Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

Image - Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) Šilutės rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2

Antradienis, 5 Gegužė Komentarai (0)

Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Image - Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Pastaruoju metu ilgapirščiai pradėjo intensyviau darbuotis - vien praėjusią savaitę Tauragės apskrities policijos pareigūnai sulaukė 16 pranešimų apie

Šeštadienis, 2 Gegužė Komentarai (0)

Įvykiai

Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

Image - Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

  Praėjusią naktį, Klaipėdos gatvėje esančioje degalinėje, agresyviai nusiteikęs ir neblaivus vyras išdaužė langą ir sužalojo

Antradienis, 26 Gegužė Komentarai (0)

Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Image - Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Ankstų sekmadienio rytą Rusnės miestelyje, Šilutės gatvėje, daugiabučio name sprogo dujų

Sekmadienis, 24 Gegužė Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

Image - Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

  Pareigūnai pastebi, kad sugriežtintos bausmės už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, girtų vairuotojų keliuose nemažina. Paskutiniomis dienomis Tauragės aps. VPK aptarnaujamojoje teritorijoje pareigūnai dažnai praneša apie nustatytus girtus vairuotojus. Ne išimtis

Ketvirtadienis, 14 Gegužė Komentarai (0)

Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

Image - Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

  Šiandien, kelyje Šilutė - Žemaičių Naumiestis, jauno vairuotojo valdomas automobilis „Audi“ trenkėsi į savo kelio puse važiavusį "Volkswagen sharan". Pasak liudininkų, jaunas vairuotojas vairavo

Šeštadienis, 14 kovas Komentarai (2)

Nelaimės ir konfliktai

Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Image - Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Šiandien popiet ugniagesiai gelbėtojai išskubėjo gesinti degančio ūkinio pastato Vilkyčių

Penktadienis, 20 kovas Komentarai (0)

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

Picture 060Dar sausio 17 d. „Šilutės naujienose“ rašėme apie situaciją Saugų seniūnijos Vilkyčių kaime, kur gyvenantis ūkininkas Steponas Arčevskis pažeidinėja aplinkos apsaugos taisykles ir teršia gamtą srutomis bei mėšlu. Straipsnis vadinosi „Prieš gamtos teršėją vienijasi kaimynai ir valdiškos institucijos“.

Jame rašėme, kad kaimyno nevalyvumo nebeapsikenčia ir Veiviržo gatvės kaimynai, bet ūkininkas ginasi - neva visos jo bėdos tik dėl pastarųjų priekabiavimo.

Į straipsnį reagavo Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento (KRAAD) Šilutės r. agentūros specialistai ir vilkytiškiui už tokius darbus paskyrė solidžią baudą.

Šilutės agentūros vyriausiasis specialistas Pranas Sirtautas sako, jog jiedu su vilkytiškiu S.Arčevskiu jau yra seni pažįstami. Tai todėl, kad Vilkyčių ūkininkas už aplinkosaugos pažeidimus pagal administracinės teisės kodeksą baudžiamas jau nebe pirmą kartą.

Štai pernai gegužę jis irgi buvo baustas už panašius pažeidimus, tik tuomet pelnė kur kas menkesnę, tik 100 litų baudą, t.y., pusę minimalios baudos.

Šiemet kovo 20 dieną P.Sirtautas vilkytiškiui išrašė net 610 litų „premiją“, mat tokius pat mėšlo ir srutų tvarkymo taisyklių pažeidimus jo ūkyje užfiksavo antrą kartą per metus.

O užfiksavo juos po to, kai „Šilutės naujienos“ paviešino vaizdus apie už Stepono tvarto riogsančias mėšlo krūvas ir tyvuliuojančius srutų ežerus, kuriuos, pasak kaimynų, pavasarinių potvynių vandenys neretai ir toliau į aplinką nusineša.

Kartu vilkytiškiui surašytas privalomas nurodymas pašalinti mėšlą iš šalia tvarto esančios teritorijos, kad iš jo tekančios srutos neterštų aplinkos.

Pasak P.Sirtauto, bus kontroliuojama, ar S.Arčevskis tą nurodymą vykdo.

Vilkytiškis pagal laikomų galvijų skaičių privalėtų įsirengti mėšlo kaupimo aikštelę arba mėšlidę. Jis pažadėjo, kad kitais metais mėšlus iš tvarto mes tiesiai į traktoriaus priekabą ir dažnai išveš į laukus.

Susiję straipsniai