Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Aplinkos viceministrės domėjosi potvynio valdymo ir prevencinėmis priemonėmis

Image - Aplinkos viceministrės domėjosi potvynio valdymo ir prevencinėmis priemonėmis

  Šilutėje lankėsi Aplinkos apsaugos viceministrės Rasa Vaitkevičiūtė ir Justina Grigaravičienė. Susitikime su savivaldybės vadovais bei administracijos specialistais kalbėta apie potvynio valdymo priemones. Pasak J. Grigaravičienės, su Vyriausybės kancleriu Algirdu Stončaičiu

Pirmadienis, 11 Lapkritis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (3)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Image - Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Po dviejų bandymų surengti Savivaldybės taryboje balsavimą dėl vicemero Sigito Šepučio atstatydinimo, opozicija surengė spaudos konferenciją.Pasak opozicijos politikų, vieną kartą valdančioji koalicija nusprendė išbraukti interpeliacijos klausimą iš Tarybos dienotvarkės, o

Antradienis, 15 Spalis Komentarai (0)

Problema

Žalgirių gyventojai nerimauja: ar Savivaldybė pasotino tik pažadais?

Image - Žalgirių gyventojai nerimauja:  ar Savivaldybė pasotino tik pažadais?

Prieš tris savaites Savivaldybės pagalbos šaukęsi ir pažadų nepalikti nelaimėje sulaukę potvynių vandenų kasmet semiamo Žalgirių kaimo Šilinės gatvės gyventojai vėl nerimauja. Jų nerimo priežastis – kelio į Rusnę rekonstrukcija,

Penktadienis, 15 Lapkritis Komentarai (0)

Savivaldybėje

Šilutės policijos kieme - du nauji „VW Caddy“

Image - Šilutės policijos kieme - du nauji „VW Caddy“

Šilutės policijos komisariato kieme jau savaitę stovi du naujutelaičiai automobiliai „VW Caddy“ – dalis visos Lietuvos policijos automobilių parką papildžiusių naujų transporto priemonių. Dabar Šilutės policija turi 9 tarnybinius automobilius

Pirmadienis, 18 Lapkritis Komentarai (0)

Seniūnijose

Švėkšnos senjorai vėl surengė šventę

Image - Švėkšnos senjorai vėl surengė šventę

Didžioji dalis švėkšniškių asociacijos „Švėkšniškių sambūris“ narių - pagyvenę žmonės, aktyviai dalyvaujantys bendruomenės gyvenime. Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga jie suruošė šventę sau ir pakvietė į ją visus norinčius susitikti,

Penktadienis, 4 Spalis Komentarai (0)

jurgita gureviciute martynos zilionytes apzvalga nuotrJaunimo reikalų ir sporto koordinatorė Jurgita Gurevičiūtė po 12 metų darbo Šilutės rajono savivaldybėje savo noru išėjo iš darbo. Per šiuos darbo metus jos veikla buvo vertinama nevienareikšmiškai. Pačios jaunimo organizacijos net kelis kartus bandė inicijuoti jos nušalinimą iš pareigų, išsakė gausybę priekaištų, tačiau Savivaldybės administraciją jos darbas tenkino.

Neoficialiais duomenimis, specialistės norą išeiti iš darbo paskatino administracijos valdymo struktūros pakeitimai. Iki šiol buvusi savarankiška jaunimo reikalų ir sporto koordinatorės pareigybė priskirta Švietimo skyriui. Atsiradus priklausomybei, specialistė nepanoro, kad jos darbas būtų kontroliuojamas.

Diplomatiškai buvusios koordinatorės darbą įvertinę rajono vadovai pabrėžia, jog iš naujo darbuotojo tikimasi, kad koordinatorius bus tas žmogus, apie kurio egzistavimą jaunimas žino, apie kurį sukasi ir į kurį nebijo kreiptis bet kokiu klausimu.

Darbu skundėsi jaunimas

J.Gurevičiūtė Savivaldybę paliko šalių susitarimu. Pasak administracijos direktoriaus Raimundo Ambrozaičio, specialistė prisipažino, jog jai galbūt reikėtų kito pobūdžio darbo, nes per tiek laiko išsikvėpė.

Per darbo metus jaunimas ne kartą viešai piktinosi dėl koordinatorės neveiklumo ir norėjo ją nuversti iš posto. Šiemet kovą susikūrusios asociacijos „Pamario jaunimas“ atstovai steigiamajame susirinkime neslėpė apmaudo, kad specialistė net kviečiama nesiteikė ateiti į jų organizuotus susirinkimus. Guodėsi, kad jų iniciatyvos negerbia ir nevertina.

„Kol koordinatorė dirbo, Savivaldybės poreikius tenkino. Aišku, tobulėjimui ribų nėra“, - diplomatiškai kalbėjo R.Ambrozaitis. Tačiau jis pripažino, jog gimnazijose vykusių susitikimų metu moksleiviai prisipažino apie tokį koordinatorių išvis negirdėję.

Administracijos direktoriaus manymu, reikia užsiauginti jaunuolį, kuris žinotų, kur kreiptis dėl savo iniciatyvų. Būsimas jaunimo reikalų ir sporto koordinatorius turėtų būti tas žmogus, kuris pateisintų jaunimo lūkesčius.

Šiuo metu laikinai, kad numatyti darbai nestovėtų vietoje, koordinatore paskirta Šilutės kultūros ir pramogų centro vadybininke dirbusi Rimantė Vitkauskaitė. Pasak administracijos direktoriaus R.Ambrozaičio, kol kas neskubama skelbti viešojo konkurso eiti šias pareigas.

„Perskirstę pareigybes norime pažiūrėti, kaip eisis jaunimo reikalų ir sporto koordinatoriaus darbas Švietimo skyriaus sudėtyje, pamatyti, kokia kryptimi mums eiti ir kokio specialisto labiausiai reikėtų. Vėliau prašysime Švietimo skyriaus pateikti rekomendacijas“, - komentavo R.Ambrozaitis.

Merė Daiva Žebelienė iš būsimo koordinatoriaus tikisi veiklumo, energingumo ir tikro darbo. Ji pastebi, jog reikėtų daugiau projektinės veiklos, gana apleista yra sporto padėtis Šilutės rajone, todėl reikėtų ieškoti įvairių projektinio finansavimo šaltinių.

Pavieniai specialistai priskirti skyriams

Administracijos direktorius aiškino, jog, pradėjęs dirbti, per keletą mėnesių susidūrė su problema, kai iki šiol jokiam skyriui nepriskirti specialistai išeidavo atostogų, susirgdavo, o jų darbų nebūdavo kam atlikti. Norint optimizuoti ir konsoliduoti jėgas, nutarta pavienius specialistus priskirti tam tikriems skyriams, kurių veikla pagal pobūdį artima specialistų darbui.

„Pavaldumas ir skyriaus vadovų kontrolė turėtų pagerinti tų specialistų darbo kokybę. Dirbant skyriuje galima dalintis informacija, naujomis idėjomis, nes vienas žmogus tikrai išsisemia. Be to, esant reikalui, bus kas specialistą pavaduoja“, - administracijos struktūros patobulinimą komentavo R.Ambrozaitis.

Civilinės, priešgaisrinės ir gyventojų saugos skyriui priskirti vyr. specialistai - savivaldybės gydytojas, sanitarijos inspektorius ir vyr. specialistas korupcijos prevencijai ir mobilizacijai. Ūkio skyriui - gamtosaugininkas ir trys specialistai, atministruojantys atliekų tvarkymą. Pastarieji dirbs priešais Savivaldybę, kitoje gatvės pusėje esančiame pastate, kur įsikūręs Kaimo reikalų skyrius.

„Vieno langelio“ tarnyboje žmones konsultuojančios specialistės priskirtos nebe Komunikacijos, o Kanceliarijos skyriui. R.Ambrozaičio manymu, šis perskirstymas leis tolygiau paskirstyti darbus ir sustiprins skyrius. Visų priskirtų specialistų pareigybės išlieka tos pačios.

Susiję straipsniai
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt