Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Kalėdų medis

Image - Kalėdų medis

 Šv. Kalėdos – didžiausia šventė pasaulyje, kai minimas Jėzaus Kristaus gimimas. Ši šventė yra tapusi ir mūsų kultūros dalimi bei tradicija. Šiuo metu daugumai Šv. Kalėdos neįsivaizduojamos be dovanų, Kalėdų Se

Penktadienis, 14 Gruodis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (3)

Oficialūs pranešimai

Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

Image - Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

  Nuo rugpjūčio 21 dienos mažėja vietinė rinkliava už įvažiavimą transporto priemone į Kuršių nerijos nacionalinio parko teritoriją – jis lengviesiems automobiliams mažės net keturis kartus nuo 20 iki 5

Penktadienis, 11 Rugpjūtis Komentarai (0)

Politika

„Tvarkiečių“ politikų sąrašą papildys saugiškis A. Stonis

Image - „Tvarkiečių“ politikų sąrašą papildys saugiškis A. Stonis

  Šilutės rajono savivaldybės tarybą savo noru paliko partijos Tvarka ir teisingumas politikas Vaidas Bendaravičius. Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis lapkričio mėnesio Savivaldybės tarybos posėdyje jam įteikė gėlių puokštę ir palinkėjo sėkmės

Penktadienis, 14 Gruodis Komentarai (0)

Problema

Traksėdiškių bėdos: šiukšlynai, duobėtos gatvės ar... nesusikalbėjimas?

Image - Traksėdiškių bėdos:  šiukšlynai, duobėtos gatvės ar... nesusikalbėjimas?

  Senos, gyvenvietės pakraštyje esančios kapinaitės, kurių šabakštynuose seniai riogso kalnai šiukšlių, pagrindinė miestelio gatvė, kurios duobės irgi seniai kėsinasi „numauti“ ne vieno automobilio ratus, lietaus ir vėjo košiama autobusų stotelė

Šeštadienis, 15 Gruodis Komentarai (0)

Savivaldybėje

Verslininkams padėkota už darbą, paramą, naujas darbo vietas ir išmanumą

Image - Verslininkams padėkota už darbą, paramą, naujas darbo vietas ir išmanumą

  Artėjant metų sandūrai, kuomet senieji tarsi perduoda lazdelę naujiesiems, Šilutėje ir vėl surengtas tradicinis padėkos vakaras.Rajono savivaldybės vadovai į jį sukvietė tuos, be kurių neįsivaizduojamas viso krašto gyvenimas: įmonių ir

Sekmadienis, 16 Gruodis Komentarai (0)

Seniūnijose

Rusnės darželinukai įkurdinti „baltojoje“ mokykloje

Image - Rusnės darželinukai įkurdinti „baltojoje“ mokykloje

Rusnės bendruomenė ir miestelio pedagogai šiuo metu pažymi, jog pagrindiniam Rusnės mokyklos pastatui, kuris dar vadinamas „baltąja mokykla“ šiuo metu sukanka 50 metų nuo veiklos pražios. Nors prieš tiek pat

Šeštadienis, 1 Gruodis Komentarai (0)

 ziemos pramogos_Katyciu_ledo_ritulysPamario kraštą sukaustę šalčiai, šviečianti saulė ir giedras dangus suteikė galimybę pasidžiaugti žiema ir surengti pramogas lauke.

Šeštadienį Katyčiuose įvyko tradicinis ledo ritulio čempionatas Katyčių bendruomenės pereinamajai taurei laimėti, o sekmadenį Šilutėje - pašėlusios automobilių ledo lenktynės, kurias stebėjo apie 2000 žiūrovų.

Gamta džiugina ir retai matomais vaizdais. Važiuojantys Rusnės keliu gali grožėtis įspūdingu gamtos reiškiniu - potvynio paliktais ledo sijonais ant medžių.
Stebėjo keli tūkstančiai žiūrovų

Sekmadienį ant potvynio apsemtų pievų netoli Šilutės ligoninės įvykusios automobilių treko varžybos nepaliko abejingų. Renginys žiūrovams dovanojo įtemptų lenktynių akimirkų ir puikų orą, o varžybų dalyviams - adrenalino. Ledo lenktynes organizavo motorinių transporto priemonių asociacija „Šilutės ASK“ ir UAB „Arenijaus servisas“.

„Viskas labai įspūdingai ir smagiai praėjo. Oras superinis. Niekas nesušalo, buvo labai smagu“, - džiaugėsi organizatorius Arenijus Tamašauskas.

Į lenktynes registravosi 69 dalyviai, tačiau pravažiavimų įvyko kur kas daugiau, nes dažnai tas pats vairuotojas važiavo su kelių klasių transporto priemonėmis. Iš viso ledo trasoje varžėsi 13 klasių automobiliai ir keturračiai, besiskiriantys pavaromis, ratų važiuoklėmis ir padangomis. Organizatoriai dalyvius vaišino kareiviška koše ir arbata.

Greitai ledu skriejantys automobiliai, posūkiuose sukeldami sniego šuorus, paliko įspūdį žiūrovams, kurių buvo keli tūkstančiai. Varžybų stebėtojai užpildė jiems paliktą kilometro ilgio teritoriją, būriavosi ant K.Grinaus tilto.

Važiavo greitai ir saugiaiziemos pramogos_ledo_ralis

Išbandyti Šilutės ledo trasą panoro dalyviai iš Vilniaus, Tauragės, Gargždų, Šilalės, Klaipėdos, Plungės. Čia buvo galima sutikti ir automobilių sporto profesionalus - Mindaugą Sidabrą, Joną Montvydą, Paulių Kiudį, Ernestą Vingį. Tačiau lenktynininkai profesionalai ir mėgėjai važiavo lygiomis teisėmis, nes tai buvo mėgėjiškos varžybos.

Lenktyninkai išvystė labai didelius greičius, A.Tamašausko žodžiais tariant, kartais net per didelius. Automobiliai su dygliuotomis padangomis lėkė ir 150 km/h greičiu. Organizatoriai džiaugiasi, kad lenktynės praėjo laimingai ir saugiai, be didesnių incidentų ar traumų.

„Aišku buvo šonais susilietę, susidaužę, o trasoje radome daug detalių, bet ledo ralis yra toks sportas“, - sakė A.Tamašauskas. Prieš varžybas organizatoriai buvo pareiškę griežtas sąlygas, taigi lenktynininkai važiavo greitai ir saugiai.

Pirmųjų vietų nugalėtojai apdovanoti taurėmis. Ateinantį sekmadienį vyks oficiali automobilių treko treniruotė.

Katyčiuose - ledo ritulio varžybos

Tuo tarpu šeštadienį Katyčiuose įvyko taipogi trečius metus organizuojamas renginys - ledo ritulio varžybos. Šiemet dalyvavo šešios komandos iš Šilutės, Rusnės, Žalpių, Degučių ir dvi iš Katyčių.

Šauniai pavykusiu renginiu ir geru oru varžybų dieną džiaugėsi tiek Katyčių seniūnas Jonas Lukošaitis, tiek bendruomenės pirmininkas Giedrius Overlingas. Pirmąją vietą laimėjo ir pereinamąją taurę išsivežė šilutiškiai. Antri liko rusniškiai, o treti katytiškiai.

Renginio organizatoriai pagalvojo apie žiūrovus ir vaikus. Jiems buvo atitvėrę atskirą aikštelę, kurioje vaikai dūko su rogėmis ir pačiūžomis. Buvo ir keletas rungčių žiūrovams: moterys varžėsi sprinto rungtyje, o jaunuoliai aplink padangą varėsi ritulį.

„Turėjome prizų ir rėmėją ūkininką Robertą Pėteraitį“, - sakė G.Overlingas.

Po rungtynių nugalėtojų adpovanojimų vyko diskoteka ant ledo.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt