Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Gamta stebina: pražydo vyšnia

Image - Gamta stebina:  pražydo vyšnia

Šilutėje vieno Naujakurių kv., Putinų g. gyventojo Jono kieme, vasarai vos peršokus antron pusėn, gamta pradėjo rodyti savo

Antradienis, 6 Rugpjūtis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (3)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Nauji Savivaldybės politikai apsiprato ir imasi darbo

Image - Nauji Savivaldybės politikai apsiprato ir imasi darbo

  Šilutės savivaldybės taryba surengė jau ketvirtąjį posėdį, vadinasi jau dirba tris mėnesius. Per šį laikotarpį paskirstyti visi valdžios postai ir pareigybės. Šios kadencijos Savivaldybės vadovai nėra tokie išdidūs ir pakvietė

Antradienis, 30 Liepa Komentarai (0)

Problema

Ieškoma lėšų sutvarkyti užterštas teritorijas, opozicija mano, kad slepiami įkalčiai

Image - Ieškoma lėšų sutvarkyti užterštas teritorijas,  opozicija mano, kad slepiami įkalčiai

Tikimasi, kad artimu metu Šilutės rajono savivaldybė gaus solidžias sumas dviejų apleistų Šilutės miesto vietų sutvarkymui: apie milijoną eurų tikimasi gauti skandalingai pagarsėjusios buvusių „Šanchajaus“ garažų teritorijos sutvarkymui, dar apie

Sekmadienis, 11 Rugpjūtis Komentarai (0)

Savivaldybėje

Šilutės medikų bendruomenė atsisveikino su ligoninės vyr. gydytoju

Image - Šilutės medikų bendruomenė atsisveikino su ligoninės vyr. gydytoju

  Antradienį jausminga diena buvo Šilutės ligoninės bendruomenei – į tradicinį gydytojų pasitarimą atvyko vyr. gydytojas Darius Steponkus, kuris, kaip žinia, jau nuo rugpjūčio vadovauja Respublikinei Klaipėdos

Trečiadienis, 14 Rugpjūtis Komentarai (0)

Seniūnijose

Saugiškių bendruomenei – ypatinga šventė

Image - Saugiškių bendruomenei – ypatinga šventė

Bendruomenei „Saugų artuma“ praėjęs savaitgalis buvo išties džiugus. Tądien Mažosios Lietuvos g. 9, buvusiose darželio II aukšto patalpose, įvyko bendruomenės namų atidarymo šventė. Bendruomenės pirmininkas Vytautas Laurinavičius pasidžiaugė, kad nuo

Sekmadienis, 4 Rugpjūtis Komentarai (0)

baldai juosteles_perkirpimasNuo birželio 22-osios AB „Šilutės baldai“ veikti pradėjo moderni MDF plokščių kalibravimo linija. Į naują, du kartus greitesnę ir dar tiksliau veikiančią įrangą bendrovė investavo 1,5 mln. EUR. Sparčiai augant užsakymų kiekiui ir gamybos apimtis didžiausias Šilutės krašto darbdavys investuoja ne tik į naujas linijas, bet ir į darbuotojų motyvavimą. 2017 m. pabaigoje įvedus naują atlygio sistemą, darbo užmokestis bendrovėje vidutiniškai išaugo 10 proc., o šiemet jis pakeltas dar 6,5 proc.

Pardavimai nuosekliai didėja

„Šilutės baldai“ - vienas lanksčiausių baldų fabrikų visame regione. Esame įdiegę net 12 skirtingų baldų gamybos technologijų, šiandien gaminame 60-ies skirtingų pavadinimų baldus. Tai labai svarbus konkurencinis pranašumas, nes gebame greitai išvystyti ir įvesti į gamybą naujus produktus - to negali pasiūlyti dauguma kitų baldų fabrikų. Užsakymų skaičius auga, tad investicijos į gamybos efektyvumą yra būtinos ir mes jas nuosekliai įgyvendiname“, - pasakojo AB „Šilutės baldai“ direktorius Eimuntas Jankauskas.

Per pastaruosius penkerius metus investicijos „Šilutės balduose“ siekė 11,26 mln. EUR, 2018 m. fabrike suplanuotos 2,8 mln. EUR investicijos. Didžiausia jų - naujoji kalibravimo linija.

„Ypač moderni kalibravimo linija veiks ne tik 2 kartus greičiau nei turėta įranga, bet ir dar tiksliau. Gaminant baldus svarbus kiekvienas milimetras, o naujoji linija suteiks itin tikslius matmenis MDF plokštei, milimetro dalies tikslumu formuos kraštų profilius, šlifuos“, - modernią liniją pristatė E. Jankauskas.

„Šilutės baldų“ rezultatai nuosekliai auga - 2017 m. bendrovės pardavimai padidėjo 14,2 proc., fabrikas per metus pagamino produkcijos daugiau nei už 37 mln. EUR. Šių metų pirmojo ketvirčio rezultatai irgi džiugina - pardavimai nuosekliai didėja.

Išaugo darbo užmokesčio fondasbaldai cecho_darbuotojai

„Mūsų stiprybė - kūrybinga ir labai patyrusi darbuotojų komanda. Patys kuriame daugelį techninių sprendimų, patys, jei reikia, galime pasigaminti ir reikiamą įrangą. Todėl nuolat investuojame ne tik į naujausias technologijas, bet ir motyvacinę sistemą, sąlygas darbuotojams“, - sakė AB „Šilutės baldai“ direktorius.

2017 m. pabaigoje „Šilutės baldai“ tapo viena pirmųjų gamybos įmonių Lietuvoje, kuri atsisakė darbuotojų skirstymo pagal kategorijas ir įvedė pareigybes bei kiekvienos jų skirtingus valandinius tarifus, nustatomus atsižvelgiant į darbuotojo rezultatus bei tobulėjimą ir peržiūrimus mažiausiai 2 kartus per metus.

Įdiegus naująją sistemą darbo užmokesčio fondas „Šilutės balduose“ išaugo 10 proc., o nuo šio birželio 1 dienos buvo padidintas dar 6,5 procentais.

„Atlygio sistemos lankstumas yra labai svarbus - darbuotojai žino, kad nuo jų pastangų, iniciatyvos, noro tobulėti tiesiogiai priklauso darbo užmokestis, o geriausių specialistų atlyginimai per pusmetį išaugo daugiau nei 30 proc.“, - džiaugėsi E. Jankauskas.

Be nuosekliai augančio darbo užmokesčio „Šilutės baldai“ darbuotojams siūlo daug kitų skatinimo priemonių - visi įmonės gamybos darbuotojai yra apdrausti nelaimingų atsitikimų draudimu, kuris galioja ne tik darbo metu, bet ir laisvalaikiu, ne tik Šilutėje, bet ir bet  kurioje pasaulio vietoje. Taip pat nuo 2018 m. balandžio visi fabriko specialistai ir vadovai įmonės sąskaita apdrausti sveikatos draudimu. „Šilutės balduose“ dirbantiesiems dotuojamas maitinimas, apmokamos pagrindinės stomatologo paslaugos, jie aprūpinami darbo drabužiais ir avalyne, transportu į darbą ir iš jo. Įmonėje vykdomos kvalifikacijos kėlimo ir mokymo programos - visa tai leidžia darbuotojams tobulėti ir uždirbti daugiau.

Perkirpo atidarymo juostelę

baldai pirma_detalePenktadienį viename iš „Šilutės baldai“ cechų įvyko naujosios gamybos linijos atidarymas. Juostelę perkirpęs E.Jankauskas pasidžiaugė, kad jau keletą metų jo vadovaujamoje įmonėje atsiranda nauji įrengimai, kuriais galima dirbti, geriau, kokybiškiau ir greičiau.

„Su tokiais naujais įrengimais ir gabiais žmonėmis kaip jūs, mes galime savo gaminius išvežti į Europą“, - darbuotojams gerų žodžių negailėjo direktorius.

Jis, kartu su cecho vadove Jūratė Būdvytienė, pasidžiaugė ir prie šios linijos dirbsiančiais žmonėmis - Žydrūnu Leliuga, Laurynu Auškalniu ir Martynu Kuisiu. Ir nors šie vyrai pripažįsta, kad naujoji linija yra viena sudėtingiausių fabrike, tačiau labai stengėsi išmokti jos veikimo subtilybes. Daugiausiai iniciatyvos rodė Žydrūnas, „Šilutės balduose“ dirbantis jau ketvirtus metus.

„Pradėjau dirbti, kaip operatorius, vėliau išmokau dirbti su kitomis įvairiomis mašinomis. Dabar atėjo laikas darbui prie šios linijos, nes smagu kažką naujo išmokti“, - sakė perspektyvus darbuotojas.

Dirbti su naująja linija šilutiškius apmokė iš Vokietijos atvažiavęs specialistas, šį darbą dirbantis jau 30 metų. Vaikinai sako, kad su juo susikalbėdavo ir angliškai, ir vokiškai, ir rusiškai. O jeigu ko nesuprasdavo gelbėdavo Žydrūnas, puikiai žinantis anglų kalbą.

Pasiruošimas linijos paleidimui - nuo įrangos montavimo, iki linijos paleidimo užtruko du mėnesius. Dabar Žydrūnas, Laurynas ir Martynas jau yra pasirengę savarankiškai dirbti. Įgytus savo įgūdžius jie pademonstravo ir penktadienį, kada pagamino pirmąją detalę.

Naująja įranga bus gaminamos įvairios baldų deatalės - stalviršiai, lentynos, lovos detalės.

Komentarai  

 
#1 Moncia 2018-06-30 11:18
Super, dar daugiau medžių galėsim apdirbti. Bet palaukit, mums runkeliam paaiškinkit, kas mum iš to, kad tą aparatą nusipirko? Kam šitas straipsnis skirtas?
 
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt