Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Nemokama vieta valčiai nuleisti ir Žalgirių kaime

Image - Nemokama vieta valčiai nuleisti ir Žalgirių kaime

  Įgyvendinus Aplinkos ministerijos kuruojamą projektą, žvejai mėgėjai ir kiti poilsiautojai jau gali nemokamai naudotis naujai įrengtomis 27 valčių nuleidimo vietomis dvylikoje savivaldybių. Tikimasi, kad, sudarius sąlygas vandens telkiniuose tinkamai nuleisti

Penktadienis, 3 Balandis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (4)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Liberalų sąjūdis pretendentu į Seimą siūlo A. Endziną

Image - Liberalų sąjūdis pretendentu  į Seimą siūlo A. Endziną

Kelti savo skyriaus pirmininką Audrių Endziną pretendentu į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje rinkimų apygardoje Šilutės liberalsąjūdiečiai nusprendė trečiadienį, partijos skyriaus visuotiniame

Antradienis, 21 Sausis Komentarai (0)

Problema

Į sukčių pinkles įkliuvusi verslininkė ieško kitų nukentėjusiųjų

Image - Į sukčių pinkles įkliuvusi verslininkė ieško kitų  nukentėjusiųjų

Iš Vokietijos užmestos sukčių pinklės stipriai įpainiojo šilutiškę verslininkę. Į įmonės pašto dėžutę antrą kartą gavusi anglų kalba paruoštus dokumentus, moteris pagalvojo, kad tai ES duomenų patvirtinimo forma, juos pasirašė

Pirmadienis, 30 kovas Komentarai (0)

Savivaldybėje

COVID-19 Šilutės rajone: susirgo Šylių kaimo gyventojas, izoliuoti jį apžiūrėję medikai

Image - COVID-19 Šilutės rajone: susirgo Šylių kaimo gyventojas, izoliuoti jį apžiūrėję medikai

  Ketvirtadienį Lietuvoje buvo patvirtinti 47 nauji koronaviruso atvejai, o daugiausia jų jau kelintą dieną iš eilės fiksuojama Klaipėdoje. Dar vienas koronaviruso atvejis, jau trečiasis, patvirtintas ir Šilutės rajone. "Šilutės naujienų"

Penktadienis, 3 Balandis Komentarai (8)

Seniūnijose

Švėkšnos knygnešius – kovotojus už lietuvišką žodį - prisimenant

Image - Švėkšnos knygnešius – kovotojus  už lietuvišką žodį - prisimenant

Kasmet kovo 16-ąją švėkšniškiai mini Knygnešio dieną. Pastarasis - aštuonioliktasis paminėjimas buvo kitoks – be renginio, be žmonių, be prisiminimų... Net šv. Mišios už knygnešius Švėkšnos šv. apaštalo Jokūbo bažnyčioje

Ketvirtadienis, 26 kovas Komentarai (0)

computer-767776 960_720

Turite puikiai atrodančią, greitą bei modernią internetinę parduotuvę. Joje apstu kokybiškų, paklausių prekių už gerą kainą. Esate garantuoti, kad kiekvienas išsirinks sau tinkamą variantą. Tačiau kaip pritraukti lankytojų į savo e-parduotuvę?

Daugumai internetinių parduotuvių sėkmės receptas SEO paslaugos ir „Google Ads“ (PPC) reklama.

Kodėl SEO paslaugos ir „Google Ads“ reklama svarbu Jūsų internetinei parduotuvei?

SEO paslaugos

SEO paslaugos – internetinės svetainės optimizavimas paieškos sistemoms ir svarbiausia lankytojui. SEO paslaugas galima suskirstyti į dvi pagrindines rūšis: vidinis ir išorinis SEO.

Pagrindinis vidinio SEO optimizavimo tikslas – užtikrinti gerą lankytojo patirtį internetinėje svetainėje ir padėti lengvai rasti ieškomą informaciją. Gera lankytojo patirtis – lengvas ir paprastas apsipirkimas, patenkintas klientas.

Pagrindinis išorinio SEO uždavinys – didinti internetinės svetainės žinomumą, autoritetą ir išlaikyti gerą reputaciją.

SEO internetinės svetainės optimizavimas yra gan ilgas procesas ir rezultatų gali tekti laukti iki pusės metų, o kartais ir ilgiau.

Po SEO paslaugų projekto, internetinė svetainė užima aukštesnes pozicijas paieškos rezultatuose. Konkretaus produkto ieškantis žmogus sužinos apie jūsų internetinę parduotuvę.

„Google Ads“ reklama (PPC)

„Google Ads“ tekstinė reklama paieškos rezultatuose, kai mokama yra už skelbimo paspaudimą. Reklamos kampaniją galima sukurti labai greitai ir rezultatai gaunami beveik iš karto. Labai lengva kontroliuoti reklamos kampanijos biudžetą bei prognozuoti rezultatus.

Vienas iš šios reklamos privalumų – skelbimas rodomas tik suinteresuotiems asmenims, o mokama tik paspaudimo atvejo.

Lyginant su SEO paslaugomis – „Google Ads“ reklama rezultatus duoda žymiai greičiau. Tačiau sustabdžius reklamos kampaniją, skelbimai neberodomi ir rezultatų nebeduoda. Tuo tarpu SEO paslaugos, net ir po aktyvių darbų nutraukimo, dar gan ilgą laiką duoda rezultatus ir jaučiama įdirbio nauda.

SOE reklama ir „Google Ads“ - tobulas tandemas

SEO paslaugos ir „Google Ads“ reklama orientuotos į tą pačia sritį – paieškos rezultatus. Tačiau jos viena kitą papildo ir puikiai veikia kartu.
Atliekant vidinį SEO optimizavimą užtikrinama geresnė lankytojo patirtis svetainėje, turinys optimizuojamas pagal raktažodžius, užtikrinamas greitis ir saugumas. Tai lemia geresnį Google skelbimo kokybės balą – reklamos kampanija bus sėkmingesnė, už skelbimo paspaudimą mokėsite mažiau.

„Google Ads“ reklama didina įmonės autoritetą. Skelbimo paspaudimo dažnumas yra mažesnis nei natūralios paieškos rezultatų. Tačiau kai nepaspaudžiamas skelbimas, didėja tikimybė, kad bus paspausta nuoroda esanti natūraliuose paieškos rezultatuose.

SEO agentūra: wayup.lt

Komentarai  

 
#1 Leom 2020-02-16 16:54
Labai geras ir informacinis straipsnis, labai aiškiai viskas išdėstyta ir suprantamai, daugiauuu tokiu. Lauksim sekančio aš taip pat mokausi iš jūsų ir rašau vapecloud.lt , sėkmės!!