fotokonkursas 1_vietaVakar minėjome Pasaulinę gyvūnijos dieną. Šiai progai įprasminti, „Šilutės naujienų“ redakcija buvo paskelbusi fotokonkursą „Mano augintinis“. Šunis, kates, papūgas, kalakutą, ožiuką, triušį, voverę, gaidžius, gandrą, netgi akvariumo gyventoją aksolotį, veislinius ir neveislinius, naminius ir lauko gyvūnus pamatėme jūsų atsiųstose nuotraukose.

Svarbiausia, kad ir koks bebūtų gyvūnas - jūsų nuotraukose jis mylimas!

Per beveik tris savaites į redakcijos elektroninį paštą atkeliavo 266 nuotraukos, dar daugiau kaip 100 nuotraukų internautai kėlė į komentarus feisbuke.

Kaip ir skelbėme, šios dienos laikraštyje metas paskelbti konkurso prizinių vietų laimėtojus.
fotokonkursas mergaite_su_kalakutu
Konkurse daugiausia PATINKA - 392 - surinko Vilijos Eičienės atsiųsta nuotrauka, kurioje jorkšyro terjerės Tikos šeimyna - šunytė ir keturi šunyčiai. Visi jie, lyg susitarę, didelėmis rudomis akimis žiūri į fotoaparato objektyvą. Vilijos nuotrauka pelnė publikos numylėtinės prizą - gyvūnų parduotuvės dovanų kuponą šį pagrindinį solidų prizą įsteigė UAB „Šilutės vandenys“ kolektyvas, vadovaujamas direktoriaus Alfredo Markvaldo.

Originaliausiai nufotografuoti savo augintinį kvietė Šilutės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) kolektyvas, vadovaujamas Vytauto Jasaičio. Ne kartą jo nariai peržiūrinėjo fotografijų albumą, kol galiausiai išrinko jų manymu originaliausią nuotrauką. Taigi VMVT prizas - maistas gyvūnui ir kitos dovanos iškeliaus Aušrai Zarambienei, nuotaikingos nuotraukos autorei, kurioje surėmę galvas berniukas ir ožiukas. „Sūnus Fotokonkursas Vita_Geciene_su_suniukaisnusprendė išbandyti jėgas, kuris stipresnis“, - po nuotrauka rašė Aušra.

Savo favoritą rinkome ir mes, „Šilutės naujienų“ redakcijos kolektyvas. Labiausiai mus sužavėjo Mindaugo Burnecko nuotrauka, kurioje mergaitė, apsikabinusi kalakutą. Stebino, kad nuotraukos herojai nebijo vienas kito ir drąsiai pozavo. Taigi šios nuotraukos autoriui dovanojame leidyklos „Terra publica“ knygą „100 gražiausių Lietuvos vietovių“, taip pat firminį „Šilutės naujienų“ puodelį ir saldų prizą.

Trijų mėnesių laikraščio prenumeratąfotokonkursas VMVT_prizas padovanosime Gretai Poškutei, kuri atsiuntė šuns Hado nuotraukas. Vienoje nuotraukoje Hadas linksmas, tarsi juokiasi, o kitoje - nudelbęs akis, prašantis atleidimo, mat išsivoliojęs purvuose.

Katino Mačio šeimininkė Kristina Girulytė nuo šiol kabą ar arbatą galės gerti iš puodelio su savo augintinio nuotrauka. Šį prizą įsteigė nuolatinė „Šilutės naujienų“ fotokonkursų remėja UAB „Šarūno reklama“.

fotokonkursas Hadas6 mėnesių elektroninę laikraščio prenumeratą skiriame Vitai Gečienei, kuri papasakojo, kaip jos šuo Runas po eglute prie miško rado pamestinukus - 3 šuniukus. „Jo diena buvo pilna rūpinimosi. Jaunėlis Runas jiems buvo kaip mama, kol šuniukus priglaudė geri žmonės“, - rašė Vita, kuri yra išgelbėjusi ir katytę Micę.

Dar viena 6 mėnesių elektroninė prenumerata iškeliaus pas Oną Vindžigelskienę, kuri atsiuntė savo vyro nuotraukas su balandžiais, gaidžiais, netgi gandru, kuris jų sodyboje gyvena jau 20 metų.fotokonkursas Saruno

Dėkojame visiems konkurso rėmėjams ir dalyviams. Prizų laimėtojai, susisiekite su mumis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba tel. (8 441)  61611.

Komentarai  

 
#2 Ona 2018-10-06 08:37
Keistas konkursas tema tai buvo "Mano augintinis" bet ne "Mano augintiniai" pažiūrėjus 2 nuotraukos turėjo nebūti vertos prizo.
 
 
#1 Andrius 2018-10-06 08:25
Labai keista kodėl laimėjo ne saros nuotrauka, nes trečiadienį tai ji buvo pirmoje vietoje prieš 12 nakties. Tik ketvirtadienį ryte įsiverze jorksyrai. Labai nesąžiningai įvertinta, nes kiek pastebėjau ketvirtadienio vakarą Sara buvo isiversuzi į priekį ant 30 taškų. Čia pas jus vertinimas būna tikriausia pagal pažintis.
 
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt