Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Laboratoriniai tyrimai Kuršių marių žuvų taršos nepatvirtino

Image - Laboratoriniai tyrimai Kuršių marių žuvų taršos nepatvirtino

 Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad siekiant įvertinti galimą teršalų poveikį žuvininkystės produktų saugai, sausio mėnesį buvo atrinkti Kuršių marių ir Baltijos jūros priekrantės vandenų žuvų

Šeštadienis, 25 Sausis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (4)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Liberalų sąjūdis pretendentu į Seimą siūlo A. Endziną

Image - Liberalų sąjūdis pretendentu  į Seimą siūlo A. Endziną

Kelti savo skyriaus pirmininką Audrių Endziną pretendentu į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje rinkimų apygardoje Šilutės liberalsąjūdiečiai nusprendė trečiadienį, partijos skyriaus visuotiniame

Antradienis, 21 Sausis Komentarai (0)

Problema

Ūkininkams rimtai grasina kiaulių maras ir paukščių gripas

Image - Ūkininkams rimtai grasina kiaulių maras ir paukščių gripas

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, jog mūsų šalies ūkininkams šiuo metu rimtai grasina du virusai: Lenkijoje jau užfiksuota 10 paukščių gripo atvejų, o šalia Šilutės esančiame Plungės rajone neseniai

Penktadienis, 17 Sausis Komentarai (0)

Savivaldybėje

V. Musvydaitė buria žingsniuotojus į didžiausią ėjimo renginį Lietuvoje

Image - V. Musvydaitė buria žingsniuotojus į didžiausią ėjimo renginį Lietuvoje

Išbandžiusi ne vieną sporto šaką sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė pastaruosius kelerius metus yra atradusi ėjimą. Į šį nesudėtingą sportinį užsiėmimą įtraukusi savo šeimą, juo stengiasi užkrėsti ir vis daugiau Lietuvos

Pirmadienis, 27 Sausis Komentarai (2)

Seniūnijose

Gardamo parapija turi naują kunigą

Image - Gardamo parapija  turi naują kunigą

Šilutės rajono katalikų bendruomenės gyvenime - pokyčiai. Tikintieji į naują tarnystę Gardame išlydėjo kunigą Raimondą Jonauską. Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas kunigą paskyrė šv. Roko bažnyčios administratoriumi. Jis taip pat bus

Sekmadienis, 26 Sausis Komentarai (0)

© silutesnaujienos.ltLygiai prieš 8 metus, Šilutėje, Lietuvininkų g. 68A, buvo atidaryta buitinės ir elektrotechnikos parduotuvė „Topo centras“. Tais laikais tai buvo pirmas kartas, kai atidarymo proga buvo dovanojamos labai vertingos dovanos. Ši graži tradicija tęsiama iki šiol visose „Topo centro“ parduotuvėse visame Klaipėdos regione kiekvieno gimtadienio metu.

Viena pirmųjų atrakcijų, ypač patikusių prekybos centro lankytojams, buvo „Laimingosios svarstyklės“, kuri išliko ir iki šiol, tiesiog reikės pasisverti - jei pirkėjas svers tiek, kiek šaldytuvas, pastarąjį ir gaus dovanų.

„Topo centro“ gimtadienis, ko gero, viena laukiamiausių švenčių Šilutėje. Ypač šios šventės laukia tie, kurie svajoja pakeisti savo buitinę techniką.
Nors sinoptikai dar nesiryžta prognozuoti, kokie orai mūsų laukia artėjančiam savaitgaliui, viena aišku - spalio 14 d. „Topo centre“, Lietuvininkų g. 68A, pasipils nuolaidų lietus, vietomis - netgi kruša, kuri nesiliaus nuo pat 9 iki 18 val.

Tik aštuntojo gimtadienio proga „Topo centras“ paruošė puikių pasiūlymų pirkėjams, kurie galės sutaupyti net iki 42 proc. Tokia proga apsipirkti būna tik kartą per 8 metus.

O tie, kurie tiki savo laime ir turi gerą ranką, turės puikią galimybę įsigyti prekių net su 99 procentų nuolaida!

Jau tapo tradicija, kad pirkdami prekes „Topo centre“ per gimtadienio šventę visi pirkėjai dalyvauja loterijoje ir patys išsitraukia, kokia nuolaida jiems priklauso.© silutesnaujienos.lt

Negana to, visi virš 30 Lt vertės pirkinių kasos kvitai dalyvaus loterijoje, kurioje bus galima laimėti skystųjų kristalų televizorių SAMSUNG.

Per 15 minučių neatsiradus laimingojo kvito savininkui, prizas bus parduodamas aukcione nuo 1 Lt. Tai gali būti puiki proga dar ir įsigyti vertingos technikos gerokai pigiau. Tokių akcijų ir pasiūlymų nebūna net per Kalėdas!

Visai nebūtina nusiminti, jei iki gimtadienio nespėjote sutaupyti reikiamos pinigų sumos svajonių pirkiniui „Topo centre“. „Ūkio banko“ lizingas perkantiems išsimokėtinai spalio 14-15 dienomis taikys 0 proc. palūkanas.

Tradiciškai „Topo centro“ gimtadieniuose vyksta daugybė smagių konkursų. Aštuntasis gimtadienis - ne išimtis. Be vieno smagiausių konkursų - „Laimingųjų svarstyklių“ - vyks ir „Mikliųjų pirštų“ konkursas, kuriame galėsite išmėginti pirštų miklumą teksto rinkimo rungtyje, o nugalėtojų lauks itin vertingi „Topo centro“ prizai.

O kokia gimtadienio šventė be kavutės ir skanėstų?

Svečiai galės ragauti čia pat ruošiamos kavos, mėgautis įvairiais gardumynais, gaminamais „Topo centre“ prekiaujama technika.

Viena didžiausių buities technikos ir elektronikos mažmeninės prekybos tinklų Lietuvoje „Topo centras“, operatyviai pristatantis technikos naujienas, džiaugiasi galėdamas į šią gražią šventę sukviesti visus savo gerbėjus. Nes kiekvienas pirkėjas - didžiausia dovana.

Komentarai  

 
#6 2011-12-22 20:28
Manau verta cia apsipirkt. :) Kainos ir kokybes santykis vienas geriausiu. O ir aptarnavimas visad dziugina. Nes visad kai tiesiai paklausiu tai man tiesiai atsako uz ka moku pinigus ir ar verta moket. :) O kitur nueinu mykia mykia ir pasako oi nezinau tuoj paklausiu to kas zino ar pan.
 
 
#5 2011-12-17 15:06
Puiki parduotuvė, prieinamos kainos ir puikus aparnavimas. Dabar prieš Kalėdas vėl daugybė nuolaidu. Smagu kei ne reikia sukti galvos kur apsipirkti.
 
 
#4 2011-10-20 14:46
kaip tik tos akcijos metu pirkom saldytuva, patiko aptarnavimas, patarimu geru sulaukem pirksim ir toliau
 
 
#3 2011-10-20 01:08
Kaip tik, kad dar daugiau atidarynėtų topo centras savo parduotuves. Smagu girdėti kad ne tik laukiamą šventę rengia žmonėms, bet ir dar dovanas tos šventės progą dalina.
 
 
#2 2011-10-13 15:58
Geriau butu sužinoti kada uzsidarys. Toje vietoje galetu kokia nors fainesne parduotuve isitaisyti.
 
 
#1 2011-10-13 08:48
kad ten viskas MADE IN CINA ir veltui nebesinori imt.
 
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt