KALINAUKSO 3K. Kalinausko gatvės gyventojai, pradinės mokyklos „Žibai“ pedagogai ir moksleivių tėvai bei miesto visuomeninių organizacijų atstovai jau gali džiūgauti: valdžia išgirdo jų nuomonę ir sutinka koreguoti prieš 3 metus parengtą šios gatvės rekonstrukcijos projektą.

Tai reiškia, kad dalis šios gatvės ir liks tik pėstiesiems bei dviratininkams.

Spalio 3 d. K. Kalinausko gatvės atnaujinimo projektuotojai, UAB „Sweco Lietuva“ pristatė Savivaldybės administracijos užsakymu atliktą Šilutės gatvės rekonstravimo projektą. „Šilutės naujienos“ apie tai rašė spalio 8 d., straipsnyje „Pradinukų tėvai ir pedagogai protestuoja prieš gatvės rekonstrukciją“.

Nepraėjus nė savaitei, spalio 9 d., Savivaldybės administracijos direktoriaus Virgilijaus Pozingio kabinete įvyko visuomenininkų susitikimas. Čia jiems buvo duotas pažadas, kad dviejų eismo juostų gatvės ties „Žibų” pradine mokykla nebus.KALINAUSKOO

V. Pozingis sakė, kad išklausius suinteresuotų žmonių nuomonę, K. Kalinausko gatvės rekonstravimo projektas bus koreguojamas. Pro „Žibų“ pradinę mokyklą eis tik dviračių ir pėsčiųjų takas. Kol nebus visuomenės pritarimo, projekto vykdymas nebus pradėtas. V. Pozingis, užtvirtindamas savo žodžius dar pridėjo, kad jeigu šis pažadas nebus įvykdytas, jis parašys prašymą atleisti jį iš pareigų. Taip stipriai dar nė vienas savivaldybės vadovas iki šiol nebuvo įsipareigojęs. Žinoma, susirinkusiesiems tai padarė įspūdį. Visuomenininkų atstovė Laimutė Pakalniškienė sakė, kad jai nuo tokių Administracijos direktoriaus žodžių net galva apsvaigo. Ji į susitikimą atėjo tikėdamasi sunkių derybų, o gal net ir barnio, o paaiškėjo, kad viskas lengvai išsisprendė. „Kaip gerai būtų, kad visuomet taip paprastai būtų sprendžiamos visuomenei aktualios problemos“, - sakė ji.

V. Pozingis priminė, kad laiko iki paraiškų teikimo ES finansinei paramai gauti liko nebedaug, tačiau jis pažadėjo, kad į visuomenės pageidavimą netiesti gatvės po mokyklos langais bus atsižvelgta. Vietoj planuotos gatvės ten bus suprojektuotas dviračių ir pėsčiųjų takas. Prašymas tokiai projekto korekcijai netrukus bus perduotas projektuotojams. Iš Dariaus ir Girėno gatvės pusės, iki tako, bus įrengta važiuojamoji gatvės dalis su apsisukimo aikštele. Ji reikalinga išlaipinti vaikus, kuriuos tėvai atveža automobiliais.

Buvo užsiminta, jog tą pačią dieną jau vyko V. Pozingio susitikimas su „Žibų“ mokyklos pedagogais, su jais taip pat pasidalinta žinia apie projekto pakeitimus.

Komentarai  

 
#3 Visuom eninin kai ne 2019-10-22 12:18
"nustebo", o ryžtingai sustabdė, nustatę neorus pro kur oras (nuo ViešosVytLaugos , beabjo "bardaktaro" - musėt, nu sės tas), ataką palei žieduos (dar tad Shrek'in, dabar'ojo-of) KitayEvraŠoS užveizotą cirką.
Vo anam korto'gra'fui beliko nutaisyti dvigubą (dubeltu rekonstruotą su onariu miniai) miną, kad orą pagadino...---... Žibūs pradėmukai.
 
 
#2 Svirdulys pagalvojo, 2019-10-21 20:03
- Grinčas nusirašė;-)
 
 
#1 L. Pakalniškienė 2019-10-16 18:42
Kiek keistoka skaityti savo (?) žodžius, kurių nesakiau.
 
Prieš kelias dienas, neapsikentę darbo sąlygų ir mažų atlyginimų į protesto akciją išėjo nestatutiniai savivaldybių ugniagesiai. Reikšdami protestą prieš numatomus didesnius mokesčius, žalius kryžius laukuose stato ūkininkai. Naujam streikui ruošiasi ir

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt