Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Perspėjimas žvejams: ant ledo galima žvejoti tik įsitikinus jo saugumu

Image - Perspėjimas žvejams: ant ledo galima žvejoti tik įsitikinus jo saugumu

  Atvėsus orams ir užšalus sekliesiems šalies vandens telkiniams, aplinkosaugininkai primena žvejams mėgėjams, kad privalu laikytis žvejybos ant ledo reikalavimų ir elgtis

Pirmadienis, 3 Gruodis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (3)

Oficialūs pranešimai

Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

Image - Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

  Nuo rugpjūčio 21 dienos mažėja vietinė rinkliava už įvažiavimą transporto priemone į Kuršių nerijos nacionalinio parko teritoriją – jis lengviesiems automobiliams mažės net keturis kartus nuo 20 iki 5

Penktadienis, 11 Rugpjūtis Komentarai (0)

Politika

Šilutės socialdemokratų lyderiu išrinktas švėkšniškis verslininkas A.Martinkus

Image - Šilutės socialdemokratų lyderiu išrinktas  švėkšniškis verslininkas A.Martinkus

Šilutės savivaldybės tarybos valdančioji - socialdemokratų partija iš naujo rinko savo pretendentą kovai dėl Savivaldybės mero posto. Dabar kandidatu į šį postą išrinktas švėkšniškis, verslininkas Antanas

Pirmadienis, 26 Lapkritis Komentarai (0)

Problema

Naujoji Matuko reforma - virš visų šeimų pakibęs Damoklo kardas?

Image - Naujoji Matuko reforma - virš visų šeimų pakibęs Damoklo kardas?

Sulaikiusi kvapą visuomenė stebėjo kauniečių šeimos dramą, kuomet viešai pliaukštelėjusi mažamečiui sūnui, mama buvo uždaryta į areštinę, o vaikai grubiausiu būdu išplėšti iš niekuo šioje istorijoje dėto tėvo rankų. Po

Pirmadienis, 3 Gruodis Komentarai (0)

Savivaldybėje

Valdžia planuoja tvarkyti Macikų lagerio aukų palaikus, nori vėjo jėgainių ir džiaugiasi reitingais

Image - Valdžia planuoja tvarkyti Macikų lagerio aukų palaikus, nori vėjo jėgainių ir džiaugiasi reitingais

Antradienį surengtoje Šilutės savivaldybės vadovų spaudos konferencijoje informaciją apie valdžios veiklą pateikė tik Savivaldybės meras ir jo pavaduotojas. Administracijos direktorius Sigitas Šeputis dar vis nušalintas nuo pareigų, o jo pavaduotojas

Antradienis, 4 Gruodis Komentarai (0)

Seniūnijose

Rusnės darželinukai įkurdinti „baltojoje“ mokykloje

Image - Rusnės darželinukai įkurdinti „baltojoje“ mokykloje

Rusnės bendruomenė ir miestelio pedagogai šiuo metu pažymi, jog pagrindiniam Rusnės mokyklos pastatui, kuris dar vadinamas „baltąja mokykla“ šiuo metu sukanka 50 metų nuo veiklos pražios. Nors prieš tiek pat

Šeštadienis, 1 Gruodis Komentarai (0)

Teo DSC 0270Šviesolaidinės technologijos iš esmės pakeitė interneto sampratą: jos ne tik leidžia naudotis gerokai spartesniu internetu, bet ir suteikia galimybę žiūrėti interaktyviąją televiziją ir naudotis kitomis papildomomis galimybėmis. Varinius laidus pakeitęs šviesolaidis pakeitė ir interneto kaip paslaugos sampratą. Tuo jau spėjo įsitikinti ir Šilutės gyventojai.

Naujas greičio suvokimas

Savo laiku viena pirmųjų Lietuvoje vario kabelius pakeitusi šviesolaidžiu TEO šiuo metu gali pasiūlyti net 300 MB/s sparta veikiantį ZEBRA internetą, nors sklandžiam darbui visiškai pakanka ir 100 Mb/s greičiu veikiančio interneto.

„Toks interneto greitis labai pravartus vaikams, kuriuos erzina stringantys interneto žaidimai“, - pažymėjo telekomunikacijų bendrovės TEO Šilutės klientų aptarnavimo grupės vadovas Feliksas Degutis.

Anot jo, dauguma interneto teikėjų šviesolaidinį kabelį nutiesia tik iki namo įvado, o į butus išvedžioja paprastus varinius kabelius. Siekiant neprarasti ryšio kokybės, šviesolaidis turi būti atvedamas iki pat kompiuterio. Būtent tokią galimybę savo klientams suteikia TEO.

Ar jūsų name jau veikia šviesolaidinis internetas, sužinosite interneto svetainėje www.internetas.zebra.lt/ suvedę savo gyvenamosios vietos adresą arba paskambinę mokamu telefonu 1817.

Daugiau nei televizija

Ko gero, galima išvardyti daugybę priežasčių ir situacijų, kai praleidžiame svarbius televizijos transliacijų momentus. Pavyzdžiui, užtrunkame darbe ir nepamatome pirmųjų žinių reportažų ar pamėgtos pokalbių laidos pradžios. Arba dar blogiau, tik kelioms sekundėms pasitraukiame nuo ekrano, ir lyg tyčia - įmuštas įvartis...

Nepraleisti svarbių akimirkų leidžia „Interaktyvioji GALA“ siūloma paslauga „Žiūrėti nuo pradžių“. Ją užsisakę klientai (paslauga veikia tik su interaktyviosios televizijos priedeliu „Motorolla VIP 1003“, kuris paprastai suteikiamas visiems naujiems šios televizijos klientams) galės jau prasidėjusias laidas ar filmus atsukti nuo pradžių, sustabdyti vaizdą ir pasukti jį į priekį.

Dar viena papildoma funkcija - meniu skiltyje „Mano TV įrašai“ pasirinkę punktą „Įrašyti laidų kategorijas“, be papildomos įrangos galima įrašyti visas mėgstamai kategorijai priskirtas televizijos programas ir peržiūrėti jas per 14 dienų.

„Interaktyvioji GALA“ klientai gali matyti ir „Viasat“ sporto bei filmų kanalus, tarp kurių tokie kanalai kaip „Viasat sportas“, „Viasat Motor“, „TV1000 Ruskoje Kino“.

Kanalų paketai „Viasat sporto“ bei „Viasat filmų“ kainuoja po 12 litų per mėnesį, kaina iš karto įsigyjant abu paketus - 20 litų per mėnesį. Užsisakant vieną ar abu kanalų paketus pusei metų, šeštą mėnesį klientai kanalus gali stebėti nemokamai.

Internetinė saugykla

ZEBRA vartotojams siūloma virtuali „saugykla“ padės išvengti nemalonių situacijų, kai sugedus kompiuteriui išsitrina duomenys. Be to, specialiai internete sukurtoje duomenų talpykloje jūsų informacija bus ne tik saugi, bet ir turėsite galimybę laisvai ja keistis.

„Saugykloje“ galima talpinti nuotraukas, filmuotą medžiagą, kitą svarbų turinį. Joje leidžiama laikyti iki 300 GB duomenų. Tiek vietos užimtų maždaug 100 tūkst. nuotraukų ar iki 100 valandų trukmės filmuotos medžiagos. Failai čia saugūs: neprarasi jų dėl kompiuterio gedimo, vagystės ar kitų nelaimių, o prie failų prisijungiama tik įvedus asmeninį slaptažodį, failų kopijos saugomos keliose skirtingose vietose. Ši paslauga teikiama ją užsisakius savitarnos svetainėje www.manoteo.lt.

Rinkiniai - galimybė sutaupyti

TEO privatiems klientams siūlo užsisakyti interaktyviąją televiziją GALA su ZEBRA internetu paslaugų rinkinyje „Namai 1“.
Pasirinkusieji tokią galimybę ne tik sutaupys, bet taip pat galės lengviau administruoti paslaugų mokesčius. Dar daugiau galimybių siūlo paslaugų rinkiniai „Namai 2“ ir „Namai 3“, su kuriais papildomai gaunamos tokios paslaugos kaip televizija antram televizoriui, failų „Saugykla“ internete, papildomi TV kanalų rinkiniai ir kt.

Daugiau informacijos apie paslaugas galite gauti ir jas užsisakyti Klaipėdos klientų aptarnavimo skyriuje (Klaipėda, Taikos pr. 52C arba H.Manto g. 2), tel. Šilutėje (8 441) 61010, taip pat mokamu telefonu 1817 bei interneto svetainėje www.teo.lt.

https://enternet.lt/

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt