Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Mariaus Mockaus, gim. 1984 m., gyv. Šilutės r., Žemaičių Naumiesčio sen., Sugintų

Pirmadienis, 11 Lapkritis Komentarai (0)

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios 48 m. Gedimino Montvydo, gyvenančio Saugų seniūnijos Kukorų

Penktadienis, 8 Lapkritis Komentarai (0)

Įvykiai

Apvogė namą Šilutėje

Image - Apvogė namą Šilutėje

Savaitgalį vagys įsibrovė į 43 metų vyro namus Dirvų gatvėje, Šilutėje. Šeimininkas patyrė beveik 8000 eurų

Pirmadienis, 20 Sausis Komentarai (0)

Juknaičiuose išprievartauta moteris

Image - Juknaičiuose išprievartauta moteris

  Sekmadienį 43 m. vyras namuose išžagino moterį 54 m.

Antradienis, 14 Sausis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Šiemet savivaldybės galės sutvarkyti beveik dvigubai mažiau kelių

Image - Šiemet savivaldybės galės sutvarkyti beveik dvigubai mažiau kelių

Šiais metais savivaldybės gali netekti virš 40 proc. kelių priežiūrai ir plėtrai skirtų lėšų lyginant su 2019 metais, tuo tarpu valstybės keliams finansavimas išlieka beveik toks

Ketvirtadienis, 9 Sausis Komentarai (0)

Pagryniuose „Audi“ nulėkė nuo kelio - keleivė išvežta į ligoninę

Image - Pagryniuose „Audi“ nulėkė nuo kelio - keleivė išvežta į ligoninę

  Šeštadienį apie pietus avarija įvyko Pagryniuose, prieš porą metų išasfaltuotoje Gamtos gatvėje. Stačiame posūkyje automobilis nuvažiavo nuo kelio sankasos, nuvertė ženklą ir apsivertė aukštyn

Šeštadienis, 4 Sausis Komentarai (2)

Nelaimės ir konfliktai

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

Image - Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

  Bendrasis pagalbos centras (BPC) sekmadienį pranešė apie gaisrą Saugų seniūnijoje, kur, kaip paaiškėjo, įvyko tikra

Pirmadienis, 7 Spalis Komentarai (0)

photo bullyingSmurtas mokyklose - nesunaikinamas reiškinys. Neretai konfliktai baigiasi ten, kur ir prasidėję, tačiau kai kurie atvejai pasiekia teismą. Teisme nagrinėtas ir vienoje rajono mokykloje prieš daugiau nei metus įvykęs incidentas.

Nukentėjusios nepilnametės mama į teismą kreipėsi privataus kaltinimo tvarka. Mergaitę skriaudęs tos pačios mokyklos auklėtinis atsidūrė teisiamųjų suole. Rugsėjį jis išgirdo nuosprendį.

Susimušė mokyklos koridoriuje

Konfliktas tarp tuo metu aštuntoje klasėje besimokiusios A.L. ir keliais metais vyresnio A.B. kilo pernai balandį. Dėl ko, pasibaigus šešioms pamokoms, mokyklos koridoriuje tarp aštuntokių merginų ir dešimtokų vaikinų įsiplieskė kivirčas, abi pusės aiškina skirtingai.

Nukentėjusi aštuntokė pasakojo, kad pirmieji prie merginų,  skubančių į pamoką, ėmė kabinėtis dešimtokai. Jie, esą, merginoms rodė kumščius. Vienai iš merginų dėl to susiginčijus su kažkuriuo dešimtoku, šis mergaitę pastūmė. Jos ginti šoko kita draugė, kuri, pasak A.L., nuo kaltinamojo už tai gavo per veidą. Supykusi A.L. spjovė į dešimtoko A.B. kuprinę. Išsigandusi ėmė bėgti koridoriumi, tačiau paslydusi atsisėdo ant grindų. Tuomet pribėgęs A.B. stabtelėjo ir stipriai spyrė į kairę juosmens pusę.

Merginos įvykių versiją patvirtino klasės draugės. Po patirto šoko aštuntokė keturias dienas negalėjo lankyti mokyklos, gėrė vaistus ir visą mėnesį nešiojo įtvarą.

„Dukra iš mokyklos grįžo verkdama, sakė, kad skauda šoną, buvo ištikta šoko. Tą dieną dėl skausmo ji negalėjo atsisėsti, atsigulti, patyrė stresą ir dvasinį sukrėtimą, pažeminimą“, - pasakojo aštuntokės mama.

Paklausiusios ikiteisminį tyrimą atlikusio policijos pareigūno patarimo, nukentėjusioji su mama į teismą kreipėsi privataus kaltinimo tvarka. Iš sumušusio vaikino jos paprašė 5000 litų neturtinei žalai atlyginti.

Vaikino versija kitokia

Kaltinamasis A.B. teismo posėdžio metu savo kaltę pripažino iš dalies ir papasakojo kitokią įvykių versiją. Pasak A.B., jam susiginčijus su kita nukentėjusiosios klasės drauge, A.L. apspjovė jo kuprinę ir ėmė bėgti tolyn. Vaikinas norėjęs ją dėl tokio poelgio nuvesti pas mokyklos direktorių, todėl ėmė ją vytis. Bėgdama aštuntokė nugriuvo, o jis, lėkdamas iš paskos, atsitrenkė į nugriuvusios mergaitės nugarą, todėl dešine koja ir kliudė ją. Vaikinas neigė mokinei įspyręs tyčia, todėl nesutiko atlyginti žalos.

Pasak jaunuolio, su tos klasės merginomis jis ir jo bendraklasiai iki incidento konfliktavo jau metus. Jos, esą, nuolat kabinėdavosi prie klasės draugų. Vaikino žodžius paliudijo dvi mokytojos. Jos žinojo, kad aštuntokės nuolat užkabinėdavo vyresnius vaikinus, šie skųsdavosi dėl įžūlaus jų elgesio, per pamokas siuntinėjamų žinučių. Kaltinamąjį jos charakterizavo teigiamai.

Įvertinęs aplinkybes, kad A.B. teisiamas pirmą kartą, nebaustas ir mokosi, Šilutės r. apylinkės teismas vaikinui skyrė laisvės apribojimo bausmę. Tris mėnesius vaikinas privalės namuose būti nuo 22 valandos vakaro iki 6 valandos ryto.

Civilinį ieškinį teisėja sumažino iki 1000 litų, atsižvelgusi į tai, kad kaltinamojo elgesys galėjo būti išprovokuotas netinkamo nukentėjusiosios elgesio.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt