Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

Image - Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) Šilutės rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2

Antradienis, 5 Gegužė Komentarai (0)

Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Image - Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Pastaruoju metu ilgapirščiai pradėjo intensyviau darbuotis - vien praėjusią savaitę Tauragės apskrities policijos pareigūnai sulaukė 16 pranešimų apie

Šeštadienis, 2 Gegužė Komentarai (0)

Įvykiai

Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

Image - Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

  Praėjusią naktį, Klaipėdos gatvėje esančioje degalinėje, agresyviai nusiteikęs ir neblaivus vyras išdaužė langą ir sužalojo

Antradienis, 26 Gegužė Komentarai (0)

Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Image - Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Ankstų sekmadienio rytą Rusnės miestelyje, Šilutės gatvėje, daugiabučio name sprogo dujų

Sekmadienis, 24 Gegužė Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

Image - Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

  Pareigūnai pastebi, kad sugriežtintos bausmės už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, girtų vairuotojų keliuose nemažina. Paskutiniomis dienomis Tauragės aps. VPK aptarnaujamojoje teritorijoje pareigūnai dažnai praneša apie nustatytus girtus vairuotojus. Ne išimtis

Ketvirtadienis, 14 Gegužė Komentarai (0)

Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

Image - Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

  Šiandien, kelyje Šilutė - Žemaičių Naumiestis, jauno vairuotojo valdomas automobilis „Audi“ trenkėsi į savo kelio puse važiavusį "Volkswagen sharan". Pasak liudininkų, jaunas vairuotojas vairavo

Šeštadienis, 14 kovas Komentarai (2)

Nelaimės ir konfliktai

Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Image - Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Šiandien popiet ugniagesiai gelbėtojai išskubėjo gesinti degančio ūkinio pastato Vilkyčių

Penktadienis, 20 kovas Komentarai (0)

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

akumuliatoriaiPernai rudenį du vyrai susiruošė į jau seniai jų planuotą naktinį žygį - vogti akumuliatorius iš ūkininkų.

Žygis pavyko - vienam vyrų saugant, ar niekas nemato šio plėšikavimo, kitas ganyklose laužė spynas, grobė traktorių akumuliatorius. Ryte vyrai džiūgavo „praturtėję“ 5 akumuliatoriais.

Tačiau priduoti grobį į metalo laužą, kaip jie planavo, nespėjo. Vagystė greitai buvo išaiškinta, ir vagys akumuliatorius turėjo grąžinti savininkams.

Negana to, dar ir savo pinigines vagys turės patuštinti - neseniai teismas nusprendė, kad už vagystes naktiniai plėšikai turės sumokėti nemažą baudą.

Anksčiau jau po du kartus teisti vyrai - D.Š. ir T.E. ilgai rezgė planą važiuoti į Šilutės rajoną ir ten „apšvarinti“ vietinius ūkininkus.

Tokius kėslus jie įvykdė pernai spalio 19 dieną. Apie pirmą valandą nakties pirmuoju vagių grobiu tapo vieno ūkininko kieme stovėjusių dviejų traktorių akumuliatoriai.

D.Š. tykojo, kad niekas jų neužkluptų ir kėslų nesutrukdytų, o T.E. atsuko dviejų traktorių akumuliatorių laikiklius ir pagrobė akumuliatorius.

Ūkininkas padarytą žalą įvertino 850 Lt.

Po dvidešimt minučių, dar tebetrindami iš džiaugsmo rankas po sėkmingos vagystės, vyrai pamatė ir kito ūkininko traktorių. Ir iš šio jie pagrobė akumuliatorių, šeimininkui padarydami 250 Lt žalą.

Trečią valandą nakties nuo kiemų vagys perėjo į ganyklas.

Čia akumuliatoriai buvo uždaryti ir užrakinti metalinėse dėžėse. Tačiau vagims tai buvo ne kliūtis - jie buvo apsirūpinę įrankiais spynoms nulaužti. Iš dviejų ganyklų jie pavogė du akumuliatorius, ganyklų savininkams padarė 290 Lt žalą.

Teisme abu vagys prisipažino, kad yra kalti ir gailėjosi dėl naktinio žygio. Jie sakė, kad akumuliatorius ketino parduoti kaip metalo laužą. Tačiau nespėjo.

Vagiai pavogtą turtą grąžino savininkams ir atsiprašė ūkininkų, todėl pretenzijų jiems nepareiškė nė vienas nukentėjusysis.
Nepaisant to, kad akumuliatorius vyrai grąžino, už vagystes jie vis tiek buvo nubausti - kiekvienas gavo po 3 900 Lt baudą.
Baudžiamasis įsakymas galėjo būti skundžiamas.