Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Dėmesio! Pigesnė prekė – sukčių masalas!

Image - Dėmesio! Pigesnė prekė – sukčių masalas!

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai įspėja, kad įsigydami prekes socialiniuose tinkluose ir fiktyviose elektroninės prekybos platformose sukčiai suvilioja gyventojus parduodami prekes su nuolaidomis ar labai

Trečiadienis, 27 Vasaris Komentarai (0)

Policija prašo atsiliepti eismo įvykio liudininkus

Image - Policija prašo atsiliepti eismo įvykio liudininkus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai prašo žmonių pagalbos, kurie matė ar galbūt užfiksavo eismo įvykį, kuris įvyko 2019 m. sausio 13 d. apie 17.20 val.

Penktadienis, 22 Vasaris Komentarai (0)

Įvykiai

Šilutėje rastas negyvas vyras su šautine žaizda krūtinėje

Image - Šilutėje rastas negyvas vyras su šautine žaizda krūtinėje

  Tauragės apskrities policijos komisariatas informuoja, kad Kovo 11-osios vakare Šilutėje, V. Kudirkos g. esančio namo laiptinėje rastas 78 metų nebegyvas vyras su šautine žaizda

Antradienis, 12 kovas Komentarai (0)

Šilutėje surasta nelegali alkoholio parduotuvė

Image - Šilutėje surasta nelegali alkoholio parduotuvė

  Įsigaliojus naujam Alkoholio kontrolės įstatymui pareigūnai, nuolat tikrina kaip yra laikomasi įstatyme numatytų reikalavimų prekiauti alkoholiniais gėrimais. Parduotuvėse yra ribojimas laikas alkoholio prekybai – mažmeninėse prekybos vietose alkoholį pirkti ir

Ketvirtadienis, 7 kovas Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Šilutės rajone taranuotas pareigūnų automobilis: prireikė ir medikų

Image - Šilutės rajone taranuotas pareigūnų automobilis: prireikė ir medikų

  Antradienio rytą Šilutės rajone, kelyje Degučiai-Usėnai policijos pareigūnų automobilį taranavo kita mašina. Tris eismo įvykio dalyvius medikai išvežė

Antradienis, 12 kovas Komentarai (0)

Keliuose – laukinių gyvūnų testas

Image - Keliuose – laukinių gyvūnų testas

  Į šalies kelius stambūs laukiniai gyvūnai pastaruoju metu plūstelėjo dėl neįprastos priežasties – palaižyti kelio dangą nuklojusios druskos, - sako kelininkai. Draudikai tai laiko pirmuoju ateinančio pavasario testu, kuris patikrins

Antradienis, 5 kovas Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Tragiškas gaisras Šilutės rajone nusinešė vyro gyvybę

Image - Tragiškas gaisras Šilutės rajone nusinešė vyro gyvybę

Sekmadienio naktį Begėdžių kaime užsiliepsnojo namas. Jame buvo rastas apdegęs žmogaus

Sekmadienis, 17 kovas Komentarai (0)

Šilutės rajone traukinys neatpažįstamai sumaitojo ant bėgių gulėjusį vyrą

Image - Šilutės rajone traukinys neatpažįstamai sumaitojo ant bėgių gulėjusį vyrą

Šilutės policija pradėjo tyrimą ir aiškinasi aplinkybes incidento, kuomet ant geležinkelio bėgių buvo rastas sumaitotas vyro kūnas. Apie gulintį žmogų policijai pranešė traukinio

Šeštadienis, 16 Vasaris Komentarai (0)

Kai atvyko ugniagesiai, pirtis Oželių kaime jau liepsnojo. / Rolando Žalgevičiaus nuotr.Nuo ketvirtadienio Šilutės ugniagesiai net tris kartus važiavo gesinti gaisrų Švėkšnoje ir netoli jos.

Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros inspekcijos Šilutės poskyrio viršininkas Arūnas Ališauskas "Šilutės naujienoms" sakė, kad visi gaisrai kilo dėl netinkamo elektros prietaisų eksploatavimo ar elektros instaliacijos gedimų.

Ketvirtadienį, apie 14.30 val., Šilutės PGT gavo pranešimą, kad Švėkšnos centre, Atgimimo g., dega medinis garažas.Medinis garažas Švėkšnoje sudegė beveik visas. / Rolando Žalgevičiaus nuotr.

Nuvykę į gaisravietę, ugniagesiai liepsnas sutramdė, tačiau 5x5 m dydžio garažas beveik visas sudegė. Įtariama, kad ugnis įsižiebė neatsargiai dirbant su elektrine metalo pjaustymo įranga.

Penktadienio vakarą, šiek tiek po 22 val., pagalbos skambutis vėl suskambo iš Švėkšnos seniūnijos - užsidegė miško sodyboje esanti pirtis, sujungta su ūkiniu pastatu. Gelbėtojai nuskubėjo į Paičių miške, 9 km už Švėkšnos, esantį Oželių kaimą.

Į nelaimės vietą buvo išsiųstos trys autocisternos. Atvykę gelbėtojai pamatė jau per stogą išsiveržusias liepsnas. Nuo degančios pirties užsidegė ir šiferiu dengtas ūkinio pastato stogas.

Sudegė 150 kv. metrų ūkinio pastato stogo, 60 kv. metrų pirties patalpa. Ugnis suniokojo pirties baldus, viduje buvusius namų apyvokos daiktus. Šeima patyrė apie 20 tūkst. litų nuostolį.

Ugniagesiai mano, kad gaisrą pirtyje sukėlė elektros instaliacijos gedimai.

Dėl tos pačios priežasties pirmadienio rytą, apie 7.30 val., užsidegė Švėkšnoje, Žemaitės g., stovėjęs automobilis "Audi A4". Ugnį užgesinę gelbėtojai mano, kad gaisro židinys buvo automobilio elektros saugiklių bloke. Todėl labiausiai nukentėjo automobilio salonas, apdegė panelė.

Komentarai  

 
#1 2011-11-17 11:37
ir vel sveksnoje gaisrai!
 
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt