IMG 4873Kovo 21-oji yra Tarptautinė miego diena, minima daugelyje Europos šalių. Lietuviškų čiužinių gamintoja nusprendė šią dieną pažymėti kitaip: kviečia gyventojus užsukti į čiužinių parduotuves ir iki valiai pasnausti ant ekspozicijose esančių čiužinių.

Pasak akcijos sumanytojo UAB "Lono mažmena" direktoriaus Kazimiero Jakučio, kovo 21-ąją į firmines "Lono" parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Alytuje ir Jonavoje užsukę pirkėjai bus vaišinami ne tik saldainiais, bet ir saldžiu miegu - visi panorusieji galės išsitiesti ant ekspozicijose esančių čiužinių ir bent trumpam nusnūsti.191120111194

"Specialistų teigimu, suaugusiems žmonėms reikia miegoti mažiausiai 8 valandas per parą, tačiau retai kam pavyksta įgyvendinti tokią gydytojų rekomendaciją. Norime paskatinti gyventojus atkreipti dėmesį į sveiko ir kokybiško miego svarbą, todėl šiltai sutiksime visus, panorusius numigti ant mūsų čiužinių“, – sako K. Jakutis.
 
Miegui skiria 39 centus

Atliktos apklausos rodo, kad įsigydami čiužinį gyventojai šiam pirkiniui norėtų skirti iki 1 000 Lt. Kokybiškas čiužinys tarnauja apie 7 metus. Nesunku paskaičiuoti, kad statistinis Lietuvos gyventojas vienos nakties miegui ant čiužinio pageidautų išleisti ne daugiau kaip 39 centus.


Filmukas apie miegantį katinėlį:

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt