Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Vagystės iš namų: skaudžiausios ir sunkiausiai tiriamos

Image - Vagystės iš namų:  skaudžiausios  ir sunkiausiai tiriamos

Vagystes iš namų išgyvenę žmonės sako, kad rasti sujauktus namus – išdaužtus langus, išverstus stalčius, daiktus, iškratytas žemes iš gėlių vazonų - yra šlykštus jausmas. Patyrus tokią psichologinę traumą, dar

Sekmadienis, 16 Vasaris Komentarai (1)

Būkite budrūs - plinta netikri pinigai

Image - Būkite budrūs - plinta netikri pinigai

  Išradingi lietuvaičiai stengiasi visais įmanomais būdais praturtėti. Pastaruoju metu stebina tendencija, kai netikri Lietuvos apyvartoje esantys pinigai užsakomi ir atsisiunčiami iš įvairių internetinių tinklalapių. Atsisiųsti netikri pinigai panaudojami rinkoje. Pinigus,

Trečiadienis, 5 Vasaris Komentarai (0)

Įvykiai

Šilutės centre užsiliepsnojo automobilis – nuslopinti ugnį padėjo ir kiti vairuotojai

Image - Šilutės centre užsiliepsnojo automobilis – nuslopinti ugnį padėjo ir kiti vairuotojai

  Daug streso vakar patyrė mergina, važiavusi Šilutės centre. Bevairuojant užsiliepsnojo jos automobilis „Opel Signum“, iš salono pasipylė dūmai. Merginai į pagalbą atskubėjo ne tik ugniagesiai, net ir neabejingi

Trečiadienis, 12 Vasaris Komentarai (6)

Pagryniuose apvogė namą: šeimininkai patyrė 35 070 Eur nuostolį

Image - Pagryniuose apvogė namą: šeimininkai patyrė 35 070 Eur nuostolį

  Vagys ir vėl laužėsi į namus. Policija gavo pranešimą, kad Pagrynių kaimo gyventojai savo namuose pasigedo aukso dirbinių ir pinigų, kurių vertė 35 070

Penktadienis, 31 Sausis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Galimai girtą vairuotoją sustabdė gatvės šviestuvas

Image - Galimai girtą vairuotoją sustabdė gatvės šviestuvas

  Tik gatvės šviestuvas sustabdė, spėjama, girtą vairuotoją, kuris dideliu greičiu važiavo Šilutės Liepų gatvėje. Nesuvaldęs automobilio, vairuotojas užlėkė ant šaligatvio (Liepų ir P. Jakšto gatvių sankryžoje), kuriuo ką tik buvo

Šeštadienis, 15 Vasaris Komentarai (0)

Avarijų ir žuvusiųjų skaičiai auga, avaringiausiose vietose tyko „trikojai“

Image - Avarijų ir žuvusiųjų skaičiai auga, avaringiausiose  vietose tyko „trikojai“

„Trikojai“ – tikrą ažiotažą sukėlusi nauja policijos priemonė jau fiksuoja pažeidėjus ir Šilutėje. Vieni vairuotojai apie stovintį radarą įspėja kitus automobilio žibintų ,,mirktelėjimu”, kiti jau ieško antiradarų, o treti net

Pirmadienis, 3 Vasaris Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

Image - Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

  Bendrasis pagalbos centras (BPC) sekmadienį pranešė apie gaisrą Saugų seniūnijoje, kur, kaip paaiškėjo, įvyko tikra

Pirmadienis, 7 Spalis Komentarai (0)

akumuliatoriaiPernai rudenį du vyrai susiruošė į jau seniai jų planuotą naktinį žygį - vogti akumuliatorius iš ūkininkų.

Žygis pavyko - vienam vyrų saugant, ar niekas nemato šio plėšikavimo, kitas ganyklose laužė spynas, grobė traktorių akumuliatorius. Ryte vyrai džiūgavo „praturtėję“ 5 akumuliatoriais.

Tačiau priduoti grobį į metalo laužą, kaip jie planavo, nespėjo. Vagystė greitai buvo išaiškinta, ir vagys akumuliatorius turėjo grąžinti savininkams.

Negana to, dar ir savo pinigines vagys turės patuštinti - neseniai teismas nusprendė, kad už vagystes naktiniai plėšikai turės sumokėti nemažą baudą.

Anksčiau jau po du kartus teisti vyrai - D.Š. ir T.E. ilgai rezgė planą važiuoti į Šilutės rajoną ir ten „apšvarinti“ vietinius ūkininkus.

Tokius kėslus jie įvykdė pernai spalio 19 dieną. Apie pirmą valandą nakties pirmuoju vagių grobiu tapo vieno ūkininko kieme stovėjusių dviejų traktorių akumuliatoriai.

D.Š. tykojo, kad niekas jų neužkluptų ir kėslų nesutrukdytų, o T.E. atsuko dviejų traktorių akumuliatorių laikiklius ir pagrobė akumuliatorius.

Ūkininkas padarytą žalą įvertino 850 Lt.

Po dvidešimt minučių, dar tebetrindami iš džiaugsmo rankas po sėkmingos vagystės, vyrai pamatė ir kito ūkininko traktorių. Ir iš šio jie pagrobė akumuliatorių, šeimininkui padarydami 250 Lt žalą.

Trečią valandą nakties nuo kiemų vagys perėjo į ganyklas.

Čia akumuliatoriai buvo uždaryti ir užrakinti metalinėse dėžėse. Tačiau vagims tai buvo ne kliūtis - jie buvo apsirūpinę įrankiais spynoms nulaužti. Iš dviejų ganyklų jie pavogė du akumuliatorius, ganyklų savininkams padarė 290 Lt žalą.

Teisme abu vagys prisipažino, kad yra kalti ir gailėjosi dėl naktinio žygio. Jie sakė, kad akumuliatorius ketino parduoti kaip metalo laužą. Tačiau nespėjo.

Vagiai pavogtą turtą grąžino savininkams ir atsiprašė ūkininkų, todėl pretenzijų jiems nepareiškė nė vienas nukentėjusysis.
Nepaisant to, kad akumuliatorius vyrai grąžino, už vagystes jie vis tiek buvo nubausti - kiekvienas gavo po 3 900 Lt baudą.
Baudžiamasis įsakymas galėjo būti skundžiamas.