Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Miškininkai jau pradėjo prekiauti kalėdinėmis eglutėmis

Image - Miškininkai jau pradėjo prekiauti kalėdinėmis eglutėmis

  Valstybinių miškų urėdija (VMU) pradėjo prekybą kalėdiniais medeliais. Įmonės regioniniuose padaliniuose – beveik 120 vietų visoje šalyje – jau galima įsigyti ir eglučių iš miško, ir dekoratyvinių eglučių vazonuose, ir

Penktadienis, 29 Lapkritis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (4)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Image - Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Po dviejų bandymų surengti Savivaldybės taryboje balsavimą dėl vicemero Sigito Šepučio atstatydinimo, opozicija surengė spaudos konferenciją.Pasak opozicijos politikų, vieną kartą valdančioji koalicija nusprendė išbraukti interpeliacijos klausimą iš Tarybos dienotvarkės, o

Antradienis, 15 Spalis Komentarai (0)

Problema

Radinys žuvyje sukrėtė: vos spėjo ištraukti iš mergaitės burnytės

Image - Radinys žuvyje sukrėtė: vos spėjo ištraukti iš mergaitės burnytės

  Noras paruošti skanią ir išskirtinę vakarienę gali baigtis visiškai ne taip, kaip planavote. Ypač jeigu parduotuvėje pirktame produkte nežinia iš kur atsiranda ten neturinčių būti metalo gabalų. Tuo galėjo įsitikinti šilutiškė,

Antradienis, 3 Gruodis Komentarai (2)

Savivaldybėje

Degučiuose – erdvė vaikų, jaunimo ir vyresniųjų laisvalaikiui

Image - Degučiuose – erdvė vaikų, jaunimo  ir vyresniųjų laisvalaikiui

Žemaičių Naumiesčio seniūnijos Degučių kaimo gyventojai jau džiaugiasi permainomis kaimo centre – šalia bendruomenės namų įrengtas tikras vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų traukos centras – vaikų žaidimų, sporto ir poilsio zona.

Trečiadienis, 4 Gruodis Komentarai (0)

Seniūnijose

Švėkšnos senjorai vėl surengė šventę

Image - Švėkšnos senjorai vėl surengė šventę

Didžioji dalis švėkšniškių asociacijos „Švėkšniškių sambūris“ narių - pagyvenę žmonės, aktyviai dalyvaujantys bendruomenės gyvenime. Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga jie suruošė šventę sau ir pakvietė į ją visus norinčius susitikti,

Penktadienis, 4 Spalis Komentarai (0)

 

Dinges vaikas_rastas_1Rytoj į paskutinę kelionę bus išlydėtas Gaidelių žvyro karjero tvenkinyje nuskendęs dešimties metų berniukas Laurynas. Penktadienį, rugsėjo 13 dienos popietę, baigėsi daugiau kaip dvi paras užtrukusios jo paieškos. Iš namų išėjusio ir dingusio berniuko kūnas buvo rastas žvyro karjero tvenkinyje, penkių metrų gylyje, nuo kranto nutolęs apie aštuonis metrus.
Pasak Šilutės policijos komisariato viršininko Artūro Mikalausko, šiuo metu atliekama ekspertizė turės nustatyti, ar ant vaiko kūno nėra smurto žymių, o ikiteisminis tyrimas turės atsakyti ir į klausimus apie tėvų atsakomybę. Mažametis Laurynas iš namų Gaidelių kaime išėjo rugsėjo 10 dienos vakarą.

Vaikas turėjo raidos sutrikimą, sunkiai kalbėjo. Berniukas su savimi turėjo šviesiai žalios spalvos paspirtuką. Kalbama, kad vaikas iš namų išėjo pasinaudojęs proga, kai jo mama nuėjo į tualetą.

Jau kitos dienos rytą berniuko paieškai buvo sutelktos didžiulės pajėgos. Lauryno ieškojo policijos pareigūnai, kinologai su šunimis, narai iš Klaipėdos, Gaidelių, Vileikių kaimų apylinkes šukavo savanoriai. Trečiadienį ir ketvirtadienį virš paieškų teritorijos skraidė Šilutės aeroklubo lakūnai. Trečiadienio vakarą buvo pakeltas ir sraigtasparnis su termovizoriumi. Kadangi vaikas buvo dingęs jau ne pirmą kartą, jo ieškota ir tose vietose, kur jis buvo nuklydęs prieš porą metų.

Įtarimus, kad vaikas galėjo nuskęsti daugeliui sustiprino tai, kad šalia vandens telkinio buvo rastas Lauryno paspirtukas su kuriuo jis išėjo iš namų, o nuo skardžio buvo matyti slydimo žymė į vandenį.
Visgi nebuvo atmesta nė viena dešimtmečio dingimo versija. Vaiko ieškota ir apleistose sodybose, miškeliuose, kanaluose, krūmuose, šieno rulonuose. Galiausiai buvo iškviestas kinologas su skenduolius surasti apmokytu šunimi. Tiesa, už savo darbą jis paprašė 400 eurų, kuriuos šilutiškiai suaukojo kone per pusvalandį.

Nelaime pasinaudojo daugybė ekstrasensų, kurie kėlė savas versijas: kad vaikas pušyne, kad jis sodyboje, netoli geležinkelio ar įsmukęs į smėlį. Nė viena jų versija nepasitvirtino. Visgi Lauryno mama iki paskutinės minutės tikėjo, kad jos sūnelis gyvas.

Penktadienį dingusio Lauryno paieškos buvo sustabdytos apie 14.30 val. Narai berniuko kūną ištraukė iš to paties vandens telkinio, šalia kurio buvo rastas jo paspirtukas.

Šilutės PK viršininkas A. Mikalauskas sakė, jog kol nebaigta ekspertizė, negalima atsakyti ir į klausimą, ar ant vaiko kūnelio nėra smurto žymių. Tai aiškinasi ekspertai.

Pradėtas ir ikiteisminis tyrimas, kurio metu tyrėjams teks atsakyti į klausimą, ar vaiko tėvai padarė viską, kad jį apsaugotų, ar jų veiksmuose nebuvo tyčinės nepriežiūros. Asmeniška A. Mikalausko nuomone, šiuo atveju įvyko nelaimė, dėl kurios nieko kaltinti negalima.

Policija padėkojo visiems, prisidėjusiems prie vaiko paieškos.

Šiandien, rugsėjo 17-ąją, nuo ryto, Verdainės laidojimo namuose, galima atsisveikinti su mažuoju Laurynu. Trečiadienį, 10.30 val., urna išnešama į bažnyčią, 11 val. mišios. Artimųjų prašymu, atsineškite tik vieną gėlytės žiedelį.

 

Susiję straipsniai

Komentarai  

 
#1 Nezinomas 2019-09-18 09:08
O kur laidos??
 
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt