Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Vagystės iš namų: skaudžiausios ir sunkiausiai tiriamos

Image - Vagystės iš namų:  skaudžiausios  ir sunkiausiai tiriamos

Vagystes iš namų išgyvenę žmonės sako, kad rasti sujauktus namus – išdaužtus langus, išverstus stalčius, daiktus, iškratytas žemes iš gėlių vazonų - yra šlykštus jausmas. Patyrus tokią psichologinę traumą, dar

Sekmadienis, 16 Vasaris Komentarai (1)

Būkite budrūs - plinta netikri pinigai

Image - Būkite budrūs - plinta netikri pinigai

  Išradingi lietuvaičiai stengiasi visais įmanomais būdais praturtėti. Pastaruoju metu stebina tendencija, kai netikri Lietuvos apyvartoje esantys pinigai užsakomi ir atsisiunčiami iš įvairių internetinių tinklalapių. Atsisiųsti netikri pinigai panaudojami rinkoje. Pinigus,

Trečiadienis, 5 Vasaris Komentarai (1)

Įvykiai

Miško keliuke rastas negyvas vyras

Image - Miško keliuke rastas negyvas vyras

  Vakar Švėkšnos seniūnijoje, Virkytų kaime esančiame miško keliuke, rastas 65 m. vyro

Ketvirtadienis, 26 kovas Komentarai (0)

Kaukėtas vagis apiplėšė maisto prekių parduotuvę - moteriai grasino peiliu

Image - Kaukėtas vagis apiplėšė maisto prekių parduotuvę - moteriai grasino peiliu

  Vėlų ketvirtadienio vakarą į parduotuvę Šilutėje užėjęs jaunuolis, moteriai grasindamas peiliu, iš kasos aparato pagrobė pinigus ir cigarečių

Penktadienis, 20 kovas Komentarai (1)

Keliuose ir gatvėse

Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

Image - Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

  Šiandien, kelyje Šilutė - Žemaičių Naumiestis, jauno vairuotojo valdomas automobilis „Audi“ trenkėsi į savo kelio puse važiavusį "Volkswagen sharan". Pasak liudininkų, jaunas vairuotojas vairavo

Šeštadienis, 14 kovas Komentarai (2)

Kelių gaidelis gimė po laiminga žvaigže: traumų išvengė, mašinai pakilus į orą kelis metrus

Image - Kelių gaidelis gimė po laiminga žvaigže: traumų išvengė, mašinai pakilus į orą kelis metrus

  Šilutės rajone Žemaitkiemio kaime vėlų šeštadienio vakarą „Ford Focus“ vairavęs girtas vyras, nesuvaldęs automobilio nuskriejo nuo kelio, vertėsi ir atsidūrė kitoje plento pusėje esančiame griovyje. Iš aplaužytų medžio šakų matyti,

Sekmadienis, 23 Vasaris Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Image - Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Šiandien popiet ugniagesiai gelbėtojai išskubėjo gesinti degančio ūkinio pastato Vilkyčių

Penktadienis, 20 kovas Komentarai (0)

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

vagystesVagystes iš namų išgyvenę žmonės sako, kad rasti sujauktus namus – išdaužtus langus, išverstus stalčius, daiktus, iškratytas žemes iš gėlių vazonų - yra šlykštus jausmas. Patyrus tokią psichologinę traumą, dar tenka susitaikyti su tuo, kad vagys išnešė pinigus, brangius daiktus, juvelyrinius dirbinius.

Pernai mūsų rajone daugiau nei dvigubai padaugėjo vagysčių iš gyvenamųjų patalpų - nuo 23 iki 48. Jų ištyrimas pats žemiausias - 18,5 proc. Pareigūnai neslepia, kad tokias vagystes ištirti labai sunku, o kartu jie ir perspėja gyventojus, kad šie patys labiau saugotų savo turtą.

 

Padvigubėjo vagysčių iš gyvenamųjų namų

Pernai Šilutės rajono policijos komisariate užregistruota 591 nusikalstama veika, iš kurių 172 - vagystės. Dvi vagystės buvo itin didelės vertės.

Vagysčių Šilutės rajone 2019 metais įregistruota 52 daugiau negu 2018 m. Trečdalis (33 proc.) ištirtos. Jau 19 vagysčių įvykdyta šių metų sausio mėnesį. Iš jų išaiškintos 8, nustatyti 5 įtariamieji.

Pernai vagysčių iš gyvenamųjų patalpų padaugėjo nuo 23 (2018 m.) iki 48 (2019 m.). Jų ištyrimas pats žemiausias - 18,5 proc.

„Problema, kad gyventojai vis dar galvoja, jog už vagystes atsakinga tik policija. Jie menkai saugo savo turtą, namuose laiko dideles sumas pinigų, brangius juvelyrinius dirbinius“, - sako Šilutės policijos komisariato viršininkas Artūras Mikalauskas.Vagystes 2

Tuo tarpu Tauragės apskrities policijos komisariato vadovas Marius Draudvila pastebi, kad gyventojams labiausiai skauda dėl vagysčių iš gyvenamųjų namų. Beje, kaip tik tokias vagystes yra sudėtingiausia išaiškinti, tam prireikia nemažai laiko ir darbo.

Automobilių vagysčių skaičius rajone išaugo nuo 4 iki 10. Pasak A. Mikalausko, anksčiau buvo vagiami brangūs automobiliai, šiandien - kainuojantys nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų.

„Dažniau tai buitinės automobilių vagystės, kurios įvyksta išgertuvių metu. Kažkas paėmęs svetimo automobilio raktus išvažiuoja ir panašiai“, - Šilutės PK ataskaitinio renginio metu pastebėjo viršininkas.

Kaukėti užpuolikai suimti

Visgi pareigūnai gali pasidžiaugti ir sėkmingai išaiškintomis vagystėmis.

Pernai rugsėjo 21 - 24 dienomis Šilutės mieste buvo įvykdytos 5 vagystės. Išdaužiant pastatų langus akmeniu buvo įsibrauta į maisto prekių parduotuvę. Į ją vagys pateko 2 kartus, antrą kartą įsibrovė praėjus vos dienai nuo pirmosios vagystės, nespėjus įstiklinti išdaužto lango, išdaužė antrą langą. Taip pat įsibrovė ir į maitinimo ir mokymo įstaigų patalpas bei gyvenamas patalpas.

Iš parduotuvės abu kartus buvo pavogti brangūs alkoholiniai gėrimai ir cigaretės, iš mokymo centro – įvairūs raktai (251 vnt.), iš buto – pinigai, auksiniai papuošalai, laikrodžiai, įvairūs galanterijos gaminiai.

Operatyviai dirbę pareigūnai nusikaltimus vykdžiusį asmenį nustatė ir sulaikė. Tai buvo 45 metų amžiaus vyriškis, paskutinį kartą Lietuvoje teistas 2014 m. už vagystes.

A. Mikalauskas priminė ir praėjusių metų gruodį Šilutės visuomenę šiurpinusias vagystes, kai siautėjo brutalūs kaukėti užpuolikai. Per dvi savaites, nuo gruodžio 10 iki 23 dienos Šilutės mieste ir rajone, įsibraunant į 4 gyvenamuosius namus bei parduotuvę, buvo įvykdyti 5 plėšimai. Nusikaltimų metu plėšikai dėvėdavo kaukes, aukoms laidais ar lipnia juosta surišdavo rankas ir grasindami peiliu bei plaktuku grobė auksą, pinigus, alkoholinius gėrimus.

Tie patys plėšikai gruodžio 24-ąją gatvėje užpuolė moterį, trenkė jai ir grasindami kirviu pagrobė mobilųjį telefoną bei buto raktus.

Bendradarbiaujant su Tauragės AVPK pareigūnais buvo nustatyti ir sulaikyti plėšimus vykdę 3 asmenys – 2 vyrai (36 ir 38 m.) ir 30-metė moteris. Visi jie jau yra teisti.

„Tuo metu Šilutėje dirbo nemaža dalis Tauragės AVPK specializuotų padalinių. Džiugu, kad jie iškart šiuos tyrimus paėmė savo žinion“, - sklandžiu bendradarbiavimu su kolegomis iš kitų padalinių pasidžiaugė A. Mikalauskas.

Komentarai  

 
#1 All cotton and linen 2020-02-21 06:39
https://www.allcottonandlinen.com/collections/buffalo-check-placemats