgaudamas ne kokį patiklų, jo melu galintį patikėti žmogelį, o šimtams tūkstančių klientų savo paslaugas siūlančią draudimo bendrovę.

Seniau už viešosios tvarkos pažeidimą teistas vyras dabar nuteistas už iškart dviejų nusikaltimų padarymą: už pasikėsinimą padaryti nusikalstamą veiką ir sukčiavimą.

Dantis susidėti norėjęs vyras, verslo planą „sugeneravo“ iš savo nelaimės.

Praėjusių metų lapkričio 27-osios naktį kaltinamasis buvo visiškai girtas, todėl nepamena, kas tiksliai tą naktį jam nutiko. Bet kažkokiu būdu jis neteko dantų - ar jam kažkas sudavė, ar pats kur nugriuvo...

Praėjus gal savaitei po skausmingo įvykio, apsibalnojęs vyriškis sugalvojo, kaip gauti pinigų išbarstytiems dantims susidėti. Sumojo apsidrausti nuo nelaimingų atsitikimų ir iš draudimo kompanijos už netektus dantis gauti pinigų.

Apmąstęs, ką ir kaip darys, sukčius, jau būdamas be dantų, nuėjo į Šilutėje esančio prekybos centro „Pamarys“ pasaže įsikūrusios draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ skyrių. Ten sudarė asmens draudimo nuo nelaimingų atsitikimų sutartį. Draudikei  melavo apie savo būklę, nors dantis nusinešęs nelaimingas atsitikimas jau buvo įvykęs.

Draudikė naujo kliento T.P. nepažinojo ir nepamatė, kad jis jau yra sužalotas.

Vyras pirmą draudimo įmoką - 15 eurų - sumokėjo iš karto ir gavo asmens draudimo liudijimą.

Po apsidraudimo praėjus mėnesiui, T.P. nuėjo į medicinos centrą pas stomatologę, kad ji užfiksuotų, jog jis patyrė veido traumą ir neteko dviejų viršutinių ir vieno apatinio danties. Stomatologei pasakė, kad dantys išlūžo dėl traumos, kas jam atsitiko neaiškino, o ji daugiau ir neklausinėjo, kas nutiko.

Gavęs medikės pažymą apie išmuštus dantis, T.P. kreipėsi į draudimo kompaniją kompensacijos.

Vyrą apdaudusi draudikė apie tai, kad jis kreipėsi dėl išmokos už išmuštus dantis, nežinojo, nes vyras kreipėsi tiesiai į draudimo bendrovę.

Teisme liudijusi odontologė sakė, kad tą rytą į medicijos centrą atėjęs vyras sakė, kad reikalinga konsultacija dėl iš vakaro įvykusios traumos, nes neteko dantų. Jis nebuvo iš anksto užsiregistravęs, bet rytais nuo 9 iki 10 val. priimami pacientai dėl skubių atvejų.

Odontologė jį apžiūrėjo, užpildė kortelę, kadangi jis anksčiau centre nesilankė. Nustatė, kad nulūžę 5 dantų vainikėliai (iki šaknų) ir dar 4 dantys kliba. Kiti dantys buvo pakankamai tvirti.

Medikė ant T.P. veido nepastebėjo jokių sužalojimų (nei kraujosruvų, nei mėlynių - senų ar šviežių). T.P. sakė, kad visi dantys išlūžo ir kliba dėl iš vakaro patirtos traumos. Kokia tai trauma: ar jis griuvo, ar jam kas trenkė į veidą, jis neaiškino. Kortelėje medikė užrašė tai, ką pacientas pasakė. Taip pat padarė 5 dantų (kurių likusios tik šaknys) rentgeno nuotraukas. T.P. odontologei pasakė, kad jam reikės diagnozės išrašo, nes kreipsis į draudimo bendrovę.
Kas būtent įvyko tą nelaimės vakarą, atskleisti padėjo Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai. Patrulis D.M. papasakojo, kad lapkričio 27-osios rytą, apie 7 val.30 val., buvo gautas pranešimas, kad Šilutės Šilo gatvėje į bendrovės „Biofuture“ patalpas braunasi neblaivus ir agresyvus vyras.

Pareigūnams nuvykus į vietą, ten dirbantis apsaugos darbuotojas jiems perdavė įsibrauti į patalpas bandžiusį T.P. Pareigūnai jį parvežė į komisariatą protokolui surašyti. Sulaikytajam buvo nustatytas vidutinis girtumas (2,11 prom.).

T.P. viena akis buvo sužalota (mėlynė ir akis užtinusi). Ar jo veidas buvo kruvinas, pareigūnai neatsimena, tik pamena, kad vyras, sėdėdamas priešais, pasikrapštė savo burnoje nykščiu ir pasakė „dantų nebeturiu“.

Policininkai paklausė, kas atsitiko, tačiau dantų netekęs vyras atsakė, kad neatsimena. Kažkuris iš patalpoje buvusių pareigūnų paklausė, ar nereikia medikų pagalbos, bet T.P. pagalbos atsisakė.

Sausio 10-ąją T.P. kreipėsi į AB „Lietuvos draudimas“ prašydamas paskaičiuoti ir išmokėti išmoką už patirtą traumą - išmuštus dantis. AB „Lietuvos draudimas“ apskaičiavo mokėtinos žalos dydį - 500 eurų, tačiau ta suma nebuvo sumokėta.

Draudimo kompanijai vyro nelaimė sukėlė įtarimų ir ji kreipėsi į policiją. Tada ir paaiškėjo, kad vyras apie išdaužtus dantis pareigūnams jau buvo užsiminęs lapkričio pabaigoje.

Apgauti draudikus ketinęs vyras teisme sakė, kad nepagalvojo, jog tai -melagingas pranešimas ir tai yra nusikaltimas. Tiesiog norėjo gauti pinigų dantims susidėti.

Teisėja T.P. paskyrė 8 mėnesių laisvės apribojimo bausmę ir įpareigojo apsimelavusį vyrą 6 mėnesius dirbti arba registruotis Darbo biržoje. Jis turės per 4 mėnesius neatlygintinai išdirbti 80 valandų sveikatos priežiūros, globos ir rūpybos įstaigose ar nevalstybinėse organizacijose, kurios rūpinasi neįgaliaisiais, nusenusiais ar kitais žmonėmis, kuriems reikia pagalbos.

Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.

Ukmergės naujienos