Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Grybautojus džiugino įspūdingo dydžio baravykai

Image - Grybautojus džiugino įspūdingo dydžio baravykai

Praėjęs savaitgalis grybautojus džiugino įspūdingais laimikiais. Švėkšnos miškuose grybavęs Egidijus rado 1,470 kg sveriantį baravyką, nuo jo tik šiek tiek atsiliko juknaitiškė Danutė, kurios laimikis - 1,360 kg grybų karalius.

Penktadienis, 11 Spalis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (3)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Image - Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Po dviejų bandymų surengti Savivaldybės taryboje balsavimą dėl vicemero Sigito Šepučio atstatydinimo, opozicija surengė spaudos konferenciją.Pasak opozicijos politikų, vieną kartą valdančioji koalicija nusprendė išbraukti interpeliacijos klausimą iš Tarybos dienotvarkės, o

Antradienis, 15 Spalis Komentarai (0)

Problema

Atsargiai Naujakuriuose: pamesite ratus

Image - Atsargiai Naujakuriuose:  pamesite ratus

Vaizdelis Naujakurių gatvėje: kelyje išlupti asfalto lopai, paliktos didžiulės lietaus prilytos duobės. Važiuojant šiuo keliu, jokių įspėjamųjų ženklų, kad laukia „staigmena“, kurios neišvengęs gali suniokoti automobilį ar bent jau prarasti

Sekmadienis, 10 Lapkritis Komentarai (0)

Savivaldybėje

Profesinio centro pedagogai įsisavina akvakultūros naujoves

Image - Profesinio centro pedagogai  įsisavina akvakultūros naujoves

Šilutės profesinio mokymo centro žuvininkystės srities mokytojai, kartu su kolegomis iš dar 5 Lietuvos profesinių mokymo įstaigų, dvejus metus tobulino technologines kompetencijas, mokydamiesi akvakultūros naujovių. Šias galimybes jiems suteikė dalyvavimas

Pirmadienis, 11 Lapkritis Komentarai (0)

Seniūnijose

Švėkšnos senjorai vėl surengė šventę

Image - Švėkšnos senjorai vėl surengė šventę

Didžioji dalis švėkšniškių asociacijos „Švėkšniškių sambūris“ narių - pagyvenę žmonės, aktyviai dalyvaujantys bendruomenės gyvenime. Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga jie suruošė šventę sau ir pakvietė į ją visus norinčius susitikti,

Penktadienis, 4 Spalis Komentarai (0)

ligonineVos prieš porą savaičių be vadovo likus Šilutės ligoninei, vienas labiausiai šilutiškiams rūpimų klausimų yra, kas gi bus kitas ligoninės vyriausiasis gydytojas? 

Savivaldybės personalo ir teisės skyriaus vedėjas Arvydas Bielskis informavo, kad šiuo metu skelbiama ir daugiau konkursų valstybės tarnautojo vietoms užimti.

Meras neabejoja: kandidatų netrūks

„Lietuvos sveikata“ skelbia, kad naują ligoninės vadovą reikės rinkti ir Šilutės rajono savivaldybės merui Vytautui Laurinaičiui, nes vyr. gydytojui Dariui Steponkui tapus Respublikinės Klaipėdos ligoninės vadovo konkurso laimėtoju, rajone atsilaisvino svarbus postas.

„Tiesa, kilo šaršalas, jog komisijai pirmininkavusi laikinoji kanclerė Odeta Vitkūnienė galėjo supainioti viešuosius ir privačius interesus neinformuodama, jog Šilutės ligoninėje liftininke dirba jos mama. Nepaisant to, D. Steponkus paskirtas pajūrio ligoninės direktoriumi“, - mūsų rajone jau nuskambėjusias šio konkurso peripetijas primena „Lietuvos sveikata“.
„Kadangi tai - šviežia žinia, dar nesame nusprendę, kada skelbsime konkursą. Mūsų specialistai iš Teisės skyriaus dabar atostogauja. Kai grįš, tuomet pagal numatytą tvarką ir paskelbsime“, - sakė V. Laurinaitis, pridurdamas, kad greičiausiai šis reikalas be rudens nebus išspręstas.

Meras tikino ramiai sutikęs žinią, jog Šilutės ligoninė lieka be vyr. gydytojo, nes rotacija kartais nėra blogai. „Tai - kiekvieno vadovo laisvas apsisprendimas. Jis minėjo, kad eis į konkursą. Dar pajuokavome, negi nusibodo rajono vadovas ar darbo vieta. Bet jei žmogus nori išbandyti jėgas, galimybes didesnėje ligoninėje, nėra blogai. Išeina ir daugiau vadovų, ir specialistų, ką padarysi, jei žmogus taip pasirinko“, - sakė meras.

V. Laurinaitis teigė neabejojantis, kad kandidatų į ligoninės vadovus netrūks, nes Šilutės ligoninė nemaža, pacientų daug, be to, ir rajonas patrauklus, beveik poilsinis.

Skelbti konkursus neskubama

Savivaldybės personalo ir teisės skyriaus vedėjas Arvydas Bielskis sako, kad dokumentai dėl skelbtino konkurso į Šilutės ligoninės vadovo vietą turėjo būti parengti šią savaitę. Tada jie perduodami Valstybės tarnybos departamentui, o jau šis savo ruožtu skelbs konkursą. Bet kada tai bus, A. Bielskis prognozuoti nesiima.

Pasak vedėjo, konkursas iki šiol dar nepaskelbtas ir Savivaldybės gydytojo pareigoms, nors jas ėjusi Kristina Surplė šį darbą paliko dar ankstyvą pavasarį ir jau keli mėnesiai vadovauja Visuomenės sveikatos biurui. Savivaldybė reikiamus dokumentus Valstybės tarnybos departamentui taip pat perdavė, tačiau kada šis skelbs konkursą, atsakymo iki šiol negauta.

Jau bene antras mėnuo laisva ir Saugų seniūno kėdė, mat ankstesnioji seniūnė Dalia Rudienė perėjo dirbti į Savivaldybės administraciją. Reikalingi dokumentai Valstybės tarnybos departamentui taip pat jau išsiųsti, tačiau pranešimo, kad konkursas būtų paskelbtas, Savivaldybė irgi dar negavo.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt