Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Potvynis Rusnėje: ugniagesiai gelbėja ir gyventojams, ir medikams, vėluoja pašto siuntos

Image - Potvynis Rusnėje: ugniagesiai gelbėja ir gyventojams, ir medikams, vėluoja pašto siuntos

  Rytą per apsemtą teritoriją dėl tankaus rūko visureige amfibija buvo perkelti

Antradienis, 19 Vasaris Komentarai (1)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (3)

Oficialūs pranešimai

Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

Image - Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

  Nuo rugpjūčio 21 dienos mažėja vietinė rinkliava už įvažiavimą transporto priemone į Kuršių nerijos nacionalinio parko teritoriją – jis lengviesiems automobiliams mažės net keturis kartus nuo 20 iki 5

Penktadienis, 11 Rugpjūtis Komentarai (0)

Politika

Opozicijos politikai pyksta ant mero ir jaučiasi neįvertinti

Image - Opozicijos politikai pyksta ant mero ir jaučiasi neįvertinti

  Sausio 31 d. įvyko galimai priešpaskutinis šios kadencijos Savivaldybės tarybos posėdis, kuriame pliūpsnį pagiežos ant mero Vytauto Laurinaičio išpylė trys opozicijos lyderiai. Vienas iš jų atsiprašinėjo visų Savivaldybės politikų už

Sekmadienis, 10 Vasaris Komentarai (0)

Problema

Benamių bėdžių žiema: slepiasi ligoninėje, glaudžiasi nakvynės namuose, sėdi ant šaligatvių

Image - Benamių bėdžių žiema: slepiasi ligoninėje, glaudžiasi nakvynės namuose, sėdi ant šaligatvių

  Paspaudus nemažam minusui, supamės į šilčiausius kailius, ir kur tik įmanoma, stengiamės nuvykti automobiliu. Ir medikai nepataria žvarbiu oru kišti nosies į lauką - tik esant būtinybei. Tačiau benamiai tokios

Antradienis, 5 Vasaris Komentarai (0)

Savivaldybėje

Šilutės policijos metai: vagystės ir kumščiais mojuojantys tautiečiai

Image - Šilutės policijos metai: vagystės ir kumščiais mojuojantys tautiečiai

  Visuomenėje pastaruoju metu pastebimas augantis pasitikėjimas policijos darbu: tokį pasitikėjimą apklausų metu išreiškė 75 proc. šalies, ir 81 proc. visos Tauragės apskrities, kuriai priklauso ir Šilutės rajono policijos komisariato (PK)

Antradienis, 19 Vasaris Komentarai (0)

Seniūnijose

Rusniškiams rūpi tušti pastatai ir piktina nekokybiškas vanduo

Image - Rusniškiams rūpi tušti pastatai  ir piktina nekokybiškas vanduo

  Savivaldybės valdžios bei seniūnijos ataskaitų susirinkime pabuvoję rusniškiai turėtų įsivaizduoti, kad gyvena tikrai išskirtinėje rajono vietoje.Jie sužinojo, jog per 2018 metus geresniam ir patogesniam vietinių gyvenimui čia investuota apie 1,5

Pirmadienis, 18 Vasaris Komentarai (0)

pamario stadionasŠilutės rajono savivaldybės administracija, rengdama Pamario mokyklos sporto aikštyno atnaujinimo darbų su techninio darbo projekto parengimu pirkimo sąlygas ir nustatydama tiekėjų kvalifikacijos reikalavimus, dirbtinai apribojo potencialių tiekėjų konkurenciją ir galimai sumažino jų skaičių. Tokią išvadą padarė Viešųjų pirkimų tarnyba, atlikusi minėto projekto įgyvendinimo tyrimą.
Paprašė tyrimo

Šilutės rajono savivaldybės Kontrolės komiteto nariai suabejojo Pamario mokyklos sporto aikštyno atnaujinimo darbų su techninio darbo projekto parengimu viešojo darbų pirkimo konkurso teisėtumu.

Kontrolės komiteto pirmininkas Zigmantas Jaunius „Šilutės naujienoms“ teigė, kad komiteto nariams įtarimus sukėlė faktas, jog Savivaldybės administracijos viešųjų pirkimų komisija iš darbų pirkimo konkurso pašalino bendrovę pasiūliusią mažiausią rangos darbų kainą. Komisija nusprendė, kad eliminuotoji bendrovė neatitiko konkurso sąlygų. Tačiau vėliau paaiškėjo, kad Pamario mokyklos sporto aikštyno atnaujinimo darbus atliko ta pati įmonė, subrangos sutartimi bendradarbiaudama su darbų pirkimo konkurso nugalėtoja.

Z.Jaunius komiteto narių vardu apskundė Viešųjų pirkimų tarnybai Savivaldybės administracijos Viešųjų pirkimų komisijos darbą, susijusį su Pamario mokyklos sporto aikštyno atnaujinimo darbų su techninio darbo projekto įgyvendinimu.

Po pusmečio tyrimo Viešųjų pirkimų tarnyba konstatavo, kad Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta viešųjų pirkimų komisija darbų pirkimo sąlygose nurodė perteklinį reikalavimą - „Per paskutinius 3 metus <...> tiekėjas turi būti įvykdęs ar vykdo bent vieną ar daugiau stadiono ir sporto aikštynų remonto darbų sutartis, kurių bendra vertė ne mažesnė kaip 150 000,00 Eur su PVM“. Tokia sąlyga dirbtinai ribojo tiekėjų konkurenciją.

Viešųjų pirkimų tarnyba įvertinusi tai, kad pirkimo sutartis įvykdyta - Pamario mokyklos sporto aikštyno atnaujinimo darbai jau atlikti, apsiriboja tik vertinimu. 

Reikalaus atsakomybės

Kontrolės komiteto pirmininkas Z.Jaunius „Šilutės naujienoms“ teigė, kad Viešųjų pirkimų tarnybos tyrimo išvados patvirtino prielaidas, jog minėtos mokyklos aikštyno atnaujinimo darbų konkursas nebuvo teisingas. Panašios nuomonės yra ir Savivaldybės Antikorupcijos komisijos pirmininkas Arūnas Kurlianskas. Jo nuomone, jeigu konkursas būtų atliktas teisingai, sporto aikštynas būtų atnaujintas pigiau ir tai pat gerai. 

Z.Jaunius ir A.Kurlianskas kalbėjo, kad tarsis su opozicijos politikais ir teiks pasiūlymą išsiaiškinti, kas atsakingas dėl neteisingų viešojo darbų pirkimo konkurso sąlygų sudarymo, kad pareikalauti atsakomybės. Politikai svarstys ar Pamario mokyklos sporto aikštyno atnaujinimo darbų su techninio darbo projekto parengimu viešojo darbų pirkimo konkurso istoriją perduoti tirti Specialiųjų tyrimų tarnybai.
  

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt