Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Kova su kovais: žmonės pyksta, o paukščiai sparčiai nyksta

Image - Kova su kovais: žmonės pyksta, o paukščiai  sparčiai nyksta

  „Baisu, kas darosi mūsų parke, jį užkariavo kovai. Jeigu prieš 5 metus miestelyje buvo gal apie 30 kovų lizdų, dabar visas parkas jų užkariautas, kovai keliasi ir į Taikos bei

Trečiadienis, 17 Balandis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (3)

Oficialūs pranešimai

Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

Image - Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

  Nuo rugpjūčio 21 dienos mažėja vietinė rinkliava už įvažiavimą transporto priemone į Kuršių nerijos nacionalinio parko teritoriją – jis lengviesiems automobiliams mažės net keturis kartus nuo 20 iki 5

Penktadienis, 11 Rugpjūtis Komentarai (0)

Politika

Konservatoriai ir liberalai džiaugiasi pasiekimais, bet kai kurias detales nutyli

Image - Konservatoriai ir liberalai džiaugiasi pasiekimais, bet kai kurias detales nutyli

  Antrą dieną po Savivaldybės mero rinkimų pralaimėjusioji pretendentė Sandra Tamašauskienė kartu su savo Tėvynės sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų partijos (TS LKDP, konservatoriai) bei Lietuvos respublikos liberalų sąjūdžio politikais surengė spaudos

Pirmadienis, 25 kovas Komentarai (0)

Problema

Nori atsikratyti senu šiferiu ar senais skudurais? Varyk į Klaipėdą ar Kretingą...

Image - Nori atsikratyti senu  šiferiu ar senais  skudurais? Varyk  į Klaipėdą ar Kretingą...

Kur dėti nuo garažo stogo nuimtą seną šiferį? Kodėl Šilutėje vis dar nėra konteinerių tekstilės gaminiams, kas kituose miestuose jau seniai nebe naujiena? Kodėl ant buitinių atliekų konteinerių atsirado brūkšniniai

Šeštadienis, 13 Balandis Komentarai (0)

Savivaldybėje

Prekyboje - prastomis sąlygomis laikomų vištų kiaušiniai

Image - Prekyboje - prastomis sąlygomis  laikomų vištų kiaušiniai

„Dar pernai didieji Lietuvos prekybos tinklai viešai skelbė apie siekį prekiauti tik ant kraiko ar laisvai laikomų vištų kiaušiniais, o dabar pardavinėja iš Ukrainos įvežamus kiaušinius, kuriuos dėjusios vištos laikomos

Ketvirtadienis, 18 Balandis Komentarai (0)

Seniūnijose

Bikavėnuose protmūšis „Paimk iniciatyvą į savo rankas“

Image - Bikavėnuose protmūšis  „Paimk iniciatyvą į savo rankas“

  Bikavėnuose, Senųjų kaimo tradicijų kultūros centre vyko nuotaikingas Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos organizuotas protų mūšis „Paimk iniciatyvą į savo rankas“, vykdytas pagal projektą „Bibliotekos sociumas“, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos

Sekmadienis, 31 kovas Komentarai (0)

1132196 a84db300031258244747c6384f6a1f6cŠiandien premjeras Saulius Skvernelis lankėsi Rusnėje, kur apžiūrėjo estakados statybvietę, susipažino su vykdomais darbais. Viešėdamas Rusnėje jis paskelbė, kad dalyvaus šiais metais rengiamuose Prezidento rinkimuose.

„Nemažai aš Lietuvos pravažiavau būdamas ministras pirmininkas. Šitą klausimą gaudavau ir tebegaunu. Atsakymas tikrai nėra paprastas, ypatingai šiuo metu, kada, mano asmenine nuomone, mums jau yra paskirti prezidentės du įpėdiniai. (...) Du metai tikrai nebuvo lengvi. (...) Tikrai jaučiu paramą ir ministrų kabinete, darome viską kartu. Tikrai šitas darbas, kurį aš dirbu yra labai sunkus ir sudėtingas, nėra lengvas. Kas bus toliau? Matau, kad yra nesusikalbėjimas tarp valdžių, arba atviras stabdymas tam tikrų procesų, skaldymas. Tai mano asmeninis sprendimas, jis palaimintas namuose, jie nėra labai laimingi. Tikrai nesinori, kad už mus kas nors spręstų, kokį politiką reikia sudaužyti, aks turi teisę kažkur kandidatuoti. Matot tą foną, jis nėra labai palankus, spaudimas yra didžiulis. Nieko nebijau, dirbau visą laiką valstybei, nesirinksiu lengvesnio kelio. Aš dalyvausiu rinkimuose, o kaip bus, pasakysite jūs“, – Rusnėje pasakė S.Skvernelis.

„Tai mano apgalvotas sąmoningas savarankiškas sprendimas, kurį aš priėmiau“, – šie premjero žodžiai buvo palydėti susirinkusių žmonių plojimais.
S.Skvernelis patikino siekiantis, kad šalyje būtų darbų tęstinumas, į Lietuvą grįžta žmonės. „Tai lūkesčiai gal nebus patenkinti, gal norisi didesnių pensijų, mažesnių kainų“, – kalbėjo jis.

Rusniškiams perklausus, ar jis bus prezidentu, S.Skvernelis atsakė: „Nuspręsite jūs“. Vėliau kalbėdamas su bendruomene premjeras pažėrė ir kritikos Daliai Grybauskaitei: „Tikiuosi niekam neišsprūs „ne tie laimėjo“, – kalbėjo jis.

Premjero posto nepaliks

S.Skvernelis tikino iš premjero posto nesitrauksiantis, o jei reiks pasinaudos atostogomis, o šalyje, anot jo, jau sukurtas precedentas, kai kadenciją einanti šalies vadovė vėl kandidatavo į prezidentus. Premjeras neatsakė, ar bus savarankiškas kandidatas ar remiamas konkrečios partijos. Jis teigė, kad tai paaiškės ateityje bei paminėjo, kad tam tikros ateitie sgairės bus nurėžtis ir netrukus vysiančiame Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos suvažiavime bei užsiminė, kad jį galėtų remti ne viena politinė jėga.

S.Skvenelis nepanoro atvirauti, ką laiko savo rimčiausiai kandidatais, bet pridūrė, kad kai kurie kandidatai jau jaučiasi laimėję rinkimus. „Galime turėti situaciją, kai visos trys valdžios dirbs ranka rankon, sutelktai, dėl Lietuvos žmonių“, – sakė jis ir patikslino, kad jo ir Vyriausybės veikla prognozuojama, o programa įgyvendinama.

Politikuos laisvu nuo darbo laiku

S.Skvernelis įsitikinęs, kad politinė kampanija nėra prasidėjusi, o tik vyksta kandidatų registracija. „Liepos mėnesį, arba Vyriausybė grąžins įgaliojimus arba turės atsistatydinti. Nemanau, kad turime ir galime skirti įpėdinius, čia juk ne monarchija“, – kalbėjo jis. Paklaustas, kaip atskirs premjero ir kandidato veiklas, S.Skvernelis sakė: „Jei norėsiu politikuoti, tai darysiu nedarbo laiku“. Premjeras apie prezidento rinkimus miglotai kalbėjo ilgą laiką. Kitą šeštadienį Prienuose vyks Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos suvažiavimas, kuriame ir turėtų būti iškeltas valdančiosios partijos kandidatas prezidento rinkimuose. Valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis yra ne kartą sakęs, jog neabejoja, kad būtent valstiečių kandidatas laimės gegužės mėnesį rengiamus prezidento rinkimus.

48 metų S. Skvernelis Vyriausybei vadovauja nuo 2016 metų gruodžio. Prieš tai jis buvo vidaus reikalų ministras ir policijos generalinis komisaras. Visuomenės nuomonės apklausų duomenimis, rimčiausi S. Skvernelio konkurentai prezidento rinkimuose turėtų būtų nepriklausomas ekonomistas Gitanas Nausėda ir konservatorių iškelta buvusi finansų ministrė Ingrida Šimonytė. S. Skvernelis ketvirtadienį juos pavadino dviem prezidentės Dalios Grybauskaitės „paskirtais įpėdiniais“.

Pirmasis prezidento rinkimų turas vyks gegužės 12-ąją, antrasis, jei prireiks, gegužės 26 dieną. S. Skvernelis savo sprendimą paskelbė susitikime su Rusnės gyventojais, prieš tai apžiūrėjęs Rusnės estakados statybas. Ši estakada svarbi užtikrinti susisiekimą per kasmetinius potvynius. Ją žadama baigti gegužės mėnesį. Kreipdamasis į rusniškius, premjeras sakė, kad šią problemą jo Vyriausybė nusprendė spręsti po 60 metų kitų valdžių neveiklumo. „Tai buvo pirmi Vyriausybės žingsniai, parodant, kad rūpi kiekvienas žmogus“, – kalbėjo S. Skvernelis.

lrytas.lt inf.

Komentarai  

 
#2 VACLOVAS 2019-01-17 21:29
PREZIDENTE SAULIAU,LR varguolių -tabako pypkuorių Otkatas Rusnės estakados statybai su tabako - LD terbele ( iki 150 vnt. yra 11.1111... %) Tiek yra faktiškai pavagiama nuo kiekvienos terbelės galimai ne be valstybės žinios. Tai yra įsitikinta atlikus matavimus ir sulyginus Verygos generinių vaistų ir LD tabako santykį - greičiau mirti ?.
 
 
#1 Vaclovas 2019-01-17 20:42
PREZIDENTE SAULIAU,LR varguolių - tabako pypkorių " otkatas" Rusnės estakados statybai su tabako LD terbele ( iki 150 cigarečių ) yra net 11.1111... %. Tiek faktiškai pavagiama nuo kiekvienos terbelės - galimai ne be valstybės žinios. Tai yra isitikinta matavimais ir sulyginus Vergos generinių vaistų ir LD tabako pakuočių santykį - greičiau mirti.
 
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt