Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Aplinkos viceministrės domėjosi potvynio valdymo ir prevencinėmis priemonėmis

Image - Aplinkos viceministrės domėjosi potvynio valdymo ir prevencinėmis priemonėmis

  Šilutėje lankėsi Aplinkos apsaugos viceministrės Rasa Vaitkevičiūtė ir Justina Grigaravičienė. Susitikime su savivaldybės vadovais bei administracijos specialistais kalbėta apie potvynio valdymo priemones. Pasak J. Grigaravičienės, su Vyriausybės kancleriu Algirdu Stončaičiu

Pirmadienis, 11 Lapkritis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (3)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Image - Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Po dviejų bandymų surengti Savivaldybės taryboje balsavimą dėl vicemero Sigito Šepučio atstatydinimo, opozicija surengė spaudos konferenciją.Pasak opozicijos politikų, vieną kartą valdančioji koalicija nusprendė išbraukti interpeliacijos klausimą iš Tarybos dienotvarkės, o

Antradienis, 15 Spalis Komentarai (0)

Problema

Žalgirių gyventojai nerimauja: ar Savivaldybė pasotino tik pažadais?

Image - Žalgirių gyventojai nerimauja:  ar Savivaldybė pasotino tik pažadais?

Prieš tris savaites Savivaldybės pagalbos šaukęsi ir pažadų nepalikti nelaimėje sulaukę potvynių vandenų kasmet semiamo Žalgirių kaimo Šilinės gatvės gyventojai vėl nerimauja. Jų nerimo priežastis – kelio į Rusnę rekonstrukcija,

Penktadienis, 15 Lapkritis Komentarai (0)

Savivaldybėje

Šilutės policijos kieme - du nauji „VW Caddy“

Image - Šilutės policijos kieme - du nauji „VW Caddy“

Šilutės policijos komisariato kieme jau savaitę stovi du naujutelaičiai automobiliai „VW Caddy“ – dalis visos Lietuvos policijos automobilių parką papildžiusių naujų transporto priemonių. Dabar Šilutės policija turi 9 tarnybinius automobilius

Pirmadienis, 18 Lapkritis Komentarai (0)

Seniūnijose

Švėkšnos senjorai vėl surengė šventę

Image - Švėkšnos senjorai vėl surengė šventę

Didžioji dalis švėkšniškių asociacijos „Švėkšniškių sambūris“ narių - pagyvenę žmonės, aktyviai dalyvaujantys bendruomenės gyvenime. Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga jie suruošė šventę sau ir pakvietė į ją visus norinčius susitikti,

Penktadienis, 4 Spalis Komentarai (0)

DSC 0405Šilutės rajono meras Virgilijus Pozingis „Šilutės naujienoms“ jau galėjo pasakyti tikslesnę sumą, kuri įstrigo bankrutavusiame „Snoro“ banke - Savivaldybės įstaigos ten buvo priverstos įšaldyti 1,6 mln. litų.

Pirmą dieną po „Snoro“ uždarymo V.Pozingis vis dar tikėjosi, kad ši suma bus mažesnė. Tuomet jis vylėsi, kad ministerijos žinos, į kurio banko sąskaitą siųsti savivaldybės biudžetui skirtus pinigus.

„Negi ministrų kabinetas apie „Snoro“ problemas sužinojo paskutinę minutę, kaip ir savivaldybių vadovai“, - tuomet stebėjosi meras V.Pozingis, prognozuodamas, kad žlungančiame banke nusės tik keli šimtai tūkstančių litų biudžetinių lėšų. Deja, optimistinės prognozės nepasitvirtino - įstaigos negali disponuoti keliskart didesne suma.

„Įkliuvo“ projektinės lėšos

Pasak V.Pozingio, nemažą sumą savivaldybės biudžetui skirtų lėšų „Snoro“ banke įklampino Žemės ūkio ir Finansų ministerijos.

„Snoro“ banko uždarymo išvakarėse į šiame banke esančią sąskaitą Žemės ūkio ministerija įvedė 109 261 Lt už rekonstruojamus Vainuto bendruomenės namus, 322 793 Lt buvo atsiųsta už Savivaldybės administracijos įgyvendinamą europinį projektą „Viešojo administravimo valdymas“, 1 125 Lt dviračių tako rekonstrukcijos projektui, 22 088 litų Bikavėnų bendruomenės namų rekonstrukcijos projekto lėšų, 252 030 litų Juknaičių kultūros namų sutvarkymui skirtų pinigų ir 42 350 litų Degučių kaimo bendruomenės namų rekonstrukcijos projektui.

Centralizuotos buhalterijos skyriaus vedėja Danutė Baikauskienė „Šilutės naujienoms“ sakė, kad Savivaldybės administracijos ir visų seniūnijų darbuotojai su nekantrumu laukia, kada banko „Snoras“ administratorius leis panaudoti iš Finansų ministerijos paskirtus 568,72 tūkst. Lt, skirtus darbuotojų atlyginimams ir kitoms išlaidoms apmokėti.

Administracijos direktorė Ida Vasiljevienė tikino, kad visi darbuotojai atlyginimus gaus laiku, nes Savivaldybės administracija turi planą, kaip tą problemą išspręsti.

D.Baikauskienė džiaugėsi bent tuo, jog Socialinių reikalų ir darbo ministerija šiame banke užstrigino tik 10,21 tūkst. litų, kurie buvo skirti pašalpoms mokėti. Taip pat nepasiekiami 29 152 litai, skirti vaikų išmokoms.

Biudžeto ir finansų skyrius „Snoro“ banke turėjo sąskaitą rinkliavai už komunalinių atliekų tvarkymą. Šioje sąskaitoje liko nepasiekiami 66 300 litų. Gyventojai ir įstaigos paraginti šios rinkliavos įmokas mokėti į DNB banke esančią Savivaldybės sąskaitą.

Uždarytame banke laikinai užklimpo ir Savivaldybės aplinkosaugininko Remigijaus Rimkaus įgyvendinamos Aplinkos apsaugos rėmimo programos lėšos - 23,7 tūkst. Lt. Ūkio skyrius negali pasinaudoti 120 885 litais, likusiais „Snore“, taip pat banke guli 146 694 Lt Savivaldybei skirta valstybės dotacija.

Sąskaitas „Snoro“ banke taip pat turėjo Šilutės senelių globos namai (įšaldyta 43 875 Lt), Martyno Jankaus pagrindinė mokykla (įšaldyta 100 Lt), Žemaičių Naumiesčio mokykla -  darželis (įšaldyta 6 627,36 Lt), Žemaičių Naumiesčio gimnazija (įšaldyta 20 228,28 Lt).

Už nuomą sąskaitas siųs

Šilutėje bankas „Snoras“ nuo gegužės mėnesio buvo įsikūręs Savivaldybei priklausančiose patalpose.

„Ar nekilo problemų dėl nuomos mokesčio?“, - klausėme mero.

V.Pozingis sakė, kad Savivaldybė nėra gavusi jokio oficialaus dokumento iš dabartinės bankrutuojančio banko vadovybės dėl nuomos sutarties nutraukimo, tad Savivaldybė ir toliau siųs sąskaitas bankui už patalpų nuomą.

Kai nuomos sutartis bus nutraukta, tuomet Savivaldybė skelbs naują patalpų nuomos konkursą.

Susiję straipsniai

Komentarai  

 
+5 #1 2011-12-07 22:24
kas dabar bus, tarybos nariai negaus kanceliariniu pajamu
 
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt