Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Visoje šalyje miškasodis jau įsibėgėja

Image - Visoje šalyje miškasodis jau įsibėgėja

  Į miškus iškeliauja 30 milijonų medelių, kuriuos pasodins Valstybinių miškų urėdija (VMU). Bus atkurta 8 362 ha miškų ir įveista dar 509 ha naujų miškų plotų. Daugiausia bus pasodinta, kaip

Trečiadienis, 8 Balandis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (4)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Liberalų sąjūdis pretendentu į Seimą siūlo A. Endziną

Image - Liberalų sąjūdis pretendentu  į Seimą siūlo A. Endziną

Kelti savo skyriaus pirmininką Audrių Endziną pretendentu į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje rinkimų apygardoje Šilutės liberalsąjūdiečiai nusprendė trečiadienį, partijos skyriaus visuotiniame

Antradienis, 21 Sausis Komentarai (0)

Problema

Į sukčių pinkles įkliuvusi verslininkė ieško kitų nukentėjusiųjų

Image - Į sukčių pinkles įkliuvusi verslininkė ieško kitų  nukentėjusiųjų

Iš Vokietijos užmestos sukčių pinklės stipriai įpainiojo šilutiškę verslininkę. Į įmonės pašto dėžutę antrą kartą gavusi anglų kalba paruoštus dokumentus, moteris pagalvojo, kad tai ES duomenų patvirtinimo forma, juos pasirašė

Pirmadienis, 30 kovas Komentarai (0)

Savivaldybėje

Nuo trečiadienio Šilutėje pradeda veikti mobilus patikros punktas

Image - Nuo trečiadienio Šilutėje pradeda veikti mobilus patikros punktas

  Jau rytoj prie Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro pradeda veikti Mobilusis patikros punktas dėl koronaviruso tepinėlių paėmimo. Prieš važiuojant išsitirti būtina registruotis bendruoju telefonu

Antradienis, 7 Balandis Komentarai (0)

Seniūnijose

Švėkšnos knygnešius – kovotojus už lietuvišką žodį - prisimenant

Image - Švėkšnos knygnešius – kovotojus  už lietuvišką žodį - prisimenant

Kasmet kovo 16-ąją švėkšniškiai mini Knygnešio dieną. Pastarasis - aštuonioliktasis paminėjimas buvo kitoks – be renginio, be žmonių, be prisiminimų... Net šv. Mišios už knygnešius Švėkšnos šv. apaštalo Jokūbo bažnyčioje

Ketvirtadienis, 26 kovas Komentarai (0)

EONOMIKOS ZEBELIENE„Pagaliau įvyks tai, kas jau seniai turėjo įvykti“, - tokiais žodžiais Ekonomikos ir finansų komiteto posėdį pradėjo laikinai rajono mero V.Pozingio paskirtas šio komiteto pirmininkas „darbietis“ Saulius Stankevičius. Jis septintąjį kartą pateikė pasiūlymą komiteto pirmininke rinkti partijos Tvarka ir teisingumas atstovę Daivą Žebelienę.

Valdančiosios koalicijos politikai tą dieną neabejojo pirmininkės rinkimų sėkme, nes šiame komitete jie pagaliau įgijo persvarą. Septintuoju valdančiosios koalicijos nariu šiame komitete tapo iš Teritorijų ir kaimo reikalų komiteto perkeltas „tvarkietis“ Gintaras Bružas.

Taip partija Tvarka ir teisingumas tapo išskirtine rajono Taryboje: iš keturių šios partijos politikų, esančių rajono Taryboje, trys - D.Žebelienė, G.Bružas ir rajono mero pavaduotojas Vaidas Pavilonis - susikoncentravo į vieną svarbausių komitetų - Ekonomikos ir finansų komitetą. Ketvirtas „tvarkiečių“ politikas Vladas Kainovaitis paliktas darbuotis Socialinių reikalų komitete.

Teritorijų ir kaimo reikalų komitetas liko be partijos Tvarka ir teisingumas atstovų.  

Balsavo už save

Valdantiesiems pasiūlius komiteto pirmininke rinkti D.Žebelienę, opozicijos politikai dar griebėsi intrigėlės. A.Jakas pasiūlė dar vieną kandidatą į pirmininko postą -liberalsąjūdietį Edvardą Vitkauską. Pastarasis sutiko būti renkamas, bet po pauzės šmaikštaudamas pasakė, kad jis balsuos už D.Žebelienės kandidatūrą.

Už D.Žebelienę balsavo visi 7 valdančiosios koalicijos nariai, o už E.Vitkauską visi 6 opozicijos nariai.

Liberalcentristas Steponas Kazlauskas stebėjosi, kad „lipant“ į valdžios postą jau nebesilaikoma paprasčiausios etikos - net pats kandidatas balsuoja už save. S.Kazlauską, kaip ir daugelį kitų, stebėjusių pirmininko rinkimų procesą, ne kaip nuteikė faktas, kad D.Žebelienė nepasikuklino balsuoti už save, kad taptų komiteto pirmininke.

Mero pavaduotojas V.Pavilonis, atkirsdamas į repliką, sakė, kad tokia yra reali būtinybė ir  rinkimų teisinė procedūra nepažeista.

Opozicija prisižaidė?

Partijos Tvarka ir teisingumas Šilutės skyriaus lyderis V.Pavilonis „Šilutės naujienoms“ sakė, kad visiškai nesidžiaugia, jog net trys politikai suėjo į Ekonomikos ir finansų komitetą, kartais pavadinamą svarbiausiu komitetu. Jo nuomone, netrukus opozicija ims priekaištauti dėl galimai pažeistų partijų atstovavimo proporcijų ar net kaltinti siekiu dominuoti.

Partijos Tvarka ir teisingumas politikai, anot V.Pavilonio, visai nesiekė turėti tris savo politikus viename iš komitetų. „Opozicijos politikai patys prisižaidė boikotuodami komiteto pirmininko rinkimus ir valdančiąją koaliciją varydami į kampą. Dabar, kai rajono mero Virgilijaus Pozingio iniciatyva komiteto narių skaičius padidintas, reikia tikėtis, kad komitetas dirbs konstruktyviau“, - sakė V.Pavilonis.

D.Žebelienė „Šilutės naujienoms“ kalbėjo, kad jokių nuoskaudų ir išankstinių nuostatų dėl komiteto narių neturi. Ji įsitikinusi, kad sugebės rasti bendrą kalbą ir sutarimą su visų politinių partijų ir frakcijų atstovais komitete.

D.Žebelienė yra pasirengusi konstruktyviems, visiems priimtiniems sprendimams, sieks sutelkti Ekonomikos ir finansų komiteto narius, kad komitetas dirbtų kaip komanda.

D.Žebelienė mano, kad komitetas turėtų inicijuoti sprendimų projektus, skatinančius žmonių verslumą, saugančius rajone dirbančias įmones ir jose sukurtas darbo vietas, padedančius didinti darbo vietų skaičių.

D.Žebelienės nuomone, Ekonomikos ir finansų komitetas turi aktyviai reikalauti, kad savivaldybės administracija kruopščiai kontroliuotų, kaip įgyvendinami ES projektai, kad ypač teisingai vykdytų viešuosius pirkimus. Taip taupant lėšas atsirastų galimybė įgyvendinti daugiau įvairių projektų.

Komentarai  

 
-1 #4 2011-11-23 14:13
Cituoja Antanas:
D,Žebelienė tik pradeda savo karjerą. Juk ji vadovauja lig šiol mažai kam žinomai statybos imonei "Toluta". Kas žino, gal kai Šilutėje įsivyraus "Tvarka ir teisingumas" ši įmonėlė bus neprastesne nei "Žibai".
TOLUTA toli jai iki ZIBU kaip ir \zebelienei iki politikes
 
 
+4 #3 2011-11-21 15:28
D,Žebelienė tik pradeda savo karjerą. Juk ji vadovauja lig šiol mažai kam žinomai statybos imonei "Toluta". Kas žino, gal kai Šilutėje įsivyraus "Tvarka ir teisingumas" ši įmonėlė bus neprastesne nei "Žibai".
 
 
+7 #2 2011-11-20 18:20
ko noret is tos tvarkos ir teisingumo.gerai kad nors savam uzkampy trinasi.siaip tai ir uz arkli mero poste balsuotu svarbu naudos sau gaut
 
 
#1 2011-11-20 08:27
Taip D.Zebeliene sutars su visais politikais,bet kaip tu sutarsi su ...