Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Miškininkai jau pradėjo prekiauti kalėdinėmis eglutėmis

Image - Miškininkai jau pradėjo prekiauti kalėdinėmis eglutėmis

  Valstybinių miškų urėdija (VMU) pradėjo prekybą kalėdiniais medeliais. Įmonės regioniniuose padaliniuose – beveik 120 vietų visoje šalyje – jau galima įsigyti ir eglučių iš miško, ir dekoratyvinių eglučių vazonuose, ir

Penktadienis, 29 Lapkritis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (4)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Image - Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Po dviejų bandymų surengti Savivaldybės taryboje balsavimą dėl vicemero Sigito Šepučio atstatydinimo, opozicija surengė spaudos konferenciją.Pasak opozicijos politikų, vieną kartą valdančioji koalicija nusprendė išbraukti interpeliacijos klausimą iš Tarybos dienotvarkės, o

Antradienis, 15 Spalis Komentarai (0)

Problema

Radinys žuvyje sukrėtė: vos spėjo ištraukti iš mergaitės burnytės

Image - Radinys žuvyje sukrėtė: vos spėjo ištraukti iš mergaitės burnytės

  Noras paruošti skanią ir išskirtinę vakarienę gali baigtis visiškai ne taip, kaip planavote. Ypač jeigu parduotuvėje pirktame produkte nežinia iš kur atsiranda ten neturinčių būti metalo gabalų. Tuo galėjo įsitikinti šilutiškė,

Antradienis, 3 Gruodis Komentarai (2)

Savivaldybėje

Respublikiniame pagarbos renginyje – ir Šilutės ūkininkai

Image - Respublikiniame pagarbos renginyje – ir Šilutės ūkininkai

  Neseniai Kaune įvyko kasmetinis konkurso „Metų ūkis 2019“ nugalėtojų pagerbimo renginys, kuriame dalyvavo ir Šilutės krašto konkurso nugalėtojai.„Girstučio“ kultūros rūmuose surengtoje šventėje šiemet ne tik surengtas koncertas, išdalinti padėkos ženklai

Šeštadienis, 7 Gruodis Komentarai (0)

Seniūnijose

Švėkšnos neįgalieji minėjo Neįgaliųjų dieną

Image - Švėkšnos neįgalieji minėjo Neįgaliųjų dieną

 Artėjant Tarptautinei neįgaliųjų dienai, gruodžio 1-ąją Švėkšniškių sambūris pakvietė draugijos narius į šventę, kurią organizavo aštuntąjį ka

Penktadienis, 6 Gruodis Komentarai (0)

Darbo partijos lyderis Šilutės rajono taryboje S.Stankevičius dabar viešai aiškina, kad rekonstruojamame Žemaičių Naumiesčio muziejaus pastate jokios avarijos nebuvo.Šilutės rajono savivaldybės tarybos posėdyje Darbo partijos Šilutės skyriaus pirmininkas, rajono Tarybos narys Saulius Stankevičius viešai neigė, kad Žemaičių Naumiestyje rekonstruojamame muziejuje buvo įvykusi avarija.

Jis piktinosi, kad tokiomis kalbomis yra šmeižiama statybos įmonė, kurios dalininkas yra jis pats, tvirtino, kad stogai nuvažiavo ne muziejuje, bet opozicijos politikams ir žiniasklaidai...

Nori atsakymų raštu

Tokį S.Stankevičiaus pykčio priepuolį iššaukė Kontrolės komiteto pirmininko Arvydo Jako pareiškimas apie Kontrolės komiteto posėdyje nagrinėtą klausimą dėl papildomų lėšų skyrimo Žemaičių Naumiesčio muziejaus pastato rekonstrukcijai.

"Šilutės naujienos" apie Kontrolės komiteto posėdyje vykusią diskusiją dėl minėtos rekonstrukcijos ir darbų finansavimo problemų rašė rugsėjo 23 dieną straipsnyje "Sugriovę muziejų statybininkai prašo dar primokėti".

Tuomet buvo išsiaiškinta, kad UAB "Statybų valdymo sprendimai", vykdydami projektą suprojektuoti ir rekonstruoti muziejaus pastatą bendruomenės poreikiams, patyrė avariją – įgriuvo dvi pastato perdangos ir stogas. Kad būtų galima baigti numatytus darbus, prireikė dar per 600 tūkst. Lt.

A.Jakas sakė, kad rugsėjo 20 dieną Kontrolės komiteto posėdyje Savivaldybės administracijos direktorė Ida Vasiljevienė ir jos pavaduotojas Raimundas Ambrozaitis visiškai nebuvo pasiruošę argumentuotai atsakyti į komiteto narių klausimus. Komiteto nariai įpareigojo administraciją pateikti atsakymus raštu, tačiau daugiau nei per savaitę šie nesugebėjo atsakyti.

A.Jakas rajono Tarybos posėdžio metu dar kartą kreipėsi į administracijos direktorę I.Vasiljevienę ir paprašė rajono merą Virgilijų Pozingį užtikrinti, kad raštu būtų atsakyta į šiuos klausimus:

1. Ar buvo atlikta Žemaičų Naumiesčio muziejaus renovacijos ikiprojektinė pastato konstrukcijų ekspertizė? Jei nebuvo, kas už tai atsakingas?

2. Ar kvalifikuotai buvo paruoštas pasirinkto rangovo pastato renovacijos projektas, jei atliekant statybos darbus įlūžo pastato konstrukcijos?

3. Ar teisingai buvo atlikti viešieji pirkimai Žemaičių Naumiesčio muziejaus II etapo statybos darbams atlikti?

4. Kada pasirašyta muziejaus pastato II etapo rekonstrukcijos finansavimo sutartis tarp Nacionalinės mokėjimo agentūros, VVG "Lamatos žemė" ir Šilutės savivaldybės administracijos?

Meras V.Pozingis užtikrino, kad į Kontrolės komitetą dominančius klausimus bus atsakyta iki artimiausio komiteto posėdžio.

"Šmeižikų" sąrašas platesnis?

Tačiau politiko S.Stankevičiaus toks diplomatiškas šio klausimo užbaigimas netenkino. Jis frakcijos ir savo vardu padarė pareiškimą, kuriuo opozicijos politikus Šarūną Laužiką ir Arvydą Jaką apkaltino Tarybos nario priesaikos laužymu bei nesąžiningu elgesiu.

Tarybos posėdyje ėmęs ginti savo privačius interesus, politikas S.Stankevičius piktinosi neva Š.Laužikas ir A.Jakas skleidžia prasimanymus: komitetų posėdžių metu šmeižia įmonę, kurios dalininkas jis yra. S.Stankevičius neigė, kad muziejuje buvo įvykusi avarija ir kad buvo įgriuvusios perdangos ir stogas. Jis sakė, kad stogai suvažiavo, kažkam kitam, kas tą problemą kelia pasitelkę žiniasklaidą.

Tačiau toks S.Stankevičiaus pareiškimas visiškai neatitinka viešos informacijos apie Žemaičių Naumiesčio muziejaus rekonstrukcijos problemas. Rugpjūčio 20 d. Kontrolės komiteto posėdžio metu Savivaldybės administracijos Ūkio skyriaus vedėjas Sigitas Šeputis, kuris vykdo minėtos statybos administracinę priežiūrą, žinių apie avariją nepaneigė.

Atsakydamas į komiteto narių klausimus S.Šeputis sakė: (cituojame iš diktofono įrašo - autoriaus pastaba) "pradėjus vykdyti muziejaus rekonstrukcijos darbus, kadangi nebuvo atlikta pastato konstrukcijų ekspertizė, įlūžo visi perdengimai ir nuvažiavo stogas, nes jis rėmėsi į perdengimo konstrukciją. Atsirado darbai, kurie rekonstrukcijos projekte nebuvo numatyti".

Taigi į personų, kurioms "nuvažiavo stogai" ir kurios šmeižia S.Stankevičiaus statybos įmonę, pats S.Stankevičius 1-uoju numeriu turėtų įrašyti Ūkio skyriaus vedėją S.Šeputį.

Improvizacijos nustebino politikus

Pasibaigus posėdžiui Tarybos narys Antanas Kubaitis neslėpė savo emocijų dėl S.Stankevičiaus pareiškimo. Jis "Šilutės naujienoms" sakė neįsivaizduojantis, kaip priesaiką davęs politikas gali viešai kalbėti netiesą. A.Kubaičiui priklauso pastatas, kuris yra greta rekonstruojamo muziejaus (savo pastate A.Kubaitis leido įkurti "Gerumo namus"). A.Kubaičio žodžiais tarint, "pradėjus rekonstruoti muziejų įvyko velniava - įgriuvo lubos, manėm, kad kaimynų siena gali užgriūti ir ant "Gerumo namų".

Tarybos narys, opozicijos lyderis Š.Laužikas, avarijos metu ėjęs Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas, irgi stebėjosi S.Stankevičiaus improvizacijomis. Jis sakė, kad "Statybų valdymo sprendimų" savininkas S.Stankevičius labiausiai turėtų džiaugtis, kad griuvę perdangos neužspaudė kokio žmogaus, o ne neigti avarijos faktą.

Susiję straipsniai

Komentarai  

 
+1 #4 2011-10-16 10:07
Idomus siuo atveju ne Stankevicius, bet savivaldybes administracijos vadovybe. Idomu kaip jie sureguos i toki nagla mela - jokios avarijos nebuvo.
 
 
#3 2011-10-12 07:55
man jis isvis kaip koks cholerikas draskosi ir pats nebesusivokia erdvej.
 
 
#2 2011-10-12 07:41
Saulius S. Tikrai šaunus verslininkas. Tačiau pastaruoju metu jam tikrai stogas pavažiavo. ne gi tikrai jis mano, kad savivaldybę galima užkaqriauti su bomžu partija?
 
 
#1 2011-10-11 12:35
kaip važiavo taip ir toliau važiuos :)
 
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt