Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Pelkių žygis po baltasniegę aukštapelkę širdį populiarėja

Image - Pelkių žygis po baltasniegę  aukštapelkę širdį populiarėja

  Šeštadienis žygio dalyviams po baltasniegę Aukštumalos širdį nieko gero nežadėjo, jau iš vakaro buvo aišku, kad oras bus bjaurus ir pūs įkyrus rytys. Tačiau šios gamtos išdaigos dar kartą parodė,

Penktadienis, 8 Vasaris Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (3)

Oficialūs pranešimai

Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

Image - Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

  Nuo rugpjūčio 21 dienos mažėja vietinė rinkliava už įvažiavimą transporto priemone į Kuršių nerijos nacionalinio parko teritoriją – jis lengviesiems automobiliams mažės net keturis kartus nuo 20 iki 5

Penktadienis, 11 Rugpjūtis Komentarai (0)

Politika

Opozicijos politikai pyksta ant mero ir jaučiasi neįvertinti

Image - Opozicijos politikai pyksta ant mero ir jaučiasi neįvertinti

  Sausio 31 d. įvyko galimai priešpaskutinis šios kadencijos Savivaldybės tarybos posėdis, kuriame pliūpsnį pagiežos ant mero Vytauto Laurinaičio išpylė trys opozicijos lyderiai. Vienas iš jų atsiprašinėjo visų Savivaldybės politikų už

Sekmadienis, 10 Vasaris Komentarai (0)

Problema

Benamių bėdžių žiema: slepiasi ligoninėje, glaudžiasi nakvynės namuose, sėdi ant šaligatvių

Image - Benamių bėdžių žiema: slepiasi ligoninėje, glaudžiasi nakvynės namuose, sėdi ant šaligatvių

  Paspaudus nemažam minusui, supamės į šilčiausius kailius, ir kur tik įmanoma, stengiamės nuvykti automobiliu. Ir medikai nepataria žvarbiu oru kišti nosies į lauką - tik esant būtinybei. Tačiau benamiai tokios

Antradienis, 5 Vasaris Komentarai (0)

Savivaldybėje

Gera žinia Šilutės aviatoriams - kariuomenė sparnų jiems nekirps

Image - Gera žinia Šilutės aviatoriams - kariuomenė sparnų jiems nekirps

  Praėjusią savaitę pasklido žinia, kad Lietuvos kariuomenė (LK) užsimojo iš Armalėnų aerodromo iškeldinti čia beveik 60 metų veikiantį aeroklubą. Pasipiktinę aviacijos sporto megėjai parengė peticiją „Dėl užimto aerodromo grąžinimo aviatoriams“,

Trečiadienis, 13 Vasaris Komentarai (0)

Seniūnijose

Gardamiškių prašymas valdžiai: daugiau pinigų ir rūšiavimo konteinerių

Image - Gardamiškių prašymas valdžiai: daugiau pinigų ir rūšiavimo konteinerių

  Pirmoji Šilutės savivaldybės vadovų ir seniūnijos 2018 metų veiklos ataskaita surengta Gardame. Susitikimo metu apie nuveiktus darbus ir artimiausius planus saviškiams pasakojo seniūnė Birutė Pocevičienė, vėliau kalbėjo rajono vadovai -

Sekmadienis, 10 Vasaris Komentarai (1)

baldai juosteles_perkirpimasNuo birželio 22-osios AB „Šilutės baldai“ veikti pradėjo moderni MDF plokščių kalibravimo linija. Į naują, du kartus greitesnę ir dar tiksliau veikiančią įrangą bendrovė investavo 1,5 mln. EUR. Sparčiai augant užsakymų kiekiui ir gamybos apimtis didžiausias Šilutės krašto darbdavys investuoja ne tik į naujas linijas, bet ir į darbuotojų motyvavimą. 2017 m. pabaigoje įvedus naują atlygio sistemą, darbo užmokestis bendrovėje vidutiniškai išaugo 10 proc., o šiemet jis pakeltas dar 6,5 proc.

Pardavimai nuosekliai didėja

„Šilutės baldai“ - vienas lanksčiausių baldų fabrikų visame regione. Esame įdiegę net 12 skirtingų baldų gamybos technologijų, šiandien gaminame 60-ies skirtingų pavadinimų baldus. Tai labai svarbus konkurencinis pranašumas, nes gebame greitai išvystyti ir įvesti į gamybą naujus produktus - to negali pasiūlyti dauguma kitų baldų fabrikų. Užsakymų skaičius auga, tad investicijos į gamybos efektyvumą yra būtinos ir mes jas nuosekliai įgyvendiname“, - pasakojo AB „Šilutės baldai“ direktorius Eimuntas Jankauskas.

Per pastaruosius penkerius metus investicijos „Šilutės balduose“ siekė 11,26 mln. EUR, 2018 m. fabrike suplanuotos 2,8 mln. EUR investicijos. Didžiausia jų - naujoji kalibravimo linija.

„Ypač moderni kalibravimo linija veiks ne tik 2 kartus greičiau nei turėta įranga, bet ir dar tiksliau. Gaminant baldus svarbus kiekvienas milimetras, o naujoji linija suteiks itin tikslius matmenis MDF plokštei, milimetro dalies tikslumu formuos kraštų profilius, šlifuos“, - modernią liniją pristatė E. Jankauskas.

„Šilutės baldų“ rezultatai nuosekliai auga - 2017 m. bendrovės pardavimai padidėjo 14,2 proc., fabrikas per metus pagamino produkcijos daugiau nei už 37 mln. EUR. Šių metų pirmojo ketvirčio rezultatai irgi džiugina - pardavimai nuosekliai didėja.

Išaugo darbo užmokesčio fondasbaldai cecho_darbuotojai

„Mūsų stiprybė - kūrybinga ir labai patyrusi darbuotojų komanda. Patys kuriame daugelį techninių sprendimų, patys, jei reikia, galime pasigaminti ir reikiamą įrangą. Todėl nuolat investuojame ne tik į naujausias technologijas, bet ir motyvacinę sistemą, sąlygas darbuotojams“, - sakė AB „Šilutės baldai“ direktorius.

2017 m. pabaigoje „Šilutės baldai“ tapo viena pirmųjų gamybos įmonių Lietuvoje, kuri atsisakė darbuotojų skirstymo pagal kategorijas ir įvedė pareigybes bei kiekvienos jų skirtingus valandinius tarifus, nustatomus atsižvelgiant į darbuotojo rezultatus bei tobulėjimą ir peržiūrimus mažiausiai 2 kartus per metus.

Įdiegus naująją sistemą darbo užmokesčio fondas „Šilutės balduose“ išaugo 10 proc., o nuo šio birželio 1 dienos buvo padidintas dar 6,5 procentais.

„Atlygio sistemos lankstumas yra labai svarbus - darbuotojai žino, kad nuo jų pastangų, iniciatyvos, noro tobulėti tiesiogiai priklauso darbo užmokestis, o geriausių specialistų atlyginimai per pusmetį išaugo daugiau nei 30 proc.“, - džiaugėsi E. Jankauskas.

Be nuosekliai augančio darbo užmokesčio „Šilutės baldai“ darbuotojams siūlo daug kitų skatinimo priemonių - visi įmonės gamybos darbuotojai yra apdrausti nelaimingų atsitikimų draudimu, kuris galioja ne tik darbo metu, bet ir laisvalaikiu, ne tik Šilutėje, bet ir bet  kurioje pasaulio vietoje. Taip pat nuo 2018 m. balandžio visi fabriko specialistai ir vadovai įmonės sąskaita apdrausti sveikatos draudimu. „Šilutės balduose“ dirbantiesiems dotuojamas maitinimas, apmokamos pagrindinės stomatologo paslaugos, jie aprūpinami darbo drabužiais ir avalyne, transportu į darbą ir iš jo. Įmonėje vykdomos kvalifikacijos kėlimo ir mokymo programos - visa tai leidžia darbuotojams tobulėti ir uždirbti daugiau.

Perkirpo atidarymo juostelę

baldai pirma_detalePenktadienį viename iš „Šilutės baldai“ cechų įvyko naujosios gamybos linijos atidarymas. Juostelę perkirpęs E.Jankauskas pasidžiaugė, kad jau keletą metų jo vadovaujamoje įmonėje atsiranda nauji įrengimai, kuriais galima dirbti, geriau, kokybiškiau ir greičiau.

„Su tokiais naujais įrengimais ir gabiais žmonėmis kaip jūs, mes galime savo gaminius išvežti į Europą“, - darbuotojams gerų žodžių negailėjo direktorius.

Jis, kartu su cecho vadove Jūratė Būdvytienė, pasidžiaugė ir prie šios linijos dirbsiančiais žmonėmis - Žydrūnu Leliuga, Laurynu Auškalniu ir Martynu Kuisiu. Ir nors šie vyrai pripažįsta, kad naujoji linija yra viena sudėtingiausių fabrike, tačiau labai stengėsi išmokti jos veikimo subtilybes. Daugiausiai iniciatyvos rodė Žydrūnas, „Šilutės balduose“ dirbantis jau ketvirtus metus.

„Pradėjau dirbti, kaip operatorius, vėliau išmokau dirbti su kitomis įvairiomis mašinomis. Dabar atėjo laikas darbui prie šios linijos, nes smagu kažką naujo išmokti“, - sakė perspektyvus darbuotojas.

Dirbti su naująja linija šilutiškius apmokė iš Vokietijos atvažiavęs specialistas, šį darbą dirbantis jau 30 metų. Vaikinai sako, kad su juo susikalbėdavo ir angliškai, ir vokiškai, ir rusiškai. O jeigu ko nesuprasdavo gelbėdavo Žydrūnas, puikiai žinantis anglų kalbą.

Pasiruošimas linijos paleidimui - nuo įrangos montavimo, iki linijos paleidimo užtruko du mėnesius. Dabar Žydrūnas, Laurynas ir Martynas jau yra pasirengę savarankiškai dirbti. Įgytus savo įgūdžius jie pademonstravo ir penktadienį, kada pagamino pirmąją detalę.

Naująja įranga bus gaminamos įvairios baldų deatalės - stalviršiai, lentynos, lovos detalės.

Komentarai  

 
#1 Moncia 2018-06-30 10:18
Super, dar daugiau medžių galėsim apdirbti. Bet palaukit, mums runkeliam paaiškinkit, kas mum iš to, kad tą aparatą nusipirko? Kam šitas straipsnis skirtas?
 
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt