Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Mariaus Mockaus, gim. 1984 m., gyv. Šilutės r., Žemaičių Naumiesčio sen., Sugintų

Pirmadienis, 11 Lapkritis Komentarai (0)

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios 48 m. Gedimino Montvydo, gyvenančio Saugų seniūnijos Kukorų

Penktadienis, 8 Lapkritis Komentarai (0)

Įvykiai

Apvogė namą Šilutėje

Image - Apvogė namą Šilutėje

Savaitgalį vagys įsibrovė į 43 metų vyro namus Dirvų gatvėje, Šilutėje. Šeimininkas patyrė beveik 8000 eurų

Pirmadienis, 20 Sausis Komentarai (0)

Juknaičiuose išprievartauta moteris

Image - Juknaičiuose išprievartauta moteris

  Sekmadienį 43 m. vyras namuose išžagino moterį 54 m.

Antradienis, 14 Sausis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Šiemet savivaldybės galės sutvarkyti beveik dvigubai mažiau kelių

Image - Šiemet savivaldybės galės sutvarkyti beveik dvigubai mažiau kelių

Šiais metais savivaldybės gali netekti virš 40 proc. kelių priežiūrai ir plėtrai skirtų lėšų lyginant su 2019 metais, tuo tarpu valstybės keliams finansavimas išlieka beveik toks

Ketvirtadienis, 9 Sausis Komentarai (0)

Pagryniuose „Audi“ nulėkė nuo kelio - keleivė išvežta į ligoninę

Image - Pagryniuose „Audi“ nulėkė nuo kelio - keleivė išvežta į ligoninę

  Šeštadienį apie pietus avarija įvyko Pagryniuose, prieš porą metų išasfaltuotoje Gamtos gatvėje. Stačiame posūkyje automobilis nuvažiavo nuo kelio sankasos, nuvertė ženklą ir apsivertė aukštyn

Šeštadienis, 4 Sausis Komentarai (2)

Nelaimės ir konfliktai

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

Image - Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

  Bendrasis pagalbos centras (BPC) sekmadienį pranešė apie gaisrą Saugų seniūnijoje, kur, kaip paaiškėjo, įvyko tikra

Pirmadienis, 7 Spalis Komentarai (0)

MERTINS VIDURINISPenktadienį Šilutės r. apylinkės teisme teisėja Nijolė Bagdonienė paskelbė nuosprendį pagreitinta tvarka nagrinėtoje byloje dėl balsų papirkinėjimo per rinkimus. Rusniškiui Viktorui Mertins buvo pareikšti įtarimai dėl bandymo papirkti asmenis, taip sutrukdant jiems pasinaudoti rinkimų teise.

Savo ausimis nuosprendžio vyras neišgirdo: vos išvydęs, kaip į jį krypsta televizijos žinių laidų kameros, rusniškis spruko iš teismo pastato.

Nors prokurorė Loreta Baguckienė teismo prašė kaltinamajam skirti viešuosius darbus, įpareigojant visuomenės labui dirbti po 40 valandų per mėnesį pusę metų, teismas nutarė nusikaltimą įvertinti 5 200 litų bauda.

Komentuodama teismo nuosprendį, atstovė ryšiams su visuomene Rasa Vekterienė informavo, kad kaltinamajam ne viešieji darbai, o 40 MGL dydžio bauda - 5200 litų paskirta įvertinus visas aplinkybes: vyras įvykdė nesunkų tyčinį nusikaltimą, anksčiau nebuvo teistas. Rusniškio kaltę teismas pripažino remdamasis liudininkų parodymais.

Du iš trijų liudininkų patvirtino, jog į išankstinį balsavimą su kaltinamuoju važiavo tik todėl, kad V.Mertins mainais už balsą Seimo nario Kęsto Komskio naudai pasiūlė atlygį - pinigų arba degtinės. Vienas liudininkas prisipažino, kad jei ne pasiūlytas atlygis, jis nebūtų į rinkimus ėjęs ir II rinkimų ture, kaip nėjo balsuoti per I turą. Vienintelė moteris iš įtariamųjų papirkimu bylos nagrinėjimo teisme metu kategoriškai neigė, jog buvo vežama balsuoti už atlygį.

Žurnalistų neatpažintas rusniškis iki pat teismo posėdžio, kuriame buvo paskelbtas nuosprendis, po teismo pastatą vaikščiojo per daug nesislapstydamas. Į salę atėjus teisėjai, žurnalistai buvo nemaloniai nustebinti, nes teisėja paprašė kaltinamojo nefilmuoti - kad jo netrikdytų.

Tačiau V.Mertins jau buvo pasipustęs padus - į teismo salę vyras net neįžengė. Nusileidęs laiptais iš antro aukšto, išvydęs būrį žurnalistų, jis nėrė pro duris į gatvę.

Netrukus į teismo salę nosį įkišo koridoriuje laukęs vyras, smalsavęs, koks gi nuos-prendis paskelbtas. Užkalbintas žurnalistų, Tadu Urbonu prisistatęs vyriškis sakė šiek tiek pažįstantis kaltinamąjį, tad užėjęs pasmalsauti. Šilutiškis sakė netikintis, kad jo pažįstamas yra kaltas.

„Niekuo dėtas jis, partijai nepriklauso, į politiką visai nesikišo. Tikriausiai tie žmonės neturėjo su kuo atvažiuoti iš Rusnės, tai paprašė jo pavežti“, - kaltinamąjį gynė T.Urbonas.

Vėliau žurnalistai automobilių aikštelėje šalia teismo pastebėjo į automobilį drauge lipančius V.Mertins ir T.Urboną. Pamatęs, kad link jo bėga visas būrys operatorių, rusniškis staigiai užvedė automobilio variklį ir spruko kuo toliau nuo kamerų. Kolegos užfiksavo, kaip rusniškis lekia tiesiai į jį filmavusį vienos televizijos operatorių. Laimei, šis spėjo laiku pasitraukti.

Susiję straipsniai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt