be ratuŠeštadienį į Rusnę suplūdo tiek žvejų, kad vietos gyventojai tikino tiek nematę net iki karantino. Kai kurie jų važiuoja automobiliais iki pat Atmatos, o žemės sklypų savininkai ėmėsi savų būdų saugodami savo pievas.

Vienas į Rusnę atvykęs žmogus pakliuvo į netikėtą bėdą, kai užvažiavo ant užkastų akėčių ir pradūrė visas keturias automobilio padangas. Pagalbos teko prašyti vietos gyventojų. Apie tai sužinojusi Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė nustebo, bet be ilgų kalbų suprato, kodėl kažkuris rusniškis užkasė akėčias.

„Žvejai lipa ant galvų. Tokios automobilių gausos dar nesu mačiusi. Spėju, kad tai padarė kažkuris rusniškis, kuriam priklauso žemė. Kai žmonės mašinas pasistato šalikelėje, tai yra normalu. Bet nemažai žvejų važiuoja mašinomis per svetimą pievą iki pat upės. Net palapinę pasistatė. Regioninio parko darbuotojai taip elgtis niekada neleisdavo. O juk žmonėms paskui tokią išvažinėtą pievą reikės šienauti. Gal jau nebežinojo, kaip apsiginti nuo tokių žvejų“, – svarstė seniūnė.

Kad ir kaip būtų, kai kurie rusniškiai nepritaria tokiam drastiškam poelgiui vietos gyventojo. Juk jokio draudžiančio ar įspėjančio ženklo prie keliuko nebuvo.

klaipeda.diena.lt inf.

Susiję straipsniai

Daugiau šio autoriaus straipsnių...

Komentarai  

 
#7 R.F 2020-03-31 07:48
Turtas jūsų padangos o ūkininko pieva tai neturtas .prieš važihodami pamastykit kiek tokių cia važiuoja.
 
 
#6 subaru 2020-03-30 00:10
padaves ieskini teismui manau vairuotojas laimetu.uz pazeidima baudos ir jas policija skiria
 
 
#5 as2 2020-03-29 20:16
AS rasai kad esat zmogus, tai kam tada vazevai per ta pieva, mieste nesivazineji juk zolynais kad arciau privaziuotum, nors patyletum nekomentaves kad taip elgiesi
 
 
#4 Jonis 2020-03-29 17:22
Pasistate estakada, kentekit ir dar kentesit ne tiej
 
 
#3 Savas 2020-03-29 16:01
Aš būčiau dar mašina padeges jie mano pieva gadintu priviso sutrauku
 
 
#2 Izis 2020-03-29 14:30
Tie kaimiečiai nepagalvoja, kad pvz med pagalba ar ugniagesiai važiuojantys gelbėti skęstantį žmogų gali užsirauti ant tokių zabangu
 
 
#1 As 2020-03-29 12:47
Nu jo,cia nacionaliniai Rusnes ipatumai,pries kelias dienas mes taip pat pradureme visas keturias dzipo padangas,teko prasyti pagalbos pazystamu,aisku neteisinu saves kad vaziavome per pieva,bet toks gyventojo elgesys taip pat nepateisinamas, nu pastatyk zenkla,ar uzdek koki slakbauma,bet tik ne tokiais veiksmai kovoti,kai susivienys visi ir paduos ta kaimieti i teisma kad atlygintu zala,tai gal nebenores taip kovoti,visi esame zmones ir galima zmogiskai susitarti o ne tokiais veiksmais.tikrai geda!!!!!!
 
Ar pritariate, kad karantinas Lietuvoje baigtas birželio 17 dieną?