cramoRugsėjo 6-ąją statybininkai švęs savo profesinę šventę - Statybininkų dieną. Artėjant šiai progai, „Šilutės naujienos“, kartu su technikos ir įrankių nuomotoja „Cramo“ skelbia fotografijų konkursą „Kiekvienas gali būti statybininkas“.

Nuo šiandien kviečiame siųsti nuotraukas, kuriose Jūs, Jūsų draugas, šeimos narys atlieka statybos ar remonto darbus, o gal kažką meistrauja. Juk statyti ir meistrauti gali kiekvienas, tik reikia bandyti!

Statybos ar remonto darbus iliustruojančių nuotraukų lauksime jau nuo šiandien. Jas siųskite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai iki rugsėjo 9 dienos. Vienas konkurso dalyvis gali atsiųsti ne daugiau kaip 3 nuotraukas. Už fotografijas kviesime balsuoti „Šilutės naujienų“ „Facebook“ puslapyje.

Daugiausiai „PATINKA“ surinkusios nuotraukos autoriui Šilutėje, Gluosnių gatvėje 6B įsikūrusi technikos ir įrankių nuomotoja „Cramo“ padovanos išmaniąją apyrankę „Xiaomi mi smart band 4“. Antroje vietoje likusiam statybininkui padovanosime „Cramo“ puodelį, o trečioje - rašiklių ir lapelių rinkinį.

Nugalėtojus paskelbsime rugsėjo 9 dienos „Šilutės naujienų“ laikraštyje.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai