Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Grybautojus džiugino įspūdingo dydžio baravykai

Image - Grybautojus džiugino įspūdingo dydžio baravykai

Praėjęs savaitgalis grybautojus džiugino įspūdingais laimikiais. Švėkšnos miškuose grybavęs Egidijus rado 1,470 kg sveriantį baravyką, nuo jo tik šiek tiek atsiliko juknaitiškė Danutė, kurios laimikis - 1,360 kg grybų karalius.

Penktadienis, 11 Spalis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (3)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Image - Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Po dviejų bandymų surengti Savivaldybės taryboje balsavimą dėl vicemero Sigito Šepučio atstatydinimo, opozicija surengė spaudos konferenciją.Pasak opozicijos politikų, vieną kartą valdančioji koalicija nusprendė išbraukti interpeliacijos klausimą iš Tarybos dienotvarkės, o

Antradienis, 15 Spalis Komentarai (0)

Problema

Atsargiai Naujakuriuose: pamesite ratus

Image - Atsargiai Naujakuriuose:  pamesite ratus

Vaizdelis Naujakurių gatvėje: kelyje išlupti asfalto lopai, paliktos didžiulės lietaus prilytos duobės. Važiuojant šiuo keliu, jokių įspėjamųjų ženklų, kad laukia „staigmena“, kurios neišvengęs gali suniokoti automobilį ar bent jau prarasti

Sekmadienis, 10 Lapkritis Komentarai (0)

Savivaldybėje

Profesinio centro pedagogai įsisavina akvakultūros naujoves

Image - Profesinio centro pedagogai  įsisavina akvakultūros naujoves

Šilutės profesinio mokymo centro žuvininkystės srities mokytojai, kartu su kolegomis iš dar 5 Lietuvos profesinių mokymo įstaigų, dvejus metus tobulino technologines kompetencijas, mokydamiesi akvakultūros naujovių. Šias galimybes jiems suteikė dalyvavimas

Pirmadienis, 11 Lapkritis Komentarai (0)

Seniūnijose

Švėkšnos senjorai vėl surengė šventę

Image - Švėkšnos senjorai vėl surengė šventę

Didžioji dalis švėkšniškių asociacijos „Švėkšniškių sambūris“ narių - pagyvenę žmonės, aktyviai dalyvaujantys bendruomenės gyvenime. Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga jie suruošė šventę sau ir pakvietė į ją visus norinčius susitikti,

Penktadienis, 4 Spalis Komentarai (0)

money-1005464 960_720Kitąmet „Šilutės vandenų“, „Šilutės šilumos tinklų“ ir „Šilutės autobusų parko“ vadovų atlyginimai galės solidžiai didėti – nuo beveik 1600 eurų „į rankas“ iki bemaž 2500.

Sprendimą perskaičiuoti stambiausių Savivaldybės valdomų įmonių vadovų atlyginimus jau kitą savaitę priims Tarybos nariai. Tad nuo kitų metų šių įmonių vadovų darbo užmokestis bus nustatomas jų darbo užmokestį 2020 metais skaičiuojant pagal 2019 metų rodiklius.

Pakeitė skaičiavimo tvarką

Šilutės savivaldybės taryba jau buvo patvirtinusi naują Savivaldybės bendrovių vadovų darbo užmokesčio nustatymo tvarką. Joje numatyta, jog atlyginimai vadovams bus skaičiuojami iš dviejų dalių: nuolatinio nustatyto atlyginimo ir pridedant kintamąją dalį už bendrovės pasiekimus.

Buvo numatyta, kad bendrovės vadovų mėnesinės algos kintamoji dalis 2019 m. nustatoma atsižvelgiant į 2018 m. pasiektus rodiklius.

Dabar šią nuostatą pasiūlyta pakeisti ir numatyti, kad vadovų darbo užmokestis bus nustatomas jų darbo užmokestį 2020 m. skaičiuojant pagal 2019 m. rodiklius.

Šilutės savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis, paaiškino, kad Savivaldybės bendrovių vadovų atlyginimo nauja tvarka negali veikti nuo 2019 metų, nes sprendimas buvo priimtas tik šiemet balandį. Išeitų, kad patvirtintoje tvarkoje būtų naudojami duomenys apie 2018 m. rodiklius. Toks sprendimas gali būti vertinamas kaip pažeidžiantis įstatymus. Dabar, 2019 m. „Šilutės šilumos tinklai“, „Šilutės vandenys“ ir „Šilutės autobusų parko“ bendrovės turi suformuluotus veiklos tikslus, kurių pasiekimas ir bus svarbus skaičiuojant vadovų atlyginimus.

Uždirbs apie 2500 Eur

Rugpjūtį „Šilutės naujienos“ jau rašė, kad pagal naująją tvarką Savivaldybės bendrovių vadovų mėnesinės algos kintamoji dalis būtų nustatoma atsižvelgus į bendrovių finansinių metų rodiklius (efektyvumo, pelningumo, mokumo, įstatinio kapitalo, papildomų finansavimo šaltinių pritraukimo). Konkrečias vertinimo rodiklių vertes kasmet nustatytų įmonės visuotinis akcininkų susirinkimas. Mėnesinės algos kintamoji dalis negalės viršyti 50 proc. vadovui nustatytos mėnesinės algos nuolatinės dalies dydžio.

„Šilutės šilumos tinklų“ metinės pardavimų pajamos yra 3,3 mln. Eur. Bendrovėje vidutinis darbuotojų skaičius yra 60 žmonių, ji valdo 8,293 mln. Eur vertės turtą. Bendrovės vadovui pasiūlyta nustatyti algos koeficientą 16. Taigi, preliminariai galima paskaičiuoti, kad jo mėnesio atlyginimo nekintanti dalis bus 2 768 Eur, o atskaičius mokesčius bus išmokėta apie 1660 Eur.

„Šilutės vandenų“ metinės pajamos pernai buvo 2,531 mln. Eur. Bendrovėje dirba apie 105 žmones, jos valdomas turtas vertas 25 294 mln. Eur. Vadovui pasiūlytas algos koeficientas 16, tad direktoriui mėnesio atlyginimo nekintanti dalis bus 2 768 Eur, o „į rankas“ bus išmokama apie 1660 Eur.

„Šilutės autobusų parko” metinės pajamos pernai siekė 986,8 tūkst. Eur, čia vidutiniškai dirba 70 žmonių, o turtas vertas 1,137 mln. Eur. Direktoriui pasiūlytas algos koeficientas 15, jo mėnesio atlyginimo nuolatinė dalis bus 2595 Eur, bus išmokama apie 1557 Eur.

Preliminariais skaičiavimais, Savivaldybės bendrovių vadovai galės per mėnesį gauti į rankas bemaž iki 2,5 tūkst. Eur.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt