Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Mariaus Mockaus, gim. 1984 m., gyv. Šilutės r., Žemaičių Naumiesčio sen., Sugintų

Pirmadienis, 11 Lapkritis Komentarai (0)

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios 48 m. Gedimino Montvydo, gyvenančio Saugų seniūnijos Kukorų

Penktadienis, 8 Lapkritis Komentarai (0)

Įvykiai

Kaukėti asmenys įsibrovė į namą Žalgiriuose

Image - Kaukėti asmenys įsibrovė į namą Žalgiriuose

  Trys - keturi kaukėti asmenys įsiveržė į namą Žalgirių kaime, sumušė 73 metų šeimininką ir grasindami peiliu, reikalavo pinigų bei juvelyrinių

Trečiadienis, 11 Gruodis Komentarai (0)

Eilinis patikrinimas virto ikiteisminiu tyrimu

Image - Eilinis patikrinimas virto ikiteisminiu tyrimu

  Gruodžio 7 d. apie 16.15 val. Šilutės rajone, policijos pareigūnai patikrinimui susistabdė automobilį, kurį vairavo vyras, gim. 1996 m. Patikrinimo metu pareigūnams įtarimų sukėlė vaikino elgesys, todėl nuspręsta patikrinti automobilio

Pirmadienis, 9 Gruodis Komentarai (3)

Keliuose ir gatvėse

Prevencinė priemonė Šilutėje

Image - Prevencinė priemonė Šilutėje

Pasikeitus orams ir vairavimo sąlygoms vis dar atsiranda vairuotojų, kuriems negalioja Kelių eismo taisyklės, jie vadovaujasi liaudiška taisykle ,,mano mašina, mano taisyklės“. Siekdami mažinti KET pažeidimų Šilutės r. policijos komisariato

Antradienis, 3 Gruodis Komentarai (0)

Lietuvoje pradeda veikti elektroninė eismo įvykių deklaravimo sistema

Image - Lietuvoje pradeda veikti elektroninė eismo įvykių deklaravimo sistema

  Į avariją Lietuvoje patekę vairuotojai nuo šiol galės užpildyti elektroninę eismo įvykių deklaraciją. Vairuotojams skirtoje nemokamoje programėlėje bus galima užfiksuoti eismo nelaimės aplinkybes bei informaciją apie ją perduoti draudimo bendrovėms.

Pirmadienis, 2 Gruodis Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

Image - Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

  Bendrasis pagalbos centras (BPC) sekmadienį pranešė apie gaisrą Saugų seniūnijoje, kur, kaip paaiškėjo, įvyko tikra

Pirmadienis, 7 Spalis Komentarai (0)

1218696311policijaNeseniai vykusiame Šilutės policijos komisariato veiklos pristatyme pasidžiaugta, kad per metus pavyko ištirti kelis ypač sunkius nusikaltimus, taip pat akcentuota, kad vis dar nepavyksta suvaldyti Kelių eismo taisyklių pažeidėjų, ir šių pažeidimų skaičiai labai dideli. Pastaraisiais metais tik augo užregistruotų įskaitinių eismo įvykių statistika, ir pagal tokius įvykius Šilutės rajonas jau pirmauja Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje.

Išaiškino labai sunkius nusikaltimus

Šilutės PK viršininkas Artūras Mikalauskas priminė didelį ažiotažą visuomenėje sukėlusį įvykį, kuomet pernai liepą šalia Šilutės geležinkelio stoties esančiame miškelyje buvo rasta nužudyta senolė. Šis nusikaltimas buvo operatyviai išaiškintas, greit nustatytas ir jį įvykdęs jau ne kartą teistas vyras.

Lapkričio viduryje buvo sunaikintas Švėkšnos sen. Drebulių kaimo miške veikęs naminės degtinės gamybos fabrikėlis, kuriame tuo metu „dirbo“ pusamžis vyras. Atlikus kratą „bravore“ besidarbavusio vyro namuose dar rasta beveik 300 l naminės.

To paties lapkričio viduryje konfiskuota ir beveik 2000 pakelių kontrabandinių cigarečių bei vaistų, kuriuos savo mikroautobusu „VW Caravelle“ gabeno šilutiškis.

Plėšimų statistika nesikeičia, 2017 ir 2018 m. šių nusikalstamų veikų užregistruota po 16.

Daugiausia avarijų gegužę ir gruodį

2017 ir 2018 m. užregistruotų nusikalstamų veikų dėl Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimų užregistruota beveik vienodai – atitinkamai 227 ir 228. Didžiausią dalį – 81 proc. šios rūšies nusikalstamų veikų apskrityje sudaro vairavimas apsvaigus nuo alkoholio. Per metus sulaikyti ir 195 girti dviratininkai.

Daugiausia įskaitinių eismo įvykių užregistruota gegužės ir gruodžio mėnesiais – po 8, o gegužę 1 žmogus ir žuvo. Saugiausi šia prasme buvo spalis ir lapkritis. Per pastaruosius 3 metus rajone eismo įvykių metu sužeistų žmonių tik daugėjo: 2016 m. sužaloti 43, 2017 m. - 56, o pernai 58 žmonės.

Pagrindinės avarijų priežastys, pasak A. Mikalausko, yra saugaus greičio nesilaikymas, vairuotojų pareigų pėstiesiems nevykdymas ir reikalavimo duoti kelią nevykdymas.

Dar daug vairuotojų į kelią leidžiasi nedraustais ir techninės apžiūros nepraėjusiais automobiliais, taip, PK viršininko žodžiais tariant, rizikuodami užsikrauti sau milžinišką materialinę naštą, jei kelyje įvyktų nelaimė.

Apie kitas nusikalstamas veikas rajone skaitykite kituose „Šilutės naujienų“ numeriuose.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt