Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Įkliuvo miškininkas - brakonierius

Image - Įkliuvo miškininkas - brakonierius

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai rugsėjo 5 d., apie 17.00 val. gavo pranešimą, kad prie kaimo turizmo sodybos Stoniškių sen., Rukų k. girdisi šūviai. Spėta, kad čia galimai brakonieriaujama.  Atvykus po

Antradienis, 10 Rugsėjis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (3)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Nauji Savivaldybės politikai apsiprato ir imasi darbo

Image - Nauji Savivaldybės politikai apsiprato ir imasi darbo

  Šilutės savivaldybės taryba surengė jau ketvirtąjį posėdį, vadinasi jau dirba tris mėnesius. Per šį laikotarpį paskirstyti visi valdžios postai ir pareigybės. Šios kadencijos Savivaldybės vadovai nėra tokie išdidūs ir pakvietė

Antradienis, 30 Liepa Komentarai (0)

Problema

Net ir plečiami vaikų darželiai visų mažųjų nesutalpino

Image - Net ir plečiami vaikų darželiai  visų mažųjų nesutalpino

Pamatyti kaip atlikti remontai ir išgirsti įstaigų vadovų nuomonę apie atliktus darbus bei jų pageidavimus, ką dar būtų svarbu atlikti iki rugsėjo, - toks buvo miesto vaikų darželius apžiūrėjusių Savivaldybės

Sekmadienis, 8 Rugsėjis Komentarai (1)

Savivaldybėje

Ieškotas vaikas rastas negyvas

Image - Ieškotas vaikas rastas negyvas

  Nuo antradienio vakaro dingusio berniuko paieškos sustabdytos šiandien, apie 14.30 val. Dešimtmečio vaiko kūnas rastas Gaidelių

Penktadienis, 13 Rugsėjis Komentarai (7)

Seniūnijose

Vilkytiškiai šventė: susipažino su naujuoju klebonu, žygiavo labirintu ir sodino „Naujagimių alėją“

Image - Vilkytiškiai šventė: susipažino su naujuoju klebonu, žygiavo labirintu  ir sodino „Naujagimių alėją“

Kasmet Žolinės dieną Saugų seniūnijos Vilkyčių kaimo žmonės nužygiuoja „Vilko pėdomis“ - surengia taip pavadintą vasaros šventę.Šiemetinėje irgi buvo ne tik tradicinis žirgų konkūras, daug muzikos, vietinių dainininkų ir šokėjų

Antradienis, 20 Rugpjūtis Komentarai (0)

mere zebeliene daiva copyIr nauja valdžia pasirūpino savo geroveSausio 8 dieną LNK televizijos laidoje „KK-2“ šmaikščiai nuskambėjo Šilutės rajono savivaldybės valdžia. Laidos vedėjai visai Lietuvai parodijavo mūsų rajono Tarybos sprendimus Savivaldybės administracijos direktoriui Raimundui Ambrozaičiui mokėti 50 proc. atlyginimo priedą, o jo pavaduotojams Vygantui Kamarauskui bei Alvidui Šimelioniui - po 40 proc. priedus.

Reportaže kalbėjo ir rajono vadovė Daiva Žebelienė bei buvęs rajono meras, dabartinis opozicijos lyderis Virgilijus Pozingis.

Pastarasis aiškino, kad priedai prie atlyginimų administracijos vadovams yra per didelė prabanga, kai visi administracijos darbuotojai dėl lėšų trūkumo priversti eiti nemokamų atostogų. Merė D.Žebelienė dėstė, kad rajono vadovybės atlyginimai nėra didesni nei anksčiau buvusios, o naujoji savivaldybės valdžia mokesčių mokėtojams net atsieina žymiai pigiau.

Tiksliname kolegų duomenis

"KK-2" reportažą žiūrėkite čia (nuo 15 min 7 s).

Apie minėtų valdininkų sotesnio gyvenimo pradžią „Šilutės naujienos“ jau rašė  prieš porą mėnesių - lapkričio 6 dieną straipsnyje „Ir nauja valdžia pasirūpino savo gerove“.

„Šilutės naujienos“ įtaria, kad „KK-2“ reporteriai, kurdami reportažą apie auginamus mūsų valdžios atlyginimus, šiek tiek nusižiūrėjo iš „Šilutės naujienų“ straipsnio, bet įvėlė ir netikslumų: laidoje teigė, kad administracijos direktoriaus R.Ambrozaičio atlyginimas, paskyrus 50 proc. priedą, neva padvigubėjo.

Gerbdami kolegas, norime patikslinti jų paskelbtą žinią: 50 proc. priedas atlyginimą padidino ne du kartus, o 1,5 karto. Taigi iki rajono Tarybos sprendimo R.Ambrozaičiui buvo priskaičiuojamas 3547 Lt atlyginimas, o dabar su paskirtu priedu jis gauna 5320 Lt per mėnesį (neatskaičius mokesčių).

Naujoji valdžia - pigesnė

Rajono merė D.Žebelienė nesutinka su opozicijos lyderio V.Pozingio nuomone, kad naujosios valdžios koalicijos vadovai per daug išlaidauja savo atlyginimams.

Ji „Šilutės naujienoms“ komentavo Savivaldybės administracijos pateiktus skaičiavimus, kurie įrodo, kad naujosios vandančiosios koalicijos vadovų pajamos yra daug menkesnės nei buvusių vadovų.

Pasak D.Žebelienės, buvusiam merui V.Pozingiui ir jo pavaduotojams Vaidui Paviloniui bei Stasei Skutulienei per pusmetį (nuo 2012 metų pradžios iki birželio 13 d., kai įvyko valdžios atstatydinimas) buvo priskaičiuota 82,161 tūkst. Lt. Papildomai 24,479 tūkst. Lt atsiėjo išeitinės kompensacijos.

Per likusį praėjusį metų pusmetį - nuo birželio 13 d. iki 2012 metų galo - naujajai merei ir jos pavaduotojams priskaičiuota tik 31,280 tūkst. Lt. Merė priminė, kad vicemerai Šarūnas Laužikas ir Algirdas Balčytis dirba visuomeniniais pagrindais ir atlyginimo nereikalauja.

Duomenys rodo, kad rajono biudžetui pigiau atsieina ir Savivaldybės administracijos vadovai. Per 2012 metų pirmąjį pusmetį iki valdžios atstatydinimo savivaldybės administracijos direktorei I.Vasiljevienei ir jos pavaduotojams Dainorai Butvydienei bei R.Ambrozaičiui buvo priskaičiuota 92,92 tūkst. Lt atlyginimų. Išeitinėms kompensacijoms dar skirta 21,0 tūkst. Lt.

Naujosios administracijos vadovui R.Ambrozaičiui ir jo pavaduotojams V.Kamarauskui bei A.Šimelioniui per antrąjį 2012 metų pusmetį buvo priskaičiuota 76,465 tūkst. litų.

Petvarka ir administracijos struktūroje

Merė D.Žebelienė sako neabejojanti, kad kol Savivaldybę kamuos dešimtys milijonų litų skolos, išlaidos merui ir jo pavaduotojams išlaikyti nedidės. Tikimasi, kad per 2013 m. jų išlaikymui pakaks apie 60 tūkst. Lt. Tai tikrai mažesnė suma nei kurios reikėjo ankstesnei valdžiai išlaikyti. Pavyzdžiui, V.Pozingio ir jo pavaduotojų atlyginimams 2011 metais prireikė 130,58 tūkst. Lt.

Administracijos direktorius R.Ambrozaitis sako, kad 2013 metais savivaldybės administracijos padaliniuose jau dirba 7 žmonėmis mažiau. Pertvarkoma ir Savivaldybės administracijos struktūra: anksčiau buvę tik administracijos direktoriui pavaldūs specialistai perkelti dirbti į administracijos skyrius. Taip racionaliau išnaudojamas specialistų darbo laikas ir sutvarkyta jų veiklos atskaitomybė.

Yra permainų ir kai kurių darbuotojų pareiginiuose nuostatuose: žiūrima, ar darbuotojų pareigos atitinka jų kvalifikaciją, ar teisingai skaičiuojamas atlyginimas. Pasak R.Ambrozaičio, taisomos klaidos, kurios metų eigoje duos apčiuopiamą naudą rajono biudžetui.

Susiję straipsniai
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt