Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Gamta stebina: pražydo vyšnia

Image - Gamta stebina:  pražydo vyšnia

Šilutėje vieno Naujakurių kv., Putinų g. gyventojo Jono kieme, vasarai vos peršokus antron pusėn, gamta pradėjo rodyti savo

Antradienis, 6 Rugpjūtis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (3)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Nauji Savivaldybės politikai apsiprato ir imasi darbo

Image - Nauji Savivaldybės politikai apsiprato ir imasi darbo

  Šilutės savivaldybės taryba surengė jau ketvirtąjį posėdį, vadinasi jau dirba tris mėnesius. Per šį laikotarpį paskirstyti visi valdžios postai ir pareigybės. Šios kadencijos Savivaldybės vadovai nėra tokie išdidūs ir pakvietė

Antradienis, 30 Liepa Komentarai (0)

Problema

VMVT tikrino ligoninių virtuves: pažeidimų rasta ir Šilutėje

Image - VMVT tikrino ligoninių virtuves: pažeidimų rasta ir Šilutėje

Storos riekės batono, ryškiai rožinės spalvos dešros gabalai, šaltiena šalia kruopų košės... Tai vaizdai maisto, nufotografuoto Šilutės ligoninės pacientų. Tokių viešai socialiniuose tinkluose aptarinėjamų nuotraukų daug - maistas ligoninėse -

Sekmadienis, 18 Rugpjūtis Komentarai (0)

Savivaldybėje

Šilutės darželiai ruošiasi: rugsėjo 1-osios laukia 1720 ikimokyklinukų

Image - Šilutės darželiai ruošiasi: rugsėjo 1-osios laukia  1720 ikimokyklinukų

Artėjantį rugsėjį Šilutės savivaldybės švietimo skyriaus kolektyvas pasitinka su gera nuotaika. Darželiai ir mokyklos su ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo įstaigomis jau pasirengusios priimti net 1720 vaikų nuo 1 iki 5

Šeštadienis, 17 Rugpjūtis Komentarai (0)

Seniūnijose

Saugiškių bendruomenei – ypatinga šventė

Image - Saugiškių bendruomenei – ypatinga šventė

Bendruomenei „Saugų artuma“ praėjęs savaitgalis buvo išties džiugus. Tądien Mažosios Lietuvos g. 9, buvusiose darželio II aukšto patalpose, įvyko bendruomenės namų atidarymo šventė. Bendruomenės pirmininkas Vytautas Laurinavičius pasidžiaugė, kad nuo

Sekmadienis, 4 Rugpjūtis Komentarai (0)

silute per savaite budraitisPamėgę Šilutės televizijos rengiamas laidas ir reportažus, kuriuos galėdavo stebėti per muzikinį kanalą, transliuojamą kabelinės televizijos paslaugas teikiančios bendrovės, šilutiškiai nustebo, kai staiga informacija apie Šilutę iš žydrųjų ekranų dingo.

Į redakciją užsukęs šilutiškis apgailestavo, kad mėgstamų laidų nebemato. Vyras išsigando, kad Šilutės televizija apskritai nebeegzistuoja ir pasakojo itin vertindavęs tas kelias valandas per savaitę, kai būdavo rodomos Šilutės televizijos parengtos laidos ir reportažai.

Nuraminame mūsų skaitytojus ir Šilutės TV gerbėjus: laidas apie Šilutę galima žiūrėti internetu, adresu www.silutestv.lt.

Prarado dalį vyresnės auditorijos

Šilutės televizijos laidų autorius ir prodiuseris Marijus Budraitis „Šilutės naujienoms“ sakė, kad išsikelti į internetinę erdvę nuspręsta po to, kai anksčiau miesto televizijos transliacijas rodžiusi bendrovė nusprendė sutarčių nebepratęsti. Apie tai sužinota vasaros pradžioje.

Pasak M.Budraičio, tokioje pačioje situacijoje atsidūrė ir Alytaus, Marijampolės, Vilkaviškio bei dar kelių kitų miestų televizijos.
„Žinome tik tiek, kad buvo nuspręsta nebepirkti licenzijos muzikinio kanalo transliavimui, per kurį ir mes „išeidavome“ į eterį. Dėl kokių priežasčių, galima tik spėlioti“, - sakė laidų vedėjas.

M.Budraitis teigė, kad transliacijas perkėlus į internetą, per kelias svaites svetainėje apsilankė daugiau nei 10 tūkstančių žmonių, taigi laidų populiarumas žymiai šoktelėjo.

„Interneto privalumas tas, kad žmogus laidą gali pažiūrėti ir vėliau, nei ji rodoma, peržiūrėti mėnesio archyvą. Be to, dabar mus mato ir į užsienį išvykę šilutiškiai. Be abejo, praradome dalį žiūrovų, kurie neturi interneto“, - neslėpė M.Budraitis.

Šilutės televizijos vadovas pabrėžė manantis, kad kabelinės televizijos tinklo vartotojai, nebegalintys matyti Šilutės TV laidų, gali reikalauti autorinių laidų iš kabelinės televizijos tiekėjo. Juk sudarant šios paslaugos tiekimo sutartį, aplinkybės, kad nebebus transliuojama Šilutės TV, įtrauktos nebuvo. O nutraukus vietinės televizijos transliacijas, kaina už kabelinę televiziją nesumažėjo.
„Žmonės turi įprasti reikalauti kokybės“, - savo nuomonės neslėpė M.Budraitis.

Irgi sulaukia skundų

Kabelinę televiziją šilutiškiams tiekiančios bendrovės „CGATES“ vadovė Šilutės regionui Loreta Bytautienė sakė, kad sprendimas atsisakyti vietinių televizijų transliacijos priimtos susijungus bendrovėms „Telesat“, „Viginta“, „Kabeliniai ryšių tinklai“ ir „Marijampolės kabelinė televizija“.

Dabar visos telekomunikacijų paslaugos teikiamos „CGATES“ bendrovės vardu, kuri vykdo bendrą politiką. Plačiau komentuoti, kodėl sutartys su vietinių televizijų kūrėjais nebuvo pratęstos, L.Bytautienė komentuoti nenorėjo, tačiau paaiškino, kad sprendimas bendrovėje buvo priimtas vieningai.

Moteris neslėpė, kad ir pas juos kreipiasi nepatenkinti klientai, tačiau kai kurie, išgirdę, kad Šilutės televizijos kuriamas laidas gali žiūrėti internete, L.Bytautienės teigimu, netgi nudžiunga.

„Žmonės gali kreiptis tiesiai į mus, viskas bus paaiškinta“, - sakė L.Bytautienė.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt