Vydunieciai Nato_egzaminasRugsėjo 14 d. į Krašto apsaugos ministeriją iš visos Lietuvos rinkosi NATO egzamino „Ką žinome apie NATO?“ finalo dalyviai. Jie varžėsi dėl geriausio žinovo vardo ir pagrindinio prizo - kelionės į NATO būstinę Briuselyje.

NATO egzaminas Lietuvoje surengtas pirmąjį kartą, švenčiant organizacijos įkūrimo 70-metį ir minint 15-tuosius Lietuvos narystės NATO metus.
Pirmasis egzamino etapas vyko šių metų kovo 29 dieną, internetinėje platformoje. Į kvietimą pasitikrinti savo žinias apie NATO atsiliepė daugiau nei 6400 dalyvių. Jie varžėsi trijose kategorijose: moksleivių, piliečių ir profesionalų. Į finalą pateko tik 70 geriausiai testą išsprendusių dalyvių. 7 nugalėtojai, laimėjo kelionę į Briuselį.

Pirmąjame etape dalyvavo ir apie 150 Vydūno gimnazistų. Į finalą pateko Ineta Paulauskaitė ir Laura Balcerytė, kuri šių metų pavasarį baigė mūsų gimnaziją. Į profesionalų finalą pateko mokytojas Saulius Zdanevičius. Laura Balcerytė pateko į 7-tuką ir laimėjo kelionę į NATO būstinę Briuselyje.

Savivaldybė organizavo padėkos vakarus įmonių ir įstaigų vadovams, sportininkams, jų treneriams. Ar manote, kad tokie vakarai reikalingi?

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt