Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Grybautojus džiugino įspūdingo dydžio baravykai

Image - Grybautojus džiugino įspūdingo dydžio baravykai

Praėjęs savaitgalis grybautojus džiugino įspūdingais laimikiais. Švėkšnos miškuose grybavęs Egidijus rado 1,470 kg sveriantį baravyką, nuo jo tik šiek tiek atsiliko juknaitiškė Danutė, kurios laimikis - 1,360 kg grybų karalius.

Penktadienis, 11 Spalis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (3)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Image - Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Po dviejų bandymų surengti Savivaldybės taryboje balsavimą dėl vicemero Sigito Šepučio atstatydinimo, opozicija surengė spaudos konferenciją.Pasak opozicijos politikų, vieną kartą valdančioji koalicija nusprendė išbraukti interpeliacijos klausimą iš Tarybos dienotvarkės, o

Antradienis, 15 Spalis Komentarai (0)

Problema

Valdžia nusileido: gatvės po mokyklos langais nebus

Image - Valdžia nusileido: gatvės po mokyklos langais nebus

K. Kalinausko gatvės gyventojai, pradinės mokyklos „Žibai“ pedagogai ir moksleivių tėvai bei miesto visuomeninių organizacijų atstovai jau gali džiūgauti: valdžia išgirdo jų nuomonę ir sutinka koreguoti prieš 3 metus parengtą

Pirmadienis, 14 Spalis Komentarai (1)

Savivaldybėje

Dirbti policijoje motyvuoja noras padėti kitiems ir nuoširdi padėka

Image - Dirbti policijoje motyvuoja noras padėti kitiems  ir nuoširdi padėka

Spalio pradžioje minėjome Angelų sargų arba Policijos dieną. Ta proga nusprendėme pakalbinti keturis šiemet Šilutės policijos komisariate pradėjusius dirbti jaunuosius policijos pareigūnus. Tie, su kuriais pavyko susisiekti atsakė į šiuos

Pirmadienis, 14 Spalis Komentarai (0)

Seniūnijose

Švėkšnos senjorai vėl surengė šventę

Image - Švėkšnos senjorai vėl surengė šventę

Didžioji dalis švėkšniškių asociacijos „Švėkšniškių sambūris“ narių - pagyvenę žmonės, aktyviai dalyvaujantys bendruomenės gyvenime. Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga jie suruošė šventę sau ir pakvietė į ją visus norinčius susitikti,

Penktadienis, 4 Spalis Komentarai (0)

baseinasDaugiau nei dešimtmetį stovėjęs nenaudojamas sporto kompleksas Šilutėje, Rusnės gatvėje pagaliau bus pradėtas rekonstruoti. Numatyta, kad per du su puse metų šie, jau seniai griūvantys pastatai, taps Šilutės sporto ir sveikatingumo kompleksu, kuriame bus baseinas, pirtys, sportininkams reikalingos treniruočių salės.

Antradienį, spalio 1-ąją, šalia šio objekto įvyko rajono valdžios ir būsimųjų statybininkų vadovų susitikimas. Savivaldybės vadovai įteikė rangovo UAB „Neostata“ atstovams simbolinius įrankius, o darbuose jiems palinkėjo tikslumo ir kruopštumo.

Padovanojo simbolinius statybos įrankiusPLAUKIMO _5

Daugiafunkcio sporto ir sveikatingumo centro Šilutėje statybos konkursą jau daugiau nei prieš pusmetį laimėjo Vilniaus statybinė bendrovė UAB „Neostata“. Tačiau statybų pradžią nuspręsta paskelbti tik dabar, nes konkurso rezultatas buvo ginčijamas teisme.

Šilutės daugiafunkciam sporto ir sveikatingumo kompleksui statyti dar liko 2,5 metų, komplekso su baseinu statyboms yra paskirta 6,65 mln. Eur.

Statybų pradžios paskelbimo rytą rajono savivaldybės vadovai į būsimųjų statybų aikštelę atvyko ne tuščiomis rankomis. Meras Vytautas Laurinaitis, pasveikinęs statybos bendrovės direktorių Albiną Andrijauską, jam dovanų įteikė metro ilgio gulsčiuką. Ir paprašė jį saugoti, nes pasižadėjo juo pats tikrinti statybų kokybę. Vicemeras Sigitas Šeputis statybininkų vadovui padovanojo plaktuką, kuris, anot jo, skirtas tik geriems darbams. Administracijos direktorius Virgilijus Pozingis įteikė mūrininko mentelę, o jo pavaduotoja Dalia Rudienė – apdailai skirtą įrankį.

Apdovanotasis direktorius A. Andrijauskas juokavo, kad su tiek įrankių, ypač jei dar pridėjus porą kastuvų bei kraną, statybos jau galėtų būti pradėtos.

Prieš įeinant apžiūrėti būsimą statybos aikštelę, kiekvienam Savivaldybės atstovui buvo padovanoti statybininkų apsauginiai šalmai.

Keisis pastato forma

PLAUKIMOOOA. Andrijauskas pažymėjo, kad vykdant projektą subrangovu pasirinkta Šilutės rajono statybos bendrovė UAB „Žibai“, kuriai vadovauja Steponas Kazlauskas. UAB „Neostata” direktoriaus teigimu, šios įmonės darbuotojai jau turi pakankamai patirties statant pastatus su plaukimo baseinais, todėl nėra netikėta, kad ir laimėjo konkursą. Be „Žibų“, dirbti bus pakviestos ir dar kelios bendrovės, kurios atliks specifinės kvalifikacijos reikalaujančius darbus.
Statybininkų vadovas padėkojo Šilutės daugiafunkcio sporto ir sveikatingumo komplekso projekto autoriui, UAB „Tiksli forma” architektui Ignui Autukui. Pasak direktoriaus A. Andrijausko, projektuotojai sparčiai suprojektavo būsimą rekonstruotiną statinį taip, kad jis įtiktų užsakovui, būtų optimalus ir tvirtas.

I. Autukas „Šilutės naujienoms” pasakojo, kad po rekonstrukcijos pagrindinės pastato sienos bus išsaugotos. Tiesa, trečdalis pastato - dešinioji dalis, kur kadaise buvo pokylių salė, pirtelė ir kitokios patalpos, bus nugriauta. Taigi naujasis kompleksas neturės arkos su vitražo langu. Dėl tos pastato dalies, kuria buvo planuojama leisti naudotis rajono verslo žmonėms, buvo daug diskusijų, bet apsispręsta jos nebeįrenginėti. Taip bus sutaupyta statyboms skirtų lėšų, dėl to ateityje bus mažesnės ir Savivaldybės išlaidos nepagrindinės paskirties pastato dalies išlaikymui.

 

 

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt