Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

Image - Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) Šilutės rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2

Antradienis, 5 Gegužė Komentarai (0)

Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Image - Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Pastaruoju metu ilgapirščiai pradėjo intensyviau darbuotis - vien praėjusią savaitę Tauragės apskrities policijos pareigūnai sulaukė 16 pranešimų apie

Šeštadienis, 2 Gegužė Komentarai (0)

Įvykiai

Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

Image - Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

  Praėjusią naktį, Klaipėdos gatvėje esančioje degalinėje, agresyviai nusiteikęs ir neblaivus vyras išdaužė langą ir sužalojo

Antradienis, 26 Gegužė Komentarai (0)

Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Image - Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Ankstų sekmadienio rytą Rusnės miestelyje, Šilutės gatvėje, daugiabučio name sprogo dujų

Sekmadienis, 24 Gegužė Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

Image - Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

  Pareigūnai pastebi, kad sugriežtintos bausmės už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, girtų vairuotojų keliuose nemažina. Paskutiniomis dienomis Tauragės aps. VPK aptarnaujamojoje teritorijoje pareigūnai dažnai praneša apie nustatytus girtus vairuotojus. Ne išimtis

Ketvirtadienis, 14 Gegužė Komentarai (0)

Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

Image - Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

  Šiandien, kelyje Šilutė - Žemaičių Naumiestis, jauno vairuotojo valdomas automobilis „Audi“ trenkėsi į savo kelio puse važiavusį "Volkswagen sharan". Pasak liudininkų, jaunas vairuotojas vairavo

Šeštadienis, 14 kovas Komentarai (2)

Nelaimės ir konfliktai

Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Image - Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Šiandien popiet ugniagesiai gelbėtojai išskubėjo gesinti degančio ūkinio pastato Vilkyčių

Penktadienis, 20 kovas Komentarai (0)

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

2105 7e4ef306c1e85d7e0b9fb45772b05076„Trikojai“ – tikrą ažiotažą sukėlusi nauja policijos priemonė jau fiksuoja pažeidėjus ir Šilutėje. Vieni vairuotojai apie stovintį radarą įspėja kitus automobilio žibintų ,,mirktelėjimu”, kiti jau ieško antiradarų, o treti net redakcijos slenkstį dėl tos naujovės mina ir ragina rašyti, kaip ji nusižengia įstatymams... Jau sukurta ir ne viena programėlė, kurioje fiksuojami stovintys „trikojai“.

Policijos pareigūnai primena, kad Kelių eismo taisyklės, kelio ženklai yra skirti tam, kad keliuose būtų drausmė, o naujoji priemonė taip pat prisidės prie didesnio vairuotojų drausmingumo. Jau nuspręsta, kad trikojai nuolat stovės avaringiausiose krašto kelių vietose. 

Nelaimių keliuose daugėja

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Kelių policijos skyrius informuoja, kad 2019 m. šio komisariato teritorijoje žuvusiųjų skaičius išaugo 7 kartus: buvo registruota 13 žuvusiųjų (2018 m. - 2, 2017 m. - 9, 2016 m. - 3). Tauragės savivaldybės teritorijoje žuvo 4, Šilutės - 6, Šilalės – 3 žmonės. Tiesioginės nelaimių priežastys - nesaugus greitis, nesustojimas prie pėsčiųjų perėjų, susidūrimas su laukiniais gyvūnais ir kt.

Sužeistųjų eismo įvykiuose 2019 m. irgi padaugėjo. Tauragės AVPK aptarnaujamoje teritorijoje sužeisti 162 žmonės (2018 m. - 140, 2017 m. - 127, 2016 m. - 138). Tauragės rajone sužeisti 49, Šilutės - 71, Šilalės - 21, Pagėgių – 4 žmonės.

Eismo įvykių skaičius taip pat kasmet auga: 2019 m. registruota 120, 2018 m. - 115, 2017 m. - 104, 2016 m. - 108 įvykiai. Per 2019 metus iš 120 užregistruotų eismo įvykių, net 13 įvyko dėl neblaivių asmenų kaltės. Lyginant 5 metų duomenis, šis skaičius taip pat išaugo: 2018 m. buvo 11 įvykių, 2017 m. - 7, 2016 m. ir 2015 m. - po 9.
Policija siekia drausminti vairuotojus ir mažinti eismo įvykių keliuose skaičius, todėl nuolat vykdys priemones su „trikojais“.

Jau nustatyti Tauragės AVPK aptarnaujamos teritorijos avaringiausi ruožai. Atsižvelgiant į sudarytą sąrašą, policija greičio kontrolės priemones vykdys šiuose avaringiausiuose kelių ruožuose, taip pat tose vietose, kur bus poreikis drausminti eismo dalyvius.

Avaringiausi keliai ir gatvės

Pareigūnai nustatė rajono kaimus ir miestelius, kelius ir gatves, kuriuose įvyksta daugiausia avarijų. Šilutėje tai Dariaus ir Girėno, Taikos, Tilžės, Ramučių, Vydūno, Cintjoniškių, Taikos, Lietuvininkų, H. Šojaus, Klaipėdos ir Turgaus gatvės.
Avaringiausios teritorijos kaimuose ir miesteliuose yra Vainuto miestelis, Pavilnučio k. Bažnyčios g., Žemaičių Naumiesčio Klaipėdos g., Balčių k. Parko ir Krauleidiškės gatvės, Kalkiškės kaimas, Vilkyčių k. Minijos g., Mažių ir Barzdūnų kaimai, Sakūčių k. Tilto g., Traksėdžių k. Šilojų g., Lapynų k. Klaipėdos g., Norkaičių kaimas, Usėnų k. Tilžės g., Čiūtelių k. Klaipėdos g., Versmininkų k. Šilutės g., Švėkšnos Liepų aikštė, Šyšos k. A. Dievilaičio g., Rudynų ir Inkaklių kaimai.

Avaringiausi rajoniniai keliai: Šyliai – Vainutas, Sakūčiai – Žemaitkiemis, Galzdonai – Usėnai – Degučiai, Švėkšna – Bliūdsukiai – Šyliai, Žemaičių Naumiestis – Teneniai – Pajūralis.
Krašto keliai, kuriuose vyksta daugiausia avarijų: Šilalė – Šilutė, Kaunas – Jurbarkas – Šilutė – Klaipėda, Šilutė – Rusnė.

Pareigūnai linki: geriau kelionės tikslą pasiekite keliomis minutėmis vėliau, bet saugiai, nei…