Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Nemokama vieta valčiai nuleisti ir Žalgirių kaime

Image - Nemokama vieta valčiai nuleisti ir Žalgirių kaime

  Įgyvendinus Aplinkos ministerijos kuruojamą projektą, žvejai mėgėjai ir kiti poilsiautojai jau gali nemokamai naudotis naujai įrengtomis 27 valčių nuleidimo vietomis dvylikoje savivaldybių. Tikimasi, kad, sudarius sąlygas vandens telkiniuose tinkamai nuleisti

Penktadienis, 3 Balandis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (4)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Liberalų sąjūdis pretendentu į Seimą siūlo A. Endziną

Image - Liberalų sąjūdis pretendentu  į Seimą siūlo A. Endziną

Kelti savo skyriaus pirmininką Audrių Endziną pretendentu į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje rinkimų apygardoje Šilutės liberalsąjūdiečiai nusprendė trečiadienį, partijos skyriaus visuotiniame

Antradienis, 21 Sausis Komentarai (0)

Problema

Į sukčių pinkles įkliuvusi verslininkė ieško kitų nukentėjusiųjų

Image - Į sukčių pinkles įkliuvusi verslininkė ieško kitų  nukentėjusiųjų

Iš Vokietijos užmestos sukčių pinklės stipriai įpainiojo šilutiškę verslininkę. Į įmonės pašto dėžutę antrą kartą gavusi anglų kalba paruoštus dokumentus, moteris pagalvojo, kad tai ES duomenų patvirtinimo forma, juos pasirašė

Pirmadienis, 30 kovas Komentarai (0)

Savivaldybėje

COVID-19 Šilutės rajone: susirgo Šylių kaimo gyventojas, izoliuoti jį apžiūrėję medikai

Image - COVID-19 Šilutės rajone: susirgo Šylių kaimo gyventojas, izoliuoti jį apžiūrėję medikai

  Ketvirtadienį Lietuvoje buvo patvirtinti 47 nauji koronaviruso atvejai, o daugiausia jų jau kelintą dieną iš eilės fiksuojama Klaipėdoje. Dar vienas koronaviruso atvejis, jau trečiasis, patvirtintas ir Šilutės rajone. "Šilutės naujienų"

Penktadienis, 3 Balandis Komentarai (8)

Seniūnijose

Švėkšnos knygnešius – kovotojus už lietuvišką žodį - prisimenant

Image - Švėkšnos knygnešius – kovotojus  už lietuvišką žodį - prisimenant

Kasmet kovo 16-ąją švėkšniškiai mini Knygnešio dieną. Pastarasis - aštuonioliktasis paminėjimas buvo kitoks – be renginio, be žmonių, be prisiminimų... Net šv. Mišios už knygnešius Švėkšnos šv. apaštalo Jokūbo bažnyčioje

Ketvirtadienis, 26 kovas Komentarai (0)

Socialdemokratai iseinaVicemero Sigitas Šepučio atstatydinimo klausimas ir vėl pakibo ore. Pirmadienį buvo sušauktas neeilinis Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdis, kurio metu politikai turėjo apsispręsti dėl S. Šepučio atleidimo. Tačiau slaptas balsavimas neįvyko, nes valdančiosios daugumos politikai atsisakė dalyvauti posėdyje - išėjo iš salės.

Opozicijos politikai piktinosi, kad valdantieji surengė „kojų balių“ ir stebėjosi, kodėl jie nenori eiti prie balsavimo urnos ir nuspręsti dėl vicemero atleidimo.

Opozicija: S. Šeputis melavo, pažemino ir nuvylė

Nepasitikėjimą mero pavaduotoju dar rugsėjo viduryje pareiškė visi valdančiajai koalicijai nepriklausantys Šilutės rajono savivaldybės tarybos politikai.

Jų nepasitikėjimo rašte teigiama, kad šių metų balandžio 25 dieną, posėdžio metu svarstant dėl S. Šepučio paskyrimo į vicemero pareigas, jis suklaidino Tarybos narius, neatsakydamas į klausimą, ar jam yra pritaikyta kokia nors kardomoji priemonė.

Teigiama, kad vėliau paaiškėjo, jog rašytinis pasižadėjimas neišvyktijam buvo pritaikyta SST tiriamoje baudžiamojoje byloje.

Opozicijos politikai kaltino S. Šeputį, kad jis pažemino Tarybos nario vardą, nuvylė kolegas politikus ir rinkėjus.

Vicemero atleidimo klausimas turėjo būti nuspręstas rugsėjo 26 dieną. Tačiau tada partijos Tvarka ir teisingumas frakcija pasiūlė iš posėdžio dienotvarkės išimti S. Šepučio atstatydinimo iš pareigų klausimą. Didesnė politikų dalis tam pritarė.

Vėliau valdančioji dauguma siekį nuversti vicemerą prilygino politiniam triukšmui. Opozicijos politikai apgailestavo, kad „Šilutėje nepasidarė šviesiau“.

Valdantieji buvo vieningi

Bus ar nebus S. Šeputis vicemeru, turėjo paaiškėti spalio 7 dieną, neeilinio Tarybos posėdžio metu, kurio darbotvarkėje buvo vienintelis sprendimo projektas – dėl Sigito Šepučio atleidimo iš Savivaldybės mero pavaduotojo pareigų.

Tarybos nariams užsiregistravus ir merui paklausus, ar yra pastabų dėl posėdžio darbotvarkės, frakcijų pirmininkai vienas po kito pareiškė, kad atsisako dalyvauti posėdyje. Tada grupelėmis salę paliko socialdemokratų, partijos Tvarka ir teisingumas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, visuomeninio rinkimų komiteto „Už žmonių valdžią“ nariai.

Tuomet Tarybos narys A. Endzinas pasiūlė, kad išėjusieji politikai turėtų apsispręsti iki kito posėdžio.

Konservatorė Sandra Tamašauskienė mero Vytauto Laurinaičio klausė, ar valdančioji dauguma susirinks į posėdį, jeigu opozicija trečią kartą teiks pasiūlymą atleisti S. Šeputį iš pareigų?

Meras sakė, kad koalicija jau seniai yra apsisprendusi ir šiuo savo išėjimu parodė, kad nepalaiko, jo žodžiais sakant, niekuo pagrįstų žaidybinių elementų. Pasak jo, spręstinų reikalų yra daugiau, kaip ir rimtesnių klausimų.
Opozicija tą turėtų suprasti.

Tarybos posėdis buvo baigtas per 10 minučių.

Komentarai  

 
#1 Insto.rija@gramas 2019-10-09 15:41
Ten an septimos kalvų imperiją Romos erzino, nepribaigė Karys (neLe) Hanibalas, Augijo Jo ttvarkuose vėlgi čia (jauLa), alyvu Tatagubry dabar priplaukęs, skiperis Shrekas dairos į
užmonių valdžios krantą kojomis baliaus, a not Throof MBalo, jau iš ties tos šakotos rank elės...