Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Pareigūnai prašo pagalbos - dingo vaikas

Image - Pareigūnai prašo pagalbos - dingo vaikas

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško be žinios dingusio dešimtmečio Lauryno

Trečiadienis, 11 Rugsėjis Komentarai (0)

Policija prašo pagalbos: iš ugdymo centro pabėgo du vaikinai

Image - Policija prašo pagalbos: iš ugdymo centro pabėgo du vaikinai

Trečiadienį iš ugdymo centro Švėkšnos sen., Vilkėno 1 k. pabėgo du

Ketvirtadienis, 5 Rugsėjis Komentarai (0)

Įvykiai

Šiandien tęsiamos dingusio berniuko paieškos: dirba privatus kinologas, ieškos ir dronas su termoviz

Image - Šiandien tęsiamos dingusio berniuko paieškos: dirba privatus kinologas, ieškos ir dronas su termoviz

Antradienio vakarą dingusio mažamečio Lauryno paieškos tęsiamos ir šiandien. Dešimtmečio ieško policijos pareigūnai, vandens telkinį tikrina narai iš Klaipėdos, kiekvieną dieną apylinkes šukuoja daugybė savanorių. Gaidelių vandens telkinyje vaiko ieško

Penktadienis, 13 Rugsėjis Komentarai (2)

Būkime budrūs: Moldavijos sukčių gauja atklydo ir į Šilutę

Image - Būkime budrūs: Moldavijos sukčių gauja atklydo ir į Šilutę

  Praėjusią savaitę ne vienas šilutiškis, šalia didžiųjų prekybos centrų - „Lidl“, „Maxima“, „IKI“ ar net prie Verdainės tilto šviesoforo matė vaikštinėjančią ir aukas renkančią tamsaus gymio moterį. Praeivius graudino moters

Ketvirtadienis, 12 Rugsėjis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Šilutės r. apvirto sunkvežimis: liudininkai manė, kad vairuotojas žuvo

Image - Šilutės r. apvirto sunkvežimis: liudininkai manė, kad vairuotojas žuvo

  Šilutės rajone įvyko nelaimė, kuri, žmonių dėka, baigėsi gana laimingai. Vairuotojui vairuojant sunkvežimį, staiga dingo stabdžiai, todėl jam teko stabdyti avariniu būdu – važiuojant tiesiai į griovį. Visa laimė, kad

Trečiadienis, 28 Rugpjūtis Komentarai (1)

Lietuvoje daugėja vairuojančių žmonių: tik trečdalis gyventojų išsiverčia be automobilio

Image - Lietuvoje daugėja vairuojančių žmonių: tik trečdalis gyventojų išsiverčia be automobilio

  Tyrimai rodo, kad vis mažiau Lietuvos žmonių kasdien išsiverčia be automobilio, nevairuojančių mūsų šalies gyventojų per trejus metus gerokai sumažėjo. Naujausiais duomenimis, mūsų šalyje prie automobilio vairo nesėda 28 proc.

Pirmadienis, 5 Rugpjūtis Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Surastas, įtariama, kurėno kapitono kūnas

Image - Surastas, įtariama, kurėno kapitono kūnas

Šeštadienio vakarą, tęsiant šią savaitę nuskendusio kurėno kapitono Romaldo Adomavičiaus paieškas, pasieniečiai pranešė, kad greičiausiai rastas jo

Šeštadienis, 6 Liepa Komentarai (0)

Ugniagesių pajėgos Kuršių mariose: galimai pastebėtas nuskendusio kurėno kapitonas

Image - Ugniagesių pajėgos Kuršių mariose: galimai pastebėtas nuskendusio kurėno kapitonas

  Ketvirtadienį Kuršių mariose iš oro buvo pastebėtas objektas, kuris panašus į žmogaus kūną. Ugniagesiai šiuo metu vykdo paiešką, įtariama, kad tai nuskendusio kurėno

Ketvirtadienis, 4 Liepa Komentarai (0)

 

Balciu medziotoju_gVieni džiaugiasi ir dėkoja, kiti piktinasi, nes nebegali išvažiuoti iš namų ir pasiekti „didžiąją žemę“ - tokia situacija susidėliojo Vainuto seniūnijoje, kurios gyventojai išsakė įvairias nuomones dėl vietinių kelių.

 

Balčiai džiaugiasi, o Slėnio gatvė liūdi

“Kentėjome 30 metų. Atakavome seniūniją, didžiausius pundus laiškų visoms institucijoms prirašėme, bet jau ir viltį kada nors turėti normalią gatvę buvome praradę“, - tai Balčių kaimo Medžiotojų gatvės gyventojų pasakojimas.

Šios gatvės gyventojai į redakciją paskambino norėdami pasidžiaugti, kad pernai rudenį jų vargai jau baigėsi. Medžiotojų gatvėje buvo paklotas naujas asfaltas, tad vietiniai sakė norintys padėkoti ir seniūnui Vitalijui Mockui, ir rajono valdžiai.

Visai kitokio turinio informacija redakciją pasiekė iš kito tos pačios Vainuto seniūnijos pakraščio. Čia gyvenančius žmones lankanti vainutiškė rašė, kad jau daug metų Slėnio g. gyvenanti šeima vargsta bandydama išvažiuoti beveik neišvažiuojamu keliu. Slėnio gatvės pakelės grioviai esantys aukščiau už patį kelią, todėl vanduo negali nubėgti ir jis virsta purvynu. Iš tos nelaimingos vietovės mokyklas turi pasiekti 5 nepilnamečiai, suaugusieji kasdien gabena pieną į pieninę, medikų pagalbos bet kada gali prireikti ir 85-erių senolei. Pasak laiško redakcijai autorės, jai net ir visureigiu vos pavyksta išvažiuoti, ką jau kalbėti apie lengvuosius automobilius. Palijus kelias iškart virsta neišbrendama purvyne, nes vanduo neturi kur nubėgti.

Anot laiško autorės, seniūnija vienoje vietoje „dėl vaizdo papylė truputį žvyro, kad parodytų jog kažką daro“. O seniūnas nuolat kartoja vis tą patį: „Nėra lėšų“. Tuo tarpu laiško autorė įsitikinusi, jog situacija pagerėtų vien tik išvalius griovius šalia kelio.

Bus ir takas BikavėnuoseVainutas slenio_g_3

Vainuto seniūnas V. Mockus pasidžiaugia, kad gyvenimas pagerėjo Balčių gyventojams, tačiau sako liaupsių dėl to sau neprisiimantis. Jis primena, kad vietinių kelių priežiūrai skiriamas lėšas jau seniai skirsto iš seniūnaičių ir bendruomenių pirmininkų sudaryta komisija, ir tik jos nariai sprendžia, kuriuos kelius ir gatves artimiausiu metu labiausiai reikia tvarkyti.

Maždaug 800 metrų Medžiotojų gatvelės asfaltavimas, pasak seniūno, atsiėjo 174 650 eurų. Tai kone dvigubai didesnė suma, nei maždaug 100 tūkstančių eurų, kuriuos seniūnija iš viso gauna metams savo visų vietinės reikšmės kelių priežiūrai. Toji priežiūrai – tai sniego valymas, asfalto duobių taisymas, žvyravimas ir greideriavimas visose keturiose seniūnijos gyvenvietėse.

Seniūnas pasakoja, jog dar užpernai buvo numatyta įrengti ir pėsčiųjų taką per Bikavėnų gyvenvietę. Kol kas jo nėra, mat ir pinigų tam neužteko, ir kelio priklausomybė pasikeitė.

Tad kaip vainutiškiai ketina suktis, jei jau vienai gatvelei išnaudojo daugiau, nei iš viso turėjo tam reikalui? V. Mockus sako, jog padėti pažadėjo ir Lietuvos automobilių kelių direkcija, ir Savivaldybės valdžia. „Kaip nors atsiras tas takas“, - patikina seniūnas.

Nebevažinėja net miško savininkai

V. Mockus neabejoja, kad ir Slėnio gatvės gyventojams reikia padėti, ir sako, kad šis tas jau daryta: ir žvyro ten pilta, ir pralaida dėta. Bet tai nepadeda. Šiuo metu apskritai jokių darbų daryti neįmanoma, nes kol keliai neišdžius, bet kokia technika kelią tik dar labiau sugadins. Pasak seniūno, šiuo metu net ir miško savininkai ten nebevažinėja, nes supranta, kad kelią tik dar labiau sugadintų.

Ketvirtadienį dar kartą atokioje sodyboje gyvenančią šeimą aplankęs seniūnas sakė, jog garbaus amžiaus p. Elena tikino gerai suprantanti, kad į atokią pamiškę naujo kelio niekas neties, ir jokių pretenzijų neturinti. Griovių valymas, pasak seniūno, šįkart naudos irgi neduotų, tačiau jis pažadėjo, kad kai orai leis, tie grioviai bus valomi.
Pasak seniūno, Vainuto seniūnijoje gana daug kelių yra miškingose vietovėse, o tokie pradžiūsta daug vėliau, nei laukų keliukai. Tad ir technika į juos įvažiuoti gali daug vėliau.

„Suprantu visus prastais keliais važinėjančius žmones, ir jei būtų už ką, seniūnija visus kelius išasfaltuotų, bet tokių galimybių neturime“, - skėsteli rankomis seniūnas.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt