Krepsis 1Lapkričio 15 d. sužaistos dar vienos VIKINGLOTTO-NKL pirmenybių rungtynės. „Šilutė“ iškovojo saldžią pergalę prieš lyderį - Marijampolės „Sūduva - Mantinga“ ekipą 84:70.

Penktadienį Vydūno gimnazijos sporto salėje pasiekta graži pergalė ir išskirtinė atmosfera fanų tribūnose – buvo tikra krepšinio šventė! Charakterį parodę mūsų krepšininkai nukovė pirmenybių lyderį „Sūduvą - Mantingą“. Šilutiškiai turnyrinėje lentelėje pakilo į III vietą, nusileidžia tik „Telšiams“ ir Klaipėdos „Neptūnui - Akvaservis“.

Marijampoliečiai po ilgosios pertraukos išėjo susikaupę ir po 4 Šarūno Beniušio taškų paeiliui įgijo 8 taškų persvarą (43:35). Bet šilutiškiai nebuvo linkę pasiduoti. Omaras Alstonas ir Byronas Sanfordas pataikė po dvitaškį, šilutiškiai spurtavo 8:0 bei išlygino rezultatą – 43:43. Trečiajame kėlinyje dar vieną sėkmingą atkarpą surengusi „Šilutė“ lemiamą ketvirtį pasitiko turėdama 9 taškų persvarą (61:52).

Ketvirtąjį kėlinį irgi sėkmingiau pradėjo „Šilutė“. Ernestas Sederavičius įkrovė iš viršaus, Simonas Serapinas bei O. Alstonas pridėjo po dvitaškį, ir pranašumas ūgtelėjo iki 12 taškų – 67:55. Per likusią rungtynių dalį „Sūduva - Mantinga“ lemiamo spurto surengti nesugebėjo ir turėjo pripažinti „Šilutės“ pranašumą.

„Šilutės“ ekipoje geriausiai pasirodęs B. Sanfordas pelnė 19 taškų (4/6 dvit., 3/5 trit., 2/2 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo bei surinko 28 naudingumo balus. Omaras Alstonas 15 (7/11 dvit., 8 atk. kam.), Andrius Gaidys 14, Linas Lekavičius 11 (3/6 dvit.), Simonas Serapinas 10 (5/5 dvit., 0/4 trit.).

„Šilutė“ lapkričio 23 d., 16 val. Vydūno gimnazijos salėje susitiks su Palangos „Kuršiais“. Rungtynės tiesiogiai transliuojamos per Yuo Tube kanalą.

Savivaldybė organizavo padėkos vakarus įmonių ir įstaigų vadovams, sportininkams, jų treneriams. Ar manote, kad tokie vakarai reikalingi?