Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Alkoblokas automobilyje - jau labai artima ateitis

Image - Alkoblokas automobilyje -  jau labai artima ateitis

LR Seimas neseniai priėmė Administracinių nusižengimų kodekso pataisas, pagal kurias jau nuo kitų metų pradžios vairavę išgėrę, bet nuobaudos laiką sutrumpinti norintys vairuotojai privalės automobiliuose įsirengti antialkoholinius variklio

Pirmadienis, 8 Balandis Komentarai (0)

Registruosite savo vaizdo kamerą – padėsite aiškinantis nusikaltimus

Image - Registruosite savo vaizdo kamerą – padėsite aiškinantis nusikaltimus

Prieš porą mėnesių per seniūnijas kartu su Savivaldybės vadovais važinėję policijos komisariato atstovai užsiminė apie naujovę, jog prašoma ir gyventojų registruoti savo vaizdo stebėjimo kameras. Tokios naujovės imtasi todėl, kad

Sekmadienis, 7 Balandis Komentarai (0)

Įvykiai

Per gaisrą Šilutės rajone nukentėjo moteris

Image - Per gaisrą Šilutės rajone nukentėjo moteris

  Viena moteris nukentėjo pirmadienį Šilutės rajone kilus gaisrui gyvenamajame

Antradienis, 9 Balandis Komentarai (0)

Traksėdžiuose sudegė sodo namelis

Image - Traksėdžiuose sudegė sodo namelis

Vėlų antradienio vakarą Traksėdžių sodų bendrijoje "Klevas" buvo pastebėtas degantis sodo namelis. Gaisro metu žmonės nenukentėjo, tačiau sudegė pastatas, jame buvę namų apyvokos daiktai, buitinė

Trečiadienis, 3 Balandis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Savivaldybių žvyrkelių asfaltavimui papildomai skiriama 10 mln. eurų

Image - Savivaldybių žvyrkelių asfaltavimui papildomai skiriama 10 mln. eurų

  Šiais metais savivaldybių žvyrkelių asfaltavimui papildomai skirta 10 mln. eurų Kelių priežiūros ir plėtros programos (KPPP) lėšų. Skiriamą finansavimą savivaldybės galės panaudoti jų valdomų vietinės reikšmės žvyrkelių dulkėtumą mažinančiai dangai

Ketvirtadienis, 18 Balandis Komentarai (0)

Policija vykdo prevencines priemones

Image - Policija vykdo prevencines priemones

  Artėjant balandžio 6-ąjai - Saugaus eismo dienai - Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Šilutės policijos komisariato pareigūnai vykdė prevencines priemones dėl vairuotojų pareigų pėstiesiems ir pėsčiųjų daromų gatvėse pažeidimų

Trečiadienis, 10 Balandis Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Šilutės rajone užsiliepsnojo tvartas ir gyvenamasis namas: bandė deginti šiukšles

Image - Šilutės rajone užsiliepsnojo tvartas ir gyvenamasis namas: bandė deginti šiukšles

  Ketvirtadienį buvo gautas pranešimas, kad Šilutės rajone užsiliepsnojo

Ketvirtadienis, 4 Balandis Komentarai (0)

Tragiškas gaisras Šilutės rajone nusinešė vyro gyvybę

Image - Tragiškas gaisras Šilutės rajone nusinešė vyro gyvybę

Sekmadienio naktį Begėdžių kaime užsiliepsnojo namas. Jame buvo rastas apdegęs žmogaus

Sekmadienis, 17 kovas Komentarai (0)

Ziedai gatviu_11Šilutėje vienu metu rekonstruojamos arba rekonstrukcijai ruošiamos kelios judriausių miesto gatvių vietos, kuriose iki šiol būdavo daug eismo įvykių. Tai dvi Cintjoniškių gatvėje esančios sankryžos, baigiama pasiruošti Gluosnių gatvės dangos remontui ir Parko gatvės rekonstrukcijai, kai ji bus sujungta su Birutės gatve. Nebe už kalnų tas laikas, kai Šilutės centras turės 4 žiedines sankryžas, o viena jų akį trauks dar ir moderniu akcentu - milžiniškomis plūdėmis, kai probleminėje vietoje - šalia miesto turgavietės - bus daugiau automobilių stovėjimo vietų, o pėstieji tą turgų pasieks patogiais šaligatviais.

Tokiems darbams iš viso bus išleista arti 2 milijonų eurų. Bet tie pinigai ne tik mūsų visų, nes dviejų Cintjoniškių gatvės žiedinių sankryžų įrengimą mūsų mieste finansuoja Europos Sąjunga. Žinoma, taip pertvarkytos sankryžos bus ir žymiai saugesnės, nes įdiegti būtent tokias saugumo priemones šilutiškiams rekomendavo su situacija mūsų mieste susipažinę ir nelaimingų atsitikimų tose gatvėse skaičius įvertinę VšĮ Kelių transporto  tyrimo instituto ekspertai. Be to tikimasi, kad tuomet šiose vietose piko valandomis nebesusidarys tokios automobilių spūstys, kaip būdavo iki šiol.

Darbai kainuos daugiau nei 1 milijoną

Gana judri Cintjoniškių gatvė rekonstruojama jau nebe pirmus metus. Prieš keletą metų buvo renovuota važiuojamoji gatvės dalis ir šaligatviai tarp abiejų sankryžų - su H.Šojaus ir Gluosnių bei V.Kudirkos gatvėmis. Tai buvo pirmasis projekto „Cintjoniškių gatvės rekonstravimas” etapas. O šiemet pradėtas vykdyti II to paties projekto etapas. Šįkart darbai apima ne tik žiedų įrengimą abiejose sankryžose, bet ir kelių gatvių atkarpų sutvarkymą.Ziedai gatviu_2

Savivaldybės Ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas Mindaugas Oželis pasakoja, kad tuo pačiu yra tvarkomos Cintjoniškių g. atkarpa iki Pramonės g. ir H.Šojaus gatvės bei Cintjoniškių g. iki susikirtimo su Dariaus ir Girėno gatve. Šiose vietose bus renovuojami pėsčiųjų takai, Šilutės turgavietės prieigose bus įrengta daugiau automobilių parkavimo vietų. Kartu bus įrengta paviršinio vandens nutekėjimo sistema, apšvietimas. O tų gatvių važiuojamąją dalį planuojama atnaujinti jau kitais metais.

Iš viso II minėto projekto etape bus panaudota beveik 1 milijonas 21 000 eurų. 365 200 eurų iš šios sumos yra ES pinigai, skirti vien tik abiejų žiedinių sankryžų įrengimui. Likusi lėšų dalis - rajono savivaldybės bei Lietuvos kelių direkcijos Kelių priežiūros programos lėšos. Visi pinigai bus įsisąvinti per 2 metus.

Plūdės neš informaciją apie Šilutės draugus

Abiejose Cintjoniškių g. sankryžose jau porą mėnesių burzgia technika, triūsia UAB „Kavesta” darbininkai. Vienos žiedinės sankryžos kontūrai jau visai aiškūs, kitoje darbų atlikta kiek mažiau. Bet kaip tik ši sankryža, kurioje iki šiol eismas buvo reguliuojamas šviesoforu, pasipuoš ir originaliu akcentu - plūdėmis. Pamario krašto gyvenimo simboliu išties galinčias būti plūdes sugalvojo daugelio originalių idėjų autorius, Šilutės meno mokyklos mokytojas Andrius Sirtautas. Tik buvo suplanuota, kad jos papuoš prieš kelis metus įrengtą automobilių žiedą Traksėdžiuose. Tačiau respublikinės reikšmės kelyje, koks yra kelias į Klaipėdą, tokio projekto lengvai įgyvendinti nepavyko. Tad gera mintis buvo palikta miesto centrui ir savo eilės laukė kelis metus.

Milžiniškos plūdės neš informaciją apie miestus -  Šilutės partnerius. Abiejų žiedų įrengimą planuojama baigti jau šių metų gale.
M.Oželis pasakoja, kad ekspertų surinkti duomenys rodo, jog žiedinės sankryžos avaringumą sumažina kone visu 100 procentų. O Cintjoniškių, Gluosnių ir V.Kudirkos gatvių susikirtime iki šiol automobiliai daužėsi ypač dažnai, buvo partrenkta ir nemažai pėsčiųjų, nors šviesoforas čia ir veikė. Tad tikimasi, kad naujovė padės išspręsti šią problemą. 

Jau artimiausiomis savaitėmis numatyta pradėti ir Gluosnių gatvės remonto darbus. Šioje gatvėje bus paklotas išlyginamasis asfaltbetonio sluoksnis ir nauji gatvės borteliai. Šie darbai bus atliekami jau ne iš minėto projekto, bet iš Kelių priežūros ir plėtros programos lėšų, o jiems reikės apie 175 000 eurų.

Nauja Gluosnių gatvės danga vairuotojai galės džiaugtis jau šį rudenį.

Nors šaligatviai šioje gatvėje taip pat jau seniai nebeatlaiko jokios kritikos, M.Oželis sako, kad jiems eilė ateis tik kitąmet - šiemet nebeužteks lėšų.

Savo eilės laukia dar dvi sankryžos ir viena gatvė

ziedai jankaus-_laukoJau baigiama projektuoti ir M.Jankaus - Miško - Lauko gatvių sankryžos pertvarka. Ši sankryža irgi jau seniai piktina Šilutės vairuotojus, mat yra, jų žodžiais tariant, visai neaiški. „Nors eismą čia bandyta reguliuoti įvairiu ženklinimu, aiškiau nuo to vargu ar kam  tapo”, - yra sakęs vienas „Šilutės naujienų” skaitytojas.

Šios vietos rekonstrukcijos viešųjų pirkimų procedūros turėtų būti baigtos dar šiemet, tad darbai greičiausiai prasidės kitų metų pavasarį. Juos baigus ir šioje vietoje turėsime nedidelį automobilių žiedą.

Dokumentacija jau rengiama ir Cintjoniškių bei Pramonės gatvių sankryžos pertvarkai. Čia, greičiausiai jau kitąmet, taip pat bus įrengtas mažasis automobilių žiedas. Šios vietos rekonstruoti kartu su kita Cintjoniškių gatvės dalimi nebuvo galima todėl, kad Cintjoniškių gatvė tik nuo Dariaus ir Girėno gatvės iki Pramonės gatvės yra Savivaldybei priklausantis rajoninės reikšmės kelias. O nuo Pramonės gatvės ji jau yra valstybinės reikšmės regioninio kelio dalis. Todėl šiai sankryžai reikėjo papildomų derinimų ir sutarčių. Realiai darbai šioje vietoje turėtų prasidėti irgi kitais metais, jie bus finansuojami iš Kelių direkcijos lėšų.

Viešinimo procedūros jau baigtos dėl Parko gatvės pertvarkos. Eismas šioje gatvėje, kuri dabar yra akligatvis, bus pertvarkytas į vienpusį ir gatvė bus sujungta su Birutės gatve. „Šilutės naujienos” apie tai jau rašė. Pertvarkos darbus planuojama pradėti dar šiemet, o baigti kitais metais.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt