Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Mariaus Mockaus, gim. 1984 m., gyv. Šilutės r., Žemaičių Naumiesčio sen., Sugintų

Pirmadienis, 11 Lapkritis Komentarai (0)

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios 48 m. Gedimino Montvydo, gyvenančio Saugų seniūnijos Kukorų

Penktadienis, 8 Lapkritis Komentarai (0)

Įvykiai

Kaukėti asmenys įsibrovė į namą Žalgiriuose

Image - Kaukėti asmenys įsibrovė į namą Žalgiriuose

  Trys - keturi kaukėti asmenys įsiveržė į namą Žalgirių kaime, sumušė 73 metų šeimininką ir grasindami peiliu, reikalavo pinigų bei juvelyrinių

Trečiadienis, 11 Gruodis Komentarai (0)

Eilinis patikrinimas virto ikiteisminiu tyrimu

Image - Eilinis patikrinimas virto ikiteisminiu tyrimu

  Gruodžio 7 d. apie 16.15 val. Šilutės rajone, policijos pareigūnai patikrinimui susistabdė automobilį, kurį vairavo vyras, gim. 1996 m. Patikrinimo metu pareigūnams įtarimų sukėlė vaikino elgesys, todėl nuspręsta patikrinti automobilio

Pirmadienis, 9 Gruodis Komentarai (3)

Keliuose ir gatvėse

Prevencinė priemonė Šilutėje

Image - Prevencinė priemonė Šilutėje

Pasikeitus orams ir vairavimo sąlygoms vis dar atsiranda vairuotojų, kuriems negalioja Kelių eismo taisyklės, jie vadovaujasi liaudiška taisykle ,,mano mašina, mano taisyklės“. Siekdami mažinti KET pažeidimų Šilutės r. policijos komisariato

Antradienis, 3 Gruodis Komentarai (0)

Lietuvoje pradeda veikti elektroninė eismo įvykių deklaravimo sistema

Image - Lietuvoje pradeda veikti elektroninė eismo įvykių deklaravimo sistema

  Į avariją Lietuvoje patekę vairuotojai nuo šiol galės užpildyti elektroninę eismo įvykių deklaraciją. Vairuotojams skirtoje nemokamoje programėlėje bus galima užfiksuoti eismo nelaimės aplinkybes bei informaciją apie ją perduoti draudimo bendrovėms.

Pirmadienis, 2 Gruodis Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

Image - Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

  Bendrasis pagalbos centras (BPC) sekmadienį pranešė apie gaisrą Saugų seniūnijoje, kur, kaip paaiškėjo, įvyko tikra

Pirmadienis, 7 Spalis Komentarai (0)

Šilutės policija. / Šilutės r. PK nuotr.Draudimo bendrovės "PZU Lietuva" užsakymu atliktas visuomenės nuomonės tyrimas parodė, kad Lietuvos gyventojai labiausia bijo vagių.

Pasak apklausos, net 62 proc. mūsų šalies žmonių mano, kad didžiausia grėsmę jų sukauptam turtui kelia apsukrūs ilgapirščiai. Tačiau draudikų duomenys rodo, kad daug dažniau turtas nukenčia ne nuo vagysčių, bet nuo kaimynų sukeltų avarijų, dažniausiai - užliejimų.

"Lietuvoje svarbiausiu turtu žmonės laiko savo būstą. Draudikų statistika liudija, kad pagrindinis turtas prarandamas ir didžiausius nuostolius turtui atneša toli gražu ne vagystės. Daug daugiau ir kur kas dažniau žmonės kenčia nuo avarijų ir stichinių nelaimių, nuo kurių neįmanoma apsisaugoti fizinėmis priemonėmis. Dėl šių priežasčių patiriami gana dideli nuostoliai, kurie nėra kompensuojami, nes žmonės nuo šių nelaimių net nesisaugo - mat bijo tik vagių", - pabrėžė "PZU Lietuva" generalinis direktorius Marius Jundulas.

Anot jo, skirtingai nei mano gyventojai, vandens užliejimai yra dažniausiais draudžiamasis įvykis (per 2010 m. "PZU Lietuva" jų užfiksavo net 483 atvejus) - per metus užliejimų padaugėjo daugiau nei 2 kartus.

Kita svarbi nuostolius nešanti grėsmė - gamtos stichijos (liūtys, vėtros, potvyniai). Nuo 2009 m. tai tampa labiausiai augančia grėsme žmonių turtui - per vienerius metus stichijų nuniokoto turto padaugėjo 700 kartus. Nuo gamtos nukenčia ir namai, ir kiemo statiniai, ir automobiliai, ir kitas turtas. Be to, gamtinės jėgos atneša ir nemažus finansinius nuostolius - vidutinė žala vienam namų ūkiui yra apie 3700 Lt.

Draudimo bendrovės vadovas teigė, kad vagystės yra tik trečia pagal dažnį įvykių grupė. Ji nesukelia ir itin didelių nuostolių – vidutinė vagystės atnešama žala sudaro apie 2300 Lt.

Ketvirta pagal dažnumą įvykių grupė - gaisrai. "PZU Lietuva" vadovas gaisrą įvardijo kaip pačią "brangiausią" nelaimę.

Per 30 min. iki pamatų gali sudegti visas namas, t.y. per pusvalandį prarandamas vidutiniškai 360 000 lt vertės turtas.

"Gaisras suniokoja viską, ką žmogus yra sukaupęs. Tai didelis smūgis materialiniu aspektu ir didžiulis psichologinis smūgis – juk prarandamas tas turtas, kurį Lietuvos žmogus laiko pagrindiniu gyvenimo garantu. Šeimai praradus namus, dažniausiai nebeturima tiek lėšų, kad pavyktų atstatyti ar įsigyti būstą. Tokiais praradimų atvejais finansinius nuostolius kompensuoja draudimas, jei namas ar butas apdraustas", - teigia draudimo bendrovės vadovas.

Jis atkreipė dėmesį, kad vien per praėjusius metus būstą apdraudę gyventojai patyrė žalos ir gavo išmokas už 121 mln. litų.

Lietuvos draudikų asociacijos duomenimis, Lietuvoje apdrausta tik 53 proc. namų, 21 proc. butų, 13 proc. namų turto.

Tyrimas parodė, kad tik 10 proc. gyventojų draudimą įvardijo kaip būdą apsaugoti sukauptą turtą. Dar 15 proc. mūsų šalies gyventojų sakė savo turto nesaugantys jokiais būdais.

Susiję straipsniai
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt