Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Priminimas medžiotojams: medžiojamuosius gyvūnus privalu apskaityti

Image - Priminimas medžiotojams: medžiojamuosius gyvūnus privalu apskaityti

  Aplinkos ministerija primena medžiotojams, kad jie privalo, kaip pareigoja Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklės, vieną kartą per medžioklės sezoną (sausio-kovo mėn.) atlikti medžiojamųjų gyvūnų apskaitą pagal pėdsakus sniege. Šios apskaitos

Pirmadienis, 14 Sausis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (3)

Oficialūs pranešimai

Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

Image - Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

  Nuo rugpjūčio 21 dienos mažėja vietinė rinkliava už įvažiavimą transporto priemone į Kuršių nerijos nacionalinio parko teritoriją – jis lengviesiems automobiliams mažės net keturis kartus nuo 20 iki 5

Penktadienis, 11 Rugpjūtis Komentarai (0)

Politika

Startuoja savivaldos rinkimai

Image - Startuoja savivaldos rinkimai

   Praėjusiųjų metų gruodžio 28 d. baigėsi visų pretendentų į Savivaldybės tarybos narius ir į mero postą registracijos

Ketvirtadienis, 10 Sausis Komentarai (0)

Problema

Kovoje su šiukšlintojais naujas ginklas – iš garažų dingo konteineriai

Image - Kovoje su šiukšlintojais naujas ginklas – iš garažų dingo konteineriai

  Padangos, unitazai, stiklai, gelžgaliai, plastiko ir statybinės atliekos, baldai, manekenų dalys ar sodo skulptūros, netgi obuoliai - visą šį „turtą“ kai kurie šilutiškiai daug metų vežė ir palikdavo šalia konteinerių

Antradienis, 15 Sausis Komentarai (0)

Savivaldybėje

Laisvės gynėjus pamariškiai pagerbė atminimo liepsnelėmis, laužais, trispalviu kryžiumi

Image - Laisvės gynėjus pamariškiai pagerbė atminimo liepsnelėmis, laužais, trispalviu kryžiumi

  Mokyklų ir įstaigų languose sužibusios atminimo žvakelės; Sausio 13-osios atminimo laužai ir trispalvis kryžius Traksėdžiuose; šv. mišios ir koncertas Šilutėje; automobilių slalomo varžybos Sausio 13-osios taurei laimėti Armalėnų aerodrome, jaunimo

Trečiadienis, 16 Sausis Komentarai (0)

Seniūnijose

Liūdna žiūrėti, ką chuliganai padarė miestelio eglei

Image - Liūdna žiūrėti, ką chuliganai padarė miestelio eglei

„Po švenčių daugeliui nelengva, taip ir šiai eglutei Saugose“, – po Šv. Kalėdų socialiniame tinkle atsirado toks įrašas ir nuotrauka, kad eglutė pavojingai pasvirusi. Jau ryte šią kuklią žaliaskarę Saugų seniūnijos

Šeštadienis, 29 Gruodis Komentarai (0)

RUSNES SPORTO__AIKSTELES__2Trečiadienio popietę Rusnėje atidarytos trys sporto aikštelės gražiausioje miestelio vietoje - šalia Skirvytės ir Pakalnės upių sankirtos.
 Šalia visiškai atnaujintos krepšinio aikštelės dabar dar įrengtos dvi naujos - mažojo futbolo ir lauko teniso. Į aikštelių atidarymą suėjo kelios dešimtys rusniškių, vyko vietinių mėgėjų ir į svečius atvykusių “Šilutės” krepšininkų varžybos.   

Sporto aikšteles atidaryti atvyko ir Savivaldybės vadovai, perkirpti simbolines atidarymo juosteles jiems padėjo Rusnės bendruomenės aktyvistai.

Pirmoji viso projekto dalis

Šilutės savivaldybės administracija šiemet birželio  mėnesį pasirašė sutartį su viešąja įstaiga Centrine projektų valdymo agentūra dėl projekto “Rusnės miestelio infrastruktūros atnaujinimas” įgyvendinimo. Projektas finansuojamas pagal 2014 - 2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto “Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu” įgyvendinimo priemonę “Kaimo gyvenamųjų vietovių atnaujinimas”.     Projekto vertė 1 087 822,59  Eur. Iki 744 027  Eur bus skiriama iš Europos Regioninės plėtros fondo ir LR valstybės biudžeto lėšų, bei 343 795,59 EUR - iš Šilutės rajono savivaldybės biudžeto. Planuojamas projekto įgyvendinimo laikotarpis iki 2020 m. spalio pabaigos.

RUSNES SPORT_AIKSTELES_2Tai ir buvo rusniškiams papasakota aikštelių atidarymo metu. Pasak Savivaldybės administracijos direktoriaus Sigito Šepučio, kad tik niekas nepamanytų, kad viso projekto vertė yra per 1 mln. Eur tik už tris sporto aikšteles - tai tik pati viso projekto pradžia.

Naujovių dar bus

Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė “Šilutės naujienoms” papasakojo, kad jau rekonstruotas senasis mokyklos medienos apdirbimo užsiėmimų pastatas, kuris nuo šiol bus paskirtas naudotis bendruomenei. Jam dar trūksta baldų.

Be jau atidarytų aikštelių bus įrengtos dar dvi vaikų žaidimų aikštelės miestelyje, atkurti senoviniai šaligatviai nuo senojo pašto pastato, kuriame dabar veikia kavinė restoranas. Didžiausias darbas bus atliktas galimai kitais metais - numatyta įrengti 1,2 km ilgio pėsčiųjų taką nuo Pakalnės upės tilto iki Vorusnės upės tilto. Tai bus puiki pasivaikščiojimų vieta - promenada Pakalnės upės pakraščiu.

RUSNES SPORT_AIKSTELES_1Be to, bus įrengtas apšvietimas prie visų šių naujų įrenginių, sumontuotos vaizdo stebėjimo kameros. Įgyvendintas projektas prisidės prie Rusnės miestelio infrastruktūros patrauklumo didinimo, gyventojų užimtumo ir saviraiškos skatinimo ir sąlygų tam sudarymo.    

Šventės metu sportininkai ir suėję rusniškiai buvo pavaišinti saldumynais ir obuoliais. Sportininkams Rusnės bendruomenės pirmininkas Saulius Bukantas padovanojo žuvies, o rusniškis verslininkas Algis Svitkinas įteikė “Gintaro gėrimų”.

Komentarai  

 
#2 Me 2018-10-24 04:32
Nu ir rajono laikrastis, miesto politiku burys STT sulaikyti, visos televezijos tarska apie tai, o cia nei zodelio, kaip niekur nieko.
 
 
#1 JauNuoMenėsKalBa: 2018-10-23 22:53
SIM BOLAI:
"gražiausioje mi est elio vi eto je - ša lia Skirvytės ir Pakalnės upių s a n k i r t o s." "perkirpti simbolines atidarymo juosteles jiems (simb. Liolek'ui su simb. Šrek'u) padėjo Rusnės be n druo menės ak ty vis tai.
“Socialinės įtraukties didi nimas ir ko va su s k u r d u” įgyvendinimo priemonę “Kai
Mo gyvenamųjų vietovių atnaujinimas”.
"Tai bus puiki pasivaikščiojim ų vie ta - pro me nada Pakalnės upės p a k r a š č i u" iki pačios Rusnės seniūnės palocių prie ramiausio bet ono pasvietėje-beLakštingalų uosto...

"Be to (simb. Boleko), bus į rengt as apšvietimas prie visų šių nau jų įrenginių, su mon tuo tos va iz do steb ėjimo ka meros. Įgyvendintas projektas prisidės prie Rusnės miestelio in fra struktūros pat rauklumo didinimo, gyventojų už imtu mo ir saviraiškos ska tinimo ir sąlygų tam su darymo".
WEL KS MAS:
suėjo_vyko_atvy ko_padėjo_pasir ašė_papasakojo veikia_prisidės _padovanojo_įte ikė...
 
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt