Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Mariaus Mockaus, gim. 1984 m., gyv. Šilutės r., Žemaičių Naumiesčio sen., Sugintų

Pirmadienis, 11 Lapkritis Komentarai (0)

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios 48 m. Gedimino Montvydo, gyvenančio Saugų seniūnijos Kukorų

Penktadienis, 8 Lapkritis Komentarai (0)

Įvykiai

Šilutės r. susimušė du girti ugniagesiai, vienas nakvojo areštinėje

Image - Šilutės r. susimušė du girti ugniagesiai, vienas nakvojo areštinėje

  Šilutės policija sulaikė ir į areštinę uždarė girtą ugniagesį, kuris per išgertuves susimušė su

Penktadienis, 29 Lapkritis Komentarai (0)

Pavogė papuošalų už 4200 Eur

Image - Pavogė papuošalų už 4200 Eur

  Vagystės Šilutėje nesiliauja. Vėlų šeštadienio vakarą Tilžės gatvėje gyvenanti 52 m. moteris pasigedo papuošalų dėžutės. Ji įtaria, kad papuošalus pavogė 50-metis vyras. Nuostolis – net 4 240

Pirmadienis, 25 Lapkritis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Prevencinė priemonė Šilutėje

Image - Prevencinė priemonė Šilutėje

Pasikeitus orams ir vairavimo sąlygoms vis dar atsiranda vairuotojų, kuriems negalioja Kelių eismo taisyklės, jie vadovaujasi liaudiška taisykle ,,mano mašina, mano taisyklės“. Siekdami mažinti KET pažeidimų Šilutės r. policijos komisariato

Antradienis, 3 Gruodis Komentarai (0)

Lietuvoje pradeda veikti elektroninė eismo įvykių deklaravimo sistema

Image - Lietuvoje pradeda veikti elektroninė eismo įvykių deklaravimo sistema

  Į avariją Lietuvoje patekę vairuotojai nuo šiol galės užpildyti elektroninę eismo įvykių deklaraciją. Vairuotojams skirtoje nemokamoje programėlėje bus galima užfiksuoti eismo nelaimės aplinkybes bei informaciją apie ją perduoti draudimo bendrovėms.

Pirmadienis, 2 Gruodis Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

Image - Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

  Bendrasis pagalbos centras (BPC) sekmadienį pranešė apie gaisrą Saugų seniūnijoje, kur, kaip paaiškėjo, įvyko tikra

Pirmadienis, 7 Spalis Komentarai (0)

vVairuotoju dienaRugsėjo 29 d. Lietuvoje paminėta Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Šios dienos tikslas – priminti visiems apie pagarbą ir lygiateisiškumą jaustis saugiai kelyje. Daugelyje Lietuvos katalikų bažnyčių šv. Mišių metu buvo meldžiamasi ir prašoma Dievo palaimos visiems keliaujantiems.

Jungdamiesi prie šios iniciatyvos Tauragės AVPK Šilutės policijos komisariato pareigūnai organizavo renginį „Būk matomas ir saugus“ ir dalyvavo šv. Mišiose Šilutės šv. Kryžiaus bažnyčioje. Čia jie priminė pagrindines kelių eismo taisykles (KET), dalijo atšvaitus bei bei kitą saugaus eismo prevencinę medžiagą.

Pagrindinės gyvenimo vertybės yra žmogaus gyvybė, sveikata, pagarba vienas kitam. Kelyje visi - ir pėstieji, ir dviratininkai, ir vairuotojai tampa eismo dalyviais. Klaidų padarytų kelyje, ištaisyti nebegalima, dėl to reikia daryti viską, kad jų būtų išvengta.

Vairuotojams primename, kad svarbu vairuoti blaiviems, važiuoti saugiu greičiu, vairuojant nesinaudoti mobiliojo ryšio priemonėmis, būti atidiems. Labai svarbu ir keleiviams užsisegti saugos diržus, mažuosius vežti jiems skirtose sėdynėse.

Lietuvos policija akcentuoja, kad Kelių eismo taisyklėse numatyta, jog važiuodami transporto priemone su įrengtais saugos diržais vairuotojas ir keleiviai privalo juos užsisegti. Žemesni kaip 135 cm ūgio vaikai vežami prisegti jų ūgiui ir masei pritaikytomis sistemomis pagal gamintojo nurodytą dydžio intervalą.

Eismo įvykiuose dažnai nukenčia pėstieji. Tamsiu paros metu, esant blogam matomumui, einančius neapšviestu keliu žmones vairuotojai dažnai pastebi tik visai prie jų priartėję, kai jau yra per vėlu. Su atšvaitu ar žibintu einantis žmogus pastebimas iš 5 kartus didesnio atstumo, nei be atšvaito.

KET taip pat numatyta, kad pėstieji, eidami neapšviestu kelkraščiu tamsiuoju paros metu privalo neštis šviečiantį žibintą arba vilkėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais arba būti prisisegę matomoje vietoje atšvaitą. Traukiamas (stumiamas) platesnis kaip 1 m vežimėlis irgi turi būti su atšvaitais. Atšvaitą prie drabužių reikia pritvirtinti taip, kad jis būtų matomas iš visų pusių, geriausia - prie drabužių dešinėje pusėje. Pakabinamą atšvaitą segtuku prisekite prie drabužių dešinėje pusėje, kad jis švytuotų žmogaus kelių aukštyje. Atšvaitą - juostelę uždėkite ant rankovės aukščiau riešo ar kojos blauzdos srityje.

Raginame gyventojus būti kelyje drausmingiems, pakantiems, atidiems, laikytis Kelių eismo taisyklių ir taip saugoti save bei kitus. Apie neblaivius vairuotojus, įžūlius ir pavojingus pažeidimus, keliančius grėsmę kitiems eismo dalyviams, prašome informuoti policiją.

Daugiau šio autoriaus straipsnių...

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt