Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Pavasaris – medelių sodinimo metas Šilutėje

Image - Pavasaris – medelių sodinimo metas Šilutėje

Atėjęs pavasaris - pats geriausias laikas atsinaujinti, pradėti naujus darbus ir gerai leisti laiką. Nors pasaulinis virusas pristabdė gyvenimą, Šilutės seniūnijos ir „Šilutės komunalininko“ darbininkai nesnaudžia. Šilutės mieste jau pasodinta

Penktadienis, 15 Gegužė Komentarai (2)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (5)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Šilutės savivaldybės taryboje pasikeitė opozicijos lyderis

Image - Šilutės savivaldybės taryboje pasikeitė opozicijos lyderis

Šilutės savivaldybės tarybos posėdyje balandžio 23 dieną opozicijos lyderė, konservatorė Sandra Tamašauskienė paskelbė apie savo atsistatydinimą iš lyderės pareigų. Ji sakė, kad jos atsistatydinimas yra sutarties su opozicijos partneriais -

Ketvirtadienis, 7 Gegužė Komentarai (0)

Problema

Senoji Šilutės autobusų stotis stumiama į aukcioną

Image - Senoji Šilutės autobusų stotis stumiama į aukcioną

Šilutės vaizdą darkantys ir visus įvažiuojančius į mūsų miestą šiurpinantys senieji autobusų stoties pastatai pagaliau pradėti stumti privatizacijai.Šilutiškiai jau seniai piktinasi, kad šie nebenaudojami pastatai netvarkomi, kad juose dažnai būriuojasi

Pirmadienis, 25 Gegužė Komentarai (2)

Savivaldybėje

Vaikų darželiai atgijo: turi modernių termometrų, lanko pusė vaikų

Image - Vaikų darželiai atgijo:  turi modernių termometrų, lanko pusė vaikų

Ar įmanoma, kad penkiametis vaikas susirgtų... depresija? Mintis regis, nereali, tačiau kaip tik tokiu klausimu nustebina mažametės mama. Toji mintis moterį ne juokais pradėjo kamuoti pastarąjį mėnesį, kol ji buvo

Antradienis, 26 Gegužė Komentarai (0)

Seniūnijose

Juknaitiškiai įžuvino tvenkinį ir jau svajoja apie paplūdimį

Image - Juknaitiškiai įžuvino tvenkinį ir jau svajoja  apie paplūdimį

Didžiajame Juknaičių ežere apsigyveno amūrai, karpiai, plačiakakčiai - iš viso apie 360 žuvų. Įžuvinti ilgus metus apleistą, nendrėmis apaugusį vandens telkinį sugalvojo aktyvūs bendruomenės nariai, prieš tai pasitarę su specialistais

Penktadienis, 15 Gegužė Komentarai (0)

1062128Praėjusią savaitę prie viešbučio - restorano „Gilija“ įvykusį konfliktą šilutiškė taksi įmonės darbuotoja Ilona Masnikienė vertina kaip didžiulę nepagarbą klientui.

Prie restorano automobiliu atvykusiai šilutiškei administratorė liepė išvažiuoti iš aikštelės, nes joje trūksta vietos.

Iš karto po incidento į redakciją atvažiavusi I. Masnikienė neslėpė, kad ją itin įžeidė restorano administratorės elgesys.

Pasijuto įžeista ir pažeminta

Taksi įmonėje dirbanti I.Masnikienė pasakojo, kad praėjusį ketvirtadienį vienoje iš „Gilijos“ nuomojamų salių buvo organizuojamas taksi įmonės „Vinardo taksi“ darbuotojų susirinkimas.

Į susirinkimą I.Masnikienė atvyko apie 11 valandą. Iš pradžių savo automobilį, pažymėtą skiriamaisiais ženklais, šilutiškė pasistatė priešais šalia restorano esantį odontologijos kabinetą. Tačiau iš ten išėjusi darbuotoja paaiškino, kad šioje aikštelės pusėje esančios vietos rezervuotos šio kabineto pacientams.

Vos tik taksi automobilį I.Masnikienė persivarė į kitą vietą - priešais restorano langus, pro duris išpuolė administratorė. Pasak I.Masnikienės, ji ėmusi aiškinti, kad automobilių stovėjimo aikštelė skirta tik restorano lankytojams ir liepė automobilį patraukti.

Prie „Gilijos“ jau būriavosi I.Masnikienės kolegos, dar vieną taksi automobilį taip pat pasistatę aikštelėje, tačiau - ne prieš restorano langus. Prie jų administratorė, pasak moters, nekibo.

I.Masnikienė pasijuto nepelnytai pažeminta. Ji klausė merginos, kaip ši, vos tik pamačiusi automobilį, nusprendė, kad Ilona - ne klientė, tačiau administratorė į kalbas nesileido.

Įsižeidusi šilutiškė sėdo į automobilį ir išvažiavo. Dėl šio incidento moteris praleido ir susirinkimą.

„Kaip man dar net neįėjus į salę, vos išlipus iš automobilio, darbuotoja galėjo nuspręsti, kad aš ne restorano klientė? Negi jai atrodė, kad pasistačiusi automobilį prie restorano, aš eisiu į „Maximą“? Be to, juk už salės nuomą viršininkas sumokėjo pinigus, ne už dyką susirinkimas rengtas. Paskambinau direktoriui ir paklausiau, ar jis buvo informuotas, kad negalime automobilių statytis aikštelėje. Tokio perspėjimo nebuvo“, - pasakojo moteris, pasipiktinusi, kad taip nepagarbiai su klientais elgiasi „Gilijos“ darbuotojai.

Paaiškino galiojančią tvarką

„Gilijos“ administratorė Asta Savickaitė „Šilutės naujienoms“ paaiškino, kad susirinkimo rytą informavusi taksi firmos direktorių, jog šalia restorano esanti automobilių stovėjimo aikštelė yra skirta trumpalaikiam iki 2 valandų stovėjimui. Todėl visuomet konferencijų dalyviai yra perspėjami automobilius statytis kitur. Susirinkimai, konferencijos dažniausiai užtrunka ilgiau nei kelias valandas, todėl administracija rūpinasi, kad aikštelė nebūtų užstatyta ilgesniam laikui.

„Aikštelė išties nedidelė, todėl ir neįmanoma, kad automobiliai stovėtų ilgiau. Galbūt nesusipratimas kilo dėl to, kad taksi įmonės direktorių informavau prieš susirinkimą. Paprastai apie tai pranešam sudarant sutartį, tačiau šį kartą buvo kitaip“, - vieną iš incidento priežasčių įvardino „Gilijos“ administratorė.

Pasak A.Savickaitės, prašydama patraukti automobilius ji kreipėsi ne vien į I.Masnikienę, bet ir į netoliese stovėjusius kitus įmonės darbuotojus. Tačiau emocingai sureagavo tik moteris.

„Ji tikrai supyko, tačiau aš į tolimesnius ginčus nesileidau. Moteris išvažiavo, o kito automobilio vairuotojas iš aikštelės jį patraukė be jokių ginčų ir atėjo į susirinkimą. Daugiau problemų nekilo, vėliau atvykę susirinkimo dalyviai automobilių aikštelėje nestatė“, - aiškino A.Savickaitė.