Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Miško kirtimai saugomose teritorijose ir Europos Bendrijos svarbos buveinėse

Image - Miško kirtimai saugomose  teritorijose ir Europos  Bendrijos svarbos buveinėse

Sausio mėnesio straipsnio pataisymas:vietoj sakinio „Vakarų taigos buveinėse galimi visi miško kirtimai, išskyrus specialiuosius kirtimus, tačiau negali būti šalinama buveinėse susidaranti negyva mediena, siekiant sukurti įvairiaamžį, būdingos rūšinės sudėties ir

Penktadienis, 21 Vasaris Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (4)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Liberalų sąjūdis pretendentu į Seimą siūlo A. Endziną

Image - Liberalų sąjūdis pretendentu  į Seimą siūlo A. Endziną

Kelti savo skyriaus pirmininką Audrių Endziną pretendentu į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje rinkimų apygardoje Šilutės liberalsąjūdiečiai nusprendė trečiadienį, partijos skyriaus visuotiniame

Antradienis, 21 Sausis Komentarai (0)

Problema

Miško savininkas nesuvokia nevaleikų psichologijos: kaip galima taip teršti gamtą?

Image - Miško savininkas nesuvokia nevaleikų psichologijos: kaip galima taip teršti gamtą?

  Pirmadienio rytą redakcijai paskambino žmogus, kuriam parūpo, kas jo miške išmetė baldus ir jų nuolaužas. Pašyšių keliu pavažiavus apie porą kilometrų ir puskilometrį pasukus į mišką Gaidelių miško keliuku išmestos

Pirmadienis, 24 Vasaris Komentarai (0)

Savivaldybėje

Savivaldybės šilumos gamintojai didina šilumos kainą

Image - Savivaldybės šilumos gamintojai  didina šilumos kainą

Rudeniška šiluma, o ne žiemiškais speigais pasižyminti šiemetinė žiema džiugina visus, tik ne šilumos gamintojus. Tik šilumos gamintojų bendrovės darbuotojai vaikšto po centralizuotą šilumą gaunančius daugiabučius namus, ir tikrindami šildymo

Pirmadienis, 24 Vasaris Komentarai (3)

Seniūnijose

Gardamo gyventojai prašo apšviesti miestelį, asfaltuoti kelius ir remontuoti kapinių vartus

Image - Gardamo gyventojai prašo  apšviesti miestelį, asfaltuoti kelius ir remontuoti kapinių vartus

Vasario 11 d. Savivaldybės tarybos, mero ir administracijos direktoriaus 2019 m. veiklos ataskaitos pristatytos Gardamo seniūnijos gyventojams. Gardamo seniūnijos gyventojai labiausiai domėjosi melioracijos griovių valymu, nes šiuo metu daugelio jų

Sekmadienis, 23 Vasaris Komentarai (0)

POLICIJA 4Policijos pareigūnai – žmonės kasdien padedantys mums ištikus nelaimėms: patruliuoja keliuose, skuba į avarijas ir šeimų konfliktus. Tenka pripažinti, kad šie žmonės, neretai savo darbe atiduodami visą save, sulaukia mažai padėkų, o daugiau priekaištų.

Spalio 2 dieną, minint Angelų sargų - Policijos dieną, Šilutėje susirinkta padėkoti keturių Tauragės apskrities policijos komisariatų – Tauragės, Šilutės, Pagėgių ir Šilalės pareigūnams.

Šv. Kryžiaus bažnyčioje vykusio pagarbos renginio metu sveikinimo žodžius tarė garbūs svečiai, už nepriekaištingą tarnybą buvo apdovanoti geriausiai savo darbą atliekantys policijos pareigūnai. 

Sveikino svečiai iš 4 savivaldybių

Spalio 2-ąją Šilutės katalikų bažnyčioje rinkosi policijos pareigūnai iš keturių apskrities policijos komisariatų. Sunkų, sudėtingą, bet labai reikalingą darbą atliekančius pareigūnus sveikino Tauragės AVPK viršininko pavaduotojas Mindaugas Noreikis, Tauragės savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, Šilalės ir Pagėgių merai, prokuratūros, pasieniečių, teismų atstovai, kariškiai. Tardami sveikinimo žodžius svečiai ne kartą ištarė policininkus darbe lydintį šūkį: „Ginti. Saugoti. Padėti“.

L.e.p. Tauragės AVPK viršininkas M. Noreikis dėkojo visiems, gausiai susirinkusiems pareigūnams, kurie padeda gelbstint žmones, teikiant informaciją, priimant sprendimus bylose. Jis pasidžiaugė, kad šiandienos pareigūnai yra profesionalūs ir gebantys duoti atkirtį nusikalstamo pasaulio atstovams.

Tauragės savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Raulinavičius pasidžiaugė, kad Tauragė yra vienas saugiausių miestų Lietuvoje. Anot jo, pasiekti tokių rezultatų margame regione yra išties sudėtinga. Jis džiaugėsi, kad per Lietuvos nepriklausomybės metus policija sugebėjo užsitarnauti visuomenės pasitikėjimą, tapti modernesne.
POLICIJA 2Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis policininkams, atiduodantiems didelę dalį savęs darbe, palinkėjo neatiduoti širdies, kad jie netaptų beširdžiais.

„Jūsų kiekvieno skirtinga istorija atvedė į tarnybą policijoje. Mūsų visuomenė yra tokia marga, kad reikia jūsų, Angelų sargų. Jūs kiekvienas primenate demokratines vertybes, pilietines teises, galbūt net patriotiškumo jausmą. Jūs padedate visiems mūsų bendruomenės nariams, tačiau labai retai sulaukiate padėkos žodžių, daugiau - neigiamų emocijų, pykčio, nepasitenkinimų. Šiandien yra padėkos diena jums“, - policijos pareigūnams už jų darbą dėkojo Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis.

Tauragės apylinkės prokuratūros vyriausias prokuroras Gražvydas Žebelys priminė, kad teisybės ieškojimas teismuose kainuoja labai brangiai. Policijos pareigūnams jis linkėjo dirbti taip, kad kiltų kuo mažiau teisminių konfliktų. Jis taip pat perdavė Generalinio policijos komisaro padėką Šilutės PK Veiklos skyriaus tyrėjai Justinai Jonauskienei.

Pareigūnus sveikino VSAT Pagėgių pasienio rinktinės vadas Rimantas Timinskis, Lietuvos mechanizuoto bataliono, teismų atstovai.

Pagerbė geriausius Šilutės pareigūnus

Tauragės AVPK viršininko Mariaus Draudvilos įsakymu, Angelų sargų dienos proga buvo apdovanoti ir Šilutės policijos komisariato pareigūnai.

Trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ apdovanota vyresnioji inspektorė, Veiklos skyriaus tyrėja Daiva Valeikė; vyresnioji inspektorė, Reagavimo skyriaus tyrėja Jūratė Šveikauskienė; vyresnioji inspektorė, Veiklos skyriaus tyrėja Sonata Lukošienė. Vardinė dovana – rašiklis įteikta inspektorei, Reagavimo skyriaus tyrėjai Kristinai Toliušytei. Padėkomis pagerbti viršila Neringa Vilidaitė, Reagavimo skyriaus vyriausioji patrulė; vyresnioji inspektorė Viktorija Butvydaitė, Veiklos skyriaus tyrėja; vyresnioji inspektorė Indrė Kudrešovaitė, Veiklos skyriaus tyrėja.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.