Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Menkas obuolių derlius liūdina ir ūkininkus, ir verslininkus

Image - Menkas obuolių derlius liūdina ir ūkininkus, ir verslininkus

Pavasarį obuolių žiedus pakandęs šaltukas paliko pėdsaką ne tik Rytų Lietuvos obuolių derliui, bet ir Šilutės krašte, kur šalčio buvo mažiau, auginamiems sodams. Tad šiuo metu obuolių supirkėjai jau svarsto,

Sekmadienis, 15 Rugsėjis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (3)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Nauji Savivaldybės politikai apsiprato ir imasi darbo

Image - Nauji Savivaldybės politikai apsiprato ir imasi darbo

  Šilutės savivaldybės taryba surengė jau ketvirtąjį posėdį, vadinasi jau dirba tris mėnesius. Per šį laikotarpį paskirstyti visi valdžios postai ir pareigybės. Šios kadencijos Savivaldybės vadovai nėra tokie išdidūs ir pakvietė

Antradienis, 30 Liepa Komentarai (0)

Problema

Nesibaigiantys gatvių remontai nervina šilutiškius

Image - Nesibaigiantys gatvių remontai nervina  šilutiškius

Jau ketvirtą mėnesį vyksta Cintjoniškių gatvės dalies - nuo Gluosnių gatvės iki Pramonės g. - atnaujinimo darbai. Dešiniojoje gatvės pusėje įvažiavimai į Jaunimo alėjos gyvenamųjų namų kiemus jau sutvarkyti, užtat

Antradienis, 17 Rugsėjis Komentarai (2)

Savivaldybėje

Šilutiškiai atsisveikina su mažuoju Laurynu:artimieji prašo atnešti tik vieną gėlės žiedelį

Image - Šilutiškiai atsisveikina su mažuoju Laurynu:artimieji prašo atnešti tik vieną gėlės žiedelį

  Rytoj į paskutinę kelionę bus išlydėtas Gaidelių žvyro karjero tvenkinyje nuskendęs dešimties metų berniukas Laurynas. Penktadienį, rugsėjo 13 dienos popietę, baigėsi daugiau kaip dvi paras užtrukusios jo paieškos. Iš namų

Antradienis, 17 Rugsėjis Komentarai (1)

Seniūnijose

Vilkytiškiai šventė: susipažino su naujuoju klebonu, žygiavo labirintu ir sodino „Naujagimių alėją“

Image - Vilkytiškiai šventė: susipažino su naujuoju klebonu, žygiavo labirintu  ir sodino „Naujagimių alėją“

Kasmet Žolinės dieną Saugų seniūnijos Vilkyčių kaimo žmonės nužygiuoja „Vilko pėdomis“ - surengia taip pavadintą vasaros šventę.Šiemetinėje irgi buvo ne tik tradicinis žirgų konkūras, daug muzikos, vietinių dainininkų ir šokėjų

Antradienis, 20 Rugpjūtis Komentarai (0)

© silutesnaujienos.ltŠeštadienį Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilutės skyriaus visuotiniame rinkiminiame susirinkime įsiplieskė rimta kova dėl skyriaus pirmininko posto.

Rajono politikai Albina Bumblauskienė ir Šarūnas Laužikas konkurencijoje dėl valdžios pasitelkė „sunkiasvorius“ politikus - Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų atsakingąjį sekretorių Raimundą Alekną, Seimo narius Aureliją Stancikienę, Petrą Lomaną bei TS-LKD vicepirmininką Vitą Matuzą.

Susirinkimo dalyviams buvo pademonstruotas net vaizdo įrašas, kuriuo apgailestaujantis, kad negalėjo susitikti su šilutiškiais, partijos pirmininkas, ministras pirmininkas Andrius Kubilius džiaugėsi Š.Laužiko pasiekimais partinėje kovoje ir nuopelnais Šilutės krašte ir nedviprasmiškai linkėjo vadovauti skyriui toliau.

Be pertraukų posėdžiavo 4 valandas

Į visuotinį susirinkimą atėjo 93 nariai. Skyriuje registruotų partijos narių yra 240.

Kilus abejonėms dėl kvorumo, atsakingasis sekretorius R.Alekna paaiškino, kad partijos reglamente yra įteisinta nuostata, jog jeigu skyriaus nariai į visuotinį susirinkimą pakviesti ne vėliau kaip prieš mėnesį, susirinkimas yra teisėtas, jeigu jame dalyvauja trečdalis narių.

Prasidėjus susirinkimui, daugiau nei valandą truko koncertas ir padėkų dalybos aktyviausiems ir nusipelniusiems partijos nariams.

Tokią susirinkimo pradžią kritikavo Seimo narė A.Stancikienė, sakydama, kad žmonės jau nuvarginti, o jiems dar reikia spręsti svarbiausią klausimą - skyriaus vadovybės rinkimą. Ji buvo teisi - susirinkimas užsitęsė net 4 valandas.

Norėjo permainų ir susitaikymo

Diskusijas, kad būtina keisti Šilutės skyriaus pirmininką, pradėjo Seimo narė A.Stancikienė, kuruojanti Klaipėdos apskrities skyrių veiklą. Ji stebėjosi, kad po Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų skyrių susijungimo Šilutėje buvo surengti 14 šio skyriaus tarybos susirinkimų, tačiau ji, kaip kuratorė, į posėdį buvo pakviesta tik vieną kartą.© silutesnaujienos.lt

A.Stancikienė peikė skyriaus pirmininko Š.Laužiko užsispyrimą jungtis į koalicijas su nesuderinamais partijos politikos priešininkais - „tvarkiečiais“ ir „darbiečiais“. Ji stebėjosi, kodėl Š.Laužikui perėmus vadovauti skyrių su 600 narių, ir dar prisijungus kelis šimtus narių turėjusioms partijoms (politiniams kaliniams ir tremtiniams, tautininkams, demokratams, krikščionims demokratams), per 14 metų skyriuje liko tik 240 registruotų narių.

A.Stancikienę stebina ir tai, kad iki šiol skyriaus pirmininkas Š.Laužikas elgiasi tarsi nežinodamas, jog partijos vadovybė patvirtino A.Stancikienę kandidate į Seimą Šilutės - Pagėgių rinkimų vienmandatėje apygardoje. Taip įvyko todėl, kad Šilutės skyrius nekėlė kandidato į Seimą iš savo kraštiečių.

Susirinkusiems partiečiams parlamentarė pacitavo ištrauką iš Š.Laužiko kalbos Šilutės televizijoje. Kalboje Š.Laužikas abejojo, ar A.Stancikienė kandidatuos šiame krašte, ir apskritai abejojo sėkme tų kandidatų, kurie yra ne iš šio krašto.

A.Stancikienė tokius skyriaus pirmininko pasisakymus vertino kaip išankstinį pasidavimą. Ji sakė mananti, kad reikia skyriaus vadovybėje pasikeitimų ir ragino skyriaus pirmininke rinkti A.Bumblauskienę.

Permainoms ir susitaikymui ragino ir Seimo narys Petras Lomanas, kuris teigiamai vertino moterų iniciatyvą imtis atsakingų pareigų sunkiu Lietuvai laikotarpiu.

Apie prastus santykius jungtiniame Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų Šilutės skyriuje, santarvės, vienybės, bendravimo su partijos nariais trūkumą ir pašlijusį skyriaus pirmininko Š.Laužiko autoritetą tarp rajono žmonių kalbėjo šilutiškiai Stasys Daugalas, Gintaras Verbus, Stasė Dikčiuvienė, Jurgita Gurevičiūtė.

Gelbėjo bendražygiai

Pasitikėti Š.Laužiku ir leisti jam toliau vadovauti skyriui ragino jo ištikimiausi bendražygiai - Vida Giedrikienė, Antanas Krušnauskas, Vincenta Bubilienė, Zigmantas Jaunius, Birutė Kleinaitė. Jie kalbėjo, kad pasitiki Š.Laužiko vedama skyriaus politika, pasitiki juo kaip bendražygiu, dirbančiu nuo skyriaus įkūrimo pradžios, vertina jo įžvalgų protą, sugebėjimą greitai susigaudyti sudėtingose politinėse situacijose ir imtis ryžtingų veiksmų. Z.Jaunius ir V.Bubilienė priekaištavo A.Bumblauskienei dėl per menkos veiklos po partijų susijungimo, dėl ilgo galvojimo, jungtis ar ne į vieną frakciją rajono savivaldybės Taryboje.

KONSERVAI 4Antanas Balvočius, atstovaujantis buvusios Politinių kalinių ir tremtinių sąjungos nariams, ragino pasirinkti skyriaus pirmininką vadovaujantis širdies balsu.

Bene svariausią palaikymą Š.Laužikui skleidė partijos vadovybės atstovai R.Alekna bei V.Matuza. Jie kalbėjo apie būtinybę susitelkti ir ryžtinga rinkimų kova palaikyti A.Kubiliaus vykdomą politiką, gelbstint Lietuvą iš finansinės krizės. Š.Laužikas pavadintas A.Kubiliaus pasirinktu komandos nariu.

Lyderis - Š.Laužikas

Po pretendentų į skyriaus pirmininkus A.Bumblauskienės ir Š.Laužiko bei jų rėmėjų kalbų įvyko slaptas balsavimas. 48 susirinkimo dalyviai balsavo už Š.Laužiką, o 39 norėjo permainų ir balsavo už A.Bumblauskienę. Keli biuleteniai buvo sugadinti.

Kaip būtų balsavę skyriaus nariai, kurie neatvyko į susirinkimą, dabar mažiausiai porą metų nebebus įdomu. Šiam laikotarpiui skyriaus pirmininkas bus Š.Laužikas.

Susirinkime, Š.Laužikui pasiūlius, buvo išrinkti šeši pirmininko pavaduotojai – Vincenta Bubilienė, Birutė Kleinaitė, Sandra Tamašauskienė, Albina Bumblauskienė, Zigmantas Jaunius ir Antanas Balvočius.

Komentarai  

 
#5 2011-10-18 00:17
Kaip puikiai ta Stancikienė atrodo. Jau vien tik už šypseną galima balsuoti kad ji taptų dar kartą Seimo nare. Gaila kad ji Š.Laužiko bendrapartietė.
 
 
#4 2011-10-17 08:26
Atsakomybė už Š.Laužiko darbelius dabar pasidalino visi tos partijos nartiai. Taigi ir toliau balsuokit už konservatorius, tol kol netik Šilutė, bet ir visa Lietuva išsivaiksčios po pasaulį.
 
 
#3 2011-10-14 16:43
,,Pasitikėti Š.Laužiku ir leisti jam toliau vadovauti skyriui ragino jo ištikimiausi bendražygiai - ... Birutė Kleinaitė" Laužiko žmonos Beatričės Kleinaitės-Laužikienės sesuo, t.y. švogerka.
 
 
#2 2011-10-13 17:01
Gaila, bet A.Stancikienei su Š.Laužiko vėliava jokių prošvaisčių.
 
 
#1 2011-10-13 13:50
Koservatoriu partijje nieko naujo. fe.
 
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt