Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Priminimas medžiotojams: medžiojamuosius gyvūnus privalu apskaityti

Image - Priminimas medžiotojams: medžiojamuosius gyvūnus privalu apskaityti

  Aplinkos ministerija primena medžiotojams, kad jie privalo, kaip pareigoja Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklės, vieną kartą per medžioklės sezoną (sausio-kovo mėn.) atlikti medžiojamųjų gyvūnų apskaitą pagal pėdsakus sniege. Šios apskaitos

Pirmadienis, 14 Sausis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (3)

Oficialūs pranešimai

Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

Image - Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

  Nuo rugpjūčio 21 dienos mažėja vietinė rinkliava už įvažiavimą transporto priemone į Kuršių nerijos nacionalinio parko teritoriją – jis lengviesiems automobiliams mažės net keturis kartus nuo 20 iki 5

Penktadienis, 11 Rugpjūtis Komentarai (0)

Politika

Startuoja savivaldos rinkimai

Image - Startuoja savivaldos rinkimai

   Praėjusiųjų metų gruodžio 28 d. baigėsi visų pretendentų į Savivaldybės tarybos narius ir į mero postą registracijos

Ketvirtadienis, 10 Sausis Komentarai (0)

Problema

Kovoje su šiukšlintojais naujas ginklas – iš garažų dingo konteineriai

Image - Kovoje su šiukšlintojais naujas ginklas – iš garažų dingo konteineriai

  Padangos, unitazai, stiklai, gelžgaliai, plastiko ir statybinės atliekos, baldai, manekenų dalys ar sodo skulptūros, netgi obuoliai - visą šį „turtą“ kai kurie šilutiškiai daug metų vežė ir palikdavo šalia konteinerių

Antradienis, 15 Sausis Komentarai (0)

Savivaldybėje

Laisvės gynėjus pamariškiai pagerbė atminimo liepsnelėmis, laužais, trispalviu kryžiumi

Image - Laisvės gynėjus pamariškiai pagerbė atminimo liepsnelėmis, laužais, trispalviu kryžiumi

  Mokyklų ir įstaigų languose sužibusios atminimo žvakelės; Sausio 13-osios atminimo laužai ir trispalvis kryžius Traksėdžiuose; šv. mišios ir koncertas Šilutėje; automobilių slalomo varžybos Sausio 13-osios taurei laimėti Armalėnų aerodrome, jaunimo

Trečiadienis, 16 Sausis Komentarai (0)

Seniūnijose

Liūdna žiūrėti, ką chuliganai padarė miestelio eglei

Image - Liūdna žiūrėti, ką chuliganai padarė miestelio eglei

„Po švenčių daugeliui nelengva, taip ir šiai eglutei Saugose“, – po Šv. Kalėdų socialiniame tinkle atsirado toks įrašas ir nuotrauka, kad eglutė pavojingai pasvirusi. Jau ryte šią kuklią žaliaskarę Saugų seniūnijos

Šeštadienis, 29 Gruodis Komentarai (0)

 

STATYBU APZVALGA_1Trys ketvirtadaliai savivaldybės politikų – valdantieji ir opozicijos, penktadienį kartu apžiūrėjo naująsias Šilutės autobusų parko, autobusų stoties ir būsimo LIDL prekybos centro patalpas.

Į statybviečių apžiūrą politikus pakvietė investuotojų atstovas, UAB “Pinus LT” direktorius Kęstutis Navickas. Jis norėjo parodyti, jog pastatai jau baigti statyti ir netrukus gali būti pradėti naudoti.

Politikų apžiūros dalyvius vedžiojo ir į klausimus atsakinėjo Autobusų parko direktorius Artūras Stonkus su naujųjų pastatų statybos organizatoriumi, Savivaldybės politiku Steponu Kazlausku.
Autobusų parke šilta, trūksta baldų

Ekskursija pradėta nuo naujojo autobusų parko administracijos kabinetų. Vėliau dairytasi vairuotojų poilsio, persirengimo kabinetuose. Apžiūrėta ir įspūdingai atrodanti, net tris duobes turėsianti autobusų remonto salė. Vienoje iš duobių sumontuoti ir techninės apžiūros įrengimai.
Autobusų parko administracijos bei remonto ir techninės priežiūros pastatas jau baigtas, patalpos šildomos. Akivaizdu, kad naujose patalpose trūksta tik baldų ir komandos. Tik kaip “Šilutės naujienose” jau rašėme, autobusų parke, dėl technologinių trukdžių dar nepaklota asfalto danga. Ją bus leidžiama pakloti tik 2019 m. balandžio mėnesį. 

Taigi iki to laiko Šilutės autobusai parke bus laikomi ant išlygintos ir skalda pabarstytos dangos.STATYBU APZVALGA_2

Autobusų stotyje trūksta tik blizgučių

Prie autobusų stoties politikus pasitiko būrelis darbininkų, kurie ant fasado montavo apšvietimo prietaisus. Šioje statybvietėje jau atlikti visi statybos darbai. Stoties pastatas atrodo nedidukas, tačiau jame yra pakankamai vietos keliaujantiems, stoties darbuotojams ir autobusų vairuotojams.
Stoties kiemas jau asfaltuotas, jame pažymėtas visas horizontalus ženklinimas. Kaip ir autobusų parke, čia trūksta tik baldų ir įrangos, kad galėtų būti pradėta veikla.

Stoties patalpų sienos nudažytos pilka spalva, ir tai sukėlė diskusijas. Vieniems politikams tokia spalva nepatiko, nes jie pripratę prie šviesesnių sienų. Savivaldybės tarybos opozicijos lyderės Sandros Tamašauskienės nuomone, ši spalva labai šiuolaikiška ir graži.

Meras Vytautas Laurinaitis vaikščiojo po naujuosius pastatus kartu su kitais politikais. Daugeliu atvejų jis tik stebėjo ir į diskusijas nesivėlė. “Šilutės naujienoms” V. Laurinaitis sakė, kad statybų darbai nuo pat pradžių atlikti labai sunkiomis sąlygomis. Pasak mero, jam dar ir dabar sunku patikėti, kad tiek daug metų puoselėta svajonė - iškeldinti autobusų parką ir sutvarkyti miesto vakarinį pakraštį pagaliau išsipildė.

Didžiausia dovana šilutiškiams

Nors tą dieną nebuvo planuota lankyti prekybos centro pastato, bet kadangi jis yra šalia naujosios autobusų stoties, politikai sugužėjo ir į jį. O kad visi galėtų patekti į būsimą prekybos centrą, ukrainietiškai linksmai kalbantys statybininkai kaipmat paklojo vieną kojų valymosi grotelių pusę.
Pasidairius po pastato vidų visiems atrodė, kad tokio dydžio prekybos salės neturi nė vienas Šilutės prekybos centras. Tačiau, pasak S. Kazlausko, LIDL prekybos salė yra 1 480 kv. m, ir jos plotas bus tik trečias po Šilutėje jau esančių IKI ir naujosios Maximos centrų.

Prekybos aikštė jau švari ir čia galėtų būti pradėti montuoti prekybininkų įrengimai. Besidomintiems ar Kalėdoms čia jau bus galima įsigyti prekių, S. Kazlauskas teigė, kad daugelis šilutiškių tokio prekybos pradžios laiko tikėjosi. Tačiau dabar jau žinoma, kad LIDL veiklą pradės tik vasario mėnesį.
Statybų apžvalgoje pabuvoję politikai buvo geros nuotaikos ir išsiskirstė be jokių priekaištų statybininkams ar savivaldybės vadovams.

Statybų organizatorius S. Kazlauskas kalbėjo, kad šiose statybose UAB “Žibai” darbininkai tapo tikrais Šilutės patriotais. Pasak jo, dabar smagu matyti, jog per pusmetį gerokai apšnerkštas autobusų parkas panaikintas ir jo vietoje stovi du naujutėlaičiai prekybos centro ir autobusų stoties pastatai su tvarkinga aplinka, o Dariaus ir Girėno gatvėje pastatytas naujas autobusų parkas. S. Kazlauskas tiki, kad visi naujieji pastatai bus baigti tvarkyti gruodžio 15 dieną, kaip ir numatyta sutartyje, ir tai bus didžiausia dovana Šilutės miesto žmonėms.

 

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt