Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Akcija „Lašiša 2019“: pasibaigus akcijai, patikrinta daugiau nei 3000 žvejų mėgėjų

Image - Akcija „Lašiša 2019“: pasibaigus akcijai, patikrinta daugiau nei 3000 žvejų mėgėjų

  Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos (AAD) šiemet nuo rugpjūčio 3 iki gruodžio 1 dienos vykdė akciją „Lašiša 2019“, per kurią iš viso surengti 386 reidai ir patikrinta 3050 žvejų

Antradienis, 10 Gruodis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (4)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Image - Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Po dviejų bandymų surengti Savivaldybės taryboje balsavimą dėl vicemero Sigito Šepučio atstatydinimo, opozicija surengė spaudos konferenciją.Pasak opozicijos politikų, vieną kartą valdančioji koalicija nusprendė išbraukti interpeliacijos klausimą iš Tarybos dienotvarkės, o

Antradienis, 15 Spalis Komentarai (0)

Problema

Radinys žuvyje sukrėtė: vos spėjo ištraukti iš mergaitės burnytės

Image - Radinys žuvyje sukrėtė: vos spėjo ištraukti iš mergaitės burnytės

  Noras paruošti skanią ir išskirtinę vakarienę gali baigtis visiškai ne taip, kaip planavote. Ypač jeigu parduotuvėje pirktame produkte nežinia iš kur atsiranda ten neturinčių būti metalo gabalų. Tuo galėjo įsitikinti šilutiškė,

Antradienis, 3 Gruodis Komentarai (2)

Savivaldybėje

Šilutiškiams nebegėda – miesto Kalėdų eglė nušvito naujai

Image - Šilutiškiams nebegėda – miesto Kalėdų eglė  nušvito naujai

Šimtai šilutiškių penktadienį atėjo į Kalėdų eglės įžiebimo šventę. Daugeliui tai buvo dviguba šventė, nes šiemet eglė nušvito ne įprastai mėlynai, o jau padabinta naujomis puošmenomis. Šventinėmis spalvomis sutvisko ir

Trečiadienis, 11 Gruodis Komentarai (0)

Seniūnijose

Švėkšnos neįgalieji minėjo Neįgaliųjų dieną

Image - Švėkšnos neįgalieji minėjo Neįgaliųjų dieną

 Artėjant Tarptautinei neįgaliųjų dienai, gruodžio 1-ąją Švėkšniškių sambūris pakvietė draugijos narius į šventę, kurią organizavo aštuntąjį ka

Penktadienis, 6 Gruodis Komentarai (0)

EONOMIKOS ZEBELIENE„Pagaliau įvyks tai, kas jau seniai turėjo įvykti“, - tokiais žodžiais Ekonomikos ir finansų komiteto posėdį pradėjo laikinai rajono mero V.Pozingio paskirtas šio komiteto pirmininkas „darbietis“ Saulius Stankevičius. Jis septintąjį kartą pateikė pasiūlymą komiteto pirmininke rinkti partijos Tvarka ir teisingumas atstovę Daivą Žebelienę.

Valdančiosios koalicijos politikai tą dieną neabejojo pirmininkės rinkimų sėkme, nes šiame komitete jie pagaliau įgijo persvarą. Septintuoju valdančiosios koalicijos nariu šiame komitete tapo iš Teritorijų ir kaimo reikalų komiteto perkeltas „tvarkietis“ Gintaras Bružas.

Taip partija Tvarka ir teisingumas tapo išskirtine rajono Taryboje: iš keturių šios partijos politikų, esančių rajono Taryboje, trys - D.Žebelienė, G.Bružas ir rajono mero pavaduotojas Vaidas Pavilonis - susikoncentravo į vieną svarbausių komitetų - Ekonomikos ir finansų komitetą. Ketvirtas „tvarkiečių“ politikas Vladas Kainovaitis paliktas darbuotis Socialinių reikalų komitete.

Teritorijų ir kaimo reikalų komitetas liko be partijos Tvarka ir teisingumas atstovų.  

Balsavo už save

Valdantiesiems pasiūlius komiteto pirmininke rinkti D.Žebelienę, opozicijos politikai dar griebėsi intrigėlės. A.Jakas pasiūlė dar vieną kandidatą į pirmininko postą -liberalsąjūdietį Edvardą Vitkauską. Pastarasis sutiko būti renkamas, bet po pauzės šmaikštaudamas pasakė, kad jis balsuos už D.Žebelienės kandidatūrą.

Už D.Žebelienę balsavo visi 7 valdančiosios koalicijos nariai, o už E.Vitkauską visi 6 opozicijos nariai.

Liberalcentristas Steponas Kazlauskas stebėjosi, kad „lipant“ į valdžios postą jau nebesilaikoma paprasčiausios etikos - net pats kandidatas balsuoja už save. S.Kazlauską, kaip ir daugelį kitų, stebėjusių pirmininko rinkimų procesą, ne kaip nuteikė faktas, kad D.Žebelienė nepasikuklino balsuoti už save, kad taptų komiteto pirmininke.

Mero pavaduotojas V.Pavilonis, atkirsdamas į repliką, sakė, kad tokia yra reali būtinybė ir  rinkimų teisinė procedūra nepažeista.

Opozicija prisižaidė?

Partijos Tvarka ir teisingumas Šilutės skyriaus lyderis V.Pavilonis „Šilutės naujienoms“ sakė, kad visiškai nesidžiaugia, jog net trys politikai suėjo į Ekonomikos ir finansų komitetą, kartais pavadinamą svarbiausiu komitetu. Jo nuomone, netrukus opozicija ims priekaištauti dėl galimai pažeistų partijų atstovavimo proporcijų ar net kaltinti siekiu dominuoti.

Partijos Tvarka ir teisingumas politikai, anot V.Pavilonio, visai nesiekė turėti tris savo politikus viename iš komitetų. „Opozicijos politikai patys prisižaidė boikotuodami komiteto pirmininko rinkimus ir valdančiąją koaliciją varydami į kampą. Dabar, kai rajono mero Virgilijaus Pozingio iniciatyva komiteto narių skaičius padidintas, reikia tikėtis, kad komitetas dirbs konstruktyviau“, - sakė V.Pavilonis.

D.Žebelienė „Šilutės naujienoms“ kalbėjo, kad jokių nuoskaudų ir išankstinių nuostatų dėl komiteto narių neturi. Ji įsitikinusi, kad sugebės rasti bendrą kalbą ir sutarimą su visų politinių partijų ir frakcijų atstovais komitete.

D.Žebelienė yra pasirengusi konstruktyviems, visiems priimtiniems sprendimams, sieks sutelkti Ekonomikos ir finansų komiteto narius, kad komitetas dirbtų kaip komanda.

D.Žebelienė mano, kad komitetas turėtų inicijuoti sprendimų projektus, skatinančius žmonių verslumą, saugančius rajone dirbančias įmones ir jose sukurtas darbo vietas, padedančius didinti darbo vietų skaičių.

D.Žebelienės nuomone, Ekonomikos ir finansų komitetas turi aktyviai reikalauti, kad savivaldybės administracija kruopščiai kontroliuotų, kaip įgyvendinami ES projektai, kad ypač teisingai vykdytų viešuosius pirkimus. Taip taupant lėšas atsirastų galimybė įgyvendinti daugiau įvairių projektų.

Komentarai  

 
-1 #4 2011-11-23 14:13
Cituoja Antanas:
D,Žebelienė tik pradeda savo karjerą. Juk ji vadovauja lig šiol mažai kam žinomai statybos imonei "Toluta". Kas žino, gal kai Šilutėje įsivyraus "Tvarka ir teisingumas" ši įmonėlė bus neprastesne nei "Žibai".
TOLUTA toli jai iki ZIBU kaip ir \zebelienei iki politikes
 
 
+4 #3 2011-11-21 15:28
D,Žebelienė tik pradeda savo karjerą. Juk ji vadovauja lig šiol mažai kam žinomai statybos imonei "Toluta". Kas žino, gal kai Šilutėje įsivyraus "Tvarka ir teisingumas" ši įmonėlė bus neprastesne nei "Žibai".
 
 
+7 #2 2011-11-20 18:20
ko noret is tos tvarkos ir teisingumo.gerai kad nors savam uzkampy trinasi.siaip tai ir uz arkli mero poste balsuotu svarbu naudos sau gaut
 
 
#1 2011-11-20 08:27
Taip D.Zebeliene sutars su visais politikais,bet kaip tu sutarsi su ...
 
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt