Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Mariaus Mockaus, gim. 1984 m., gyv. Šilutės r., Žemaičių Naumiesčio sen., Sugintų

Pirmadienis, 11 Lapkritis Komentarai (0)

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios 48 m. Gedimino Montvydo, gyvenančio Saugų seniūnijos Kukorų

Penktadienis, 8 Lapkritis Komentarai (0)

Įvykiai

Apvogė namą Šilutėje

Image - Apvogė namą Šilutėje

Savaitgalį vagys įsibrovė į 43 metų vyro namus Dirvų gatvėje, Šilutėje. Šeimininkas patyrė beveik 8000 eurų

Pirmadienis, 20 Sausis Komentarai (0)

Juknaičiuose išprievartauta moteris

Image - Juknaičiuose išprievartauta moteris

  Sekmadienį 43 m. vyras namuose išžagino moterį 54 m.

Antradienis, 14 Sausis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Šiemet savivaldybės galės sutvarkyti beveik dvigubai mažiau kelių

Image - Šiemet savivaldybės galės sutvarkyti beveik dvigubai mažiau kelių

Šiais metais savivaldybės gali netekti virš 40 proc. kelių priežiūrai ir plėtrai skirtų lėšų lyginant su 2019 metais, tuo tarpu valstybės keliams finansavimas išlieka beveik toks

Ketvirtadienis, 9 Sausis Komentarai (0)

Pagryniuose „Audi“ nulėkė nuo kelio - keleivė išvežta į ligoninę

Image - Pagryniuose „Audi“ nulėkė nuo kelio - keleivė išvežta į ligoninę

  Šeštadienį apie pietus avarija įvyko Pagryniuose, prieš porą metų išasfaltuotoje Gamtos gatvėje. Stačiame posūkyje automobilis nuvažiavo nuo kelio sankasos, nuvertė ženklą ir apsivertė aukštyn

Šeštadienis, 4 Sausis Komentarai (2)

Nelaimės ir konfliktai

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

Image - Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

  Bendrasis pagalbos centras (BPC) sekmadienį pranešė apie gaisrą Saugų seniūnijoje, kur, kaip paaiškėjo, įvyko tikra

Pirmadienis, 7 Spalis Komentarai (0)

DomesticViolenceSmurtas namuose prieš artimuosius nesiliauja. Šilutės r. apylinkės teismas praneša paskelbęs du nuosprendžius ir vieną baudžiamąjį įsakymą prieš namiškius smurtavusiems vyrams. Du iš jų skriaudė savo gimdytojas, vienas - sugyventinę.

Smaugė motiną

Spalio pradžioje prieš teismą stojo nevedęs, nedirbantis, 7 klases baigęs ir ne kartą teistas Šilutės r. gyventojas V.K. Birželio pabaigoje jis namo kieme esančioje pavėsinėje užsipuolė savo motiną, su kuria kartu gėrė alų. Vyrą supykdė gimdytojos priekaištai, kad sūnus nedirba, nepadeda prie ūkio darbų.

Įsiutęs vyras tris kartus spyrė motinai į koją, o paskui ėmė smaugti. Moteriai išsilaisvinus, sudavė kumščiu į galvą ir nuėjo miegoti. Nukentėjusioji išsikvietė medikus.

Kadangi vėliau motina su sūnumi susitaikė, dėl sukelto fizinio skausmo pretenzijų nekėlė ir civilinio ieškinio nereiškė, teismas kaltinamajam paskyrė 30 parų arešto.

Susipyko sugyventiniai

Rugsėjo 30 d., pusvalandį po vidurnakčio, nuo sugyventinio nukentėjo S.M. Būdamas neblaivus, asmeninio konflikto metu Ž.B. sugyventinei spyrė į veidą, o paskui delnu sudavė dar du smūgius.
Moters prašymu kaimynai iškvietė policiją ir medikus.

Nukentėjusiajai buvo nustatytas 1,35 promilių, o kaltinamajam - 2,12 promilių girtumas.

Vyras savo kaltę pripažino ir paaiškino, kad konfliktas kilo, kai gyvenimo draugė paprašė jo pritildyti garsiai leidžiamą muziką ir iš namų išprašyti draugus, su kuriais kartu girtavo, bei dar vieną, stikliuką kilnojusį vyrą, kurio kaltinamasis nepažįsta ir nežino nei jo vardo, nei pavardės.

Nors teismas gavo kaltinamojo ir nukentėjusiosios prašymą bylą nutraukti, nes pora susitaikė, atsižvelgdama į tai, kad vyras dar turi neišnykusį teistumą, teisėja kaltinamajam skyrė 40 parų areštą.

Nedavė 10 litų - gavo į kuprą

Policijos akiratin spalio pradžioje pateko ir 6 kartus teistas, niekur nedirbantis trisdešimtmetis A.S. Su motina gyvenantis vyras vakare neblaivus grįžęs į namus, ėmė iš mamos reikalauti 10 litų. Šiai pasakius, kad pinigų neturi, pasak nukentėjusios, sūnus ėmė mosuoti kumščiais ir sudavė maždaug penkis smūgius į petį. Kai moteris, užsidengusi veidą rankomis, susilenkė, A.S. kumščiu sudavė apie 5 smūgius į nugarą, dar tiek pat smūgių teko į galvą pakaušio srityje.

Kai į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai, nukentėjusiąją rado apsiverkusią ir išsigandusią. Smurtavęs sūnus jau buvo spėjęs iš namų pasprukti.

Kaltinamasis A.S. dėl jam pareikšto kaltinimo kaltu prisipažino visiškai, tačiau negalėjo paaiškinti, kodėl taip pasielgė. Vyras teigė nenorėjęs mamos sužaloti, atsiprašė ir pažadėjo pasitaisyti.

Atsižvelgus į mamos prašymą neskirti griežtos bausmės ir jos norą, kad sūnus pradėtų dirbti, teismas kaltinamojo laisvę apribojo metams, įpareigodamas pradėti dirbti arba užsiregistruoti Darbo biržoje.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt