AvarijaAntradienio rytą skaudi avarija įvyko Šilutėje, Gluosnių gatvėje. Pagrindiniu keliu važiavęs „BMW“ rėžėsi į šalutinį kelią sukusį „Renault“. Avarijos metu nukentėjo abiejų automobilių keleiviai, tarp jų - vaikas.

„BMW“, išsukęs iš Cintjoniškių - Gluosnių gatvių žiedinės sankryžos, važiavo Gluosnių gatve. Tuo metu kita kryptimi važiavęs „Renault“ suko į kairę, „EMSI“ degalinę. Įvyko automobilių susidūrimas.

Anot liudininkų, susidūrimas turėjo būti labai stiprus, nes „Renault“ automobilio dešinė pusė stipriai sumaitota. „50 km/h per valandą greičiu važiuojantis automobilis tikrai šitaip negalėtų sumaitoti kitos mašinos“, - „Šilutės naujienoms“ pasakojo avarijos liudininkas.

Kitas vairuotojas svarstė, jog „Renault“ turėjo atsakingiau įvertinti atvažiuojančio automobilio greitį prieš sukant į degalinę. Tiesa, eismo sąlygas sunkino tą rytą tvyrojęs rūkas.

Kol kas nėra žinoma, kokiu greičių važiavo „BMV“, eismo įvykio aplinkybes aiškinasi policija.

Avarijos metu nukentėjo „BMW“ važiavęs vaikas, keleivis, taip pat du „Renault“ važiavę žmonės.

Komentarai  

 
#5 nemanareikalas 2020-01-29 14:48
O koks skirtumas kokia mašina svarbu koks asilas ja vairuoja :cry:
 
 
#4 Rasa 2020-01-29 04:34
Užtenka ir 50km per valandą kad taip sumaitoti mašiną bet čia ne mum spresti lagūna taipat neatsakingai padarė liūdniausia kad vaikutis nukentėjo
 
 
#3 Aaa 2020-01-28 15:16
Prie ko cia bmw jei tas su laguna be teisiu laksto.
 
 
#2 Valdas 2020-01-28 14:37
tokiu bimbalu bent 20 po Šilutę važinėja,smalsu kaip jau žinot kad tai butent tas? ???????? rašo vejus.. kaip nustatys greiti jei spidometras neužsikirtęs.. stabdymo žymiu ir nėr..
 
 
#1 f 2020-01-28 11:39
tas bimbalas lakunas yra,skraido dideliu greiciu,kelis sykius vos nenuskyne žmonių
 
Kokių paslaugų pasigendate labiausiai karantino metu?