Futbolas

fule F blizgeTauragėje surengtas mergaičių 7x7 futbolo turnyras Tauragės rajono mero taurei laimėti buvo skirtas kūno kultūros ir sporto dienai paminėti. Į turnyrą buvo pakviestos ir Šilutės merginų futbolo klubo „Blizgės“ komanda. Ji grižo ne tuščiomis - užėmė II vietą.

futbolas 1Rungtynės su Vilniaus futbolo komanda „Prelegentai“, kurią sudaro Lietuvoje žinomi asmenys, šou verslo atstovai, į stadioną žiūrovų sutraukė dvigubai daugiau nei įprasta. FK „Šilutė“ aktyviai sirgalių tribūnai padovanojo pergalę 2:0.

Šilutėje penktadienį vyko 2012/2013 m. LFF „Carlsberg“ taurės IV etapo rungtynės. Nors su žemesnio rango varžovais tikėtąsi kur kas daugiau įvarčių ir lengvesnės kovos, tačiau sėkmingi spyriai į vartus skriejo tik antroje varžybų pusėje.

futbolasŠilutės vyrų futbolo komanda šeštadienį savo aikštėje susitiko su „Kėdainių“ futbolininkais.

Mūsiškiai varžovų nesigailėjo ir, atradę jų silpnąją grandį, spyrė įvarčius vieną po kito. To pasekmė - rezultatas 0:11, užfiksuotas Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos čempionate.

"Blizgių" komanda. / A+I fotografija nuotr.Judėjimas „Moterys už futbolą“ aktyviai laužo standartus ir primena, kad futbolą gali žaisti ne tik vyrai.

Socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbtas fotokonkursas „Moterys futbole“ sulaukė itin daug dalyvių, tačiau laimėjo moterų futbolo Šilutėje pradininkės iš FK „Blizgės“. Už šilutiškių merginų nuotrauką internautai atidavė daugiau nei 750 balsų.

futbolas eziogolasGegužės pabaigoje Šilutės stadione startavo Baltijos šalių moksleivių futbolo žaidynės „Golas! 2012“. Po ilgų kovų paaiškėjo, kad bilietus į apskrities varžybas iškovojo mūsų komandos „Pypliai“ ir „Rusniukai“.

Varžybų akimirka. / lff.lt nuotr.Šeštadienį Palangoje oficialiame paplūdimio futbolo sezono atidaryme pirmą kartą dalyvavo ir judėjimo „Moterys už futbolą" pakviestos merginų komandos iš Šilutės bei Klaipėdos.

Nepaisant labai prastų oro sąlygų - pūtė stiprus vėjas ir lijo - visos keturios užsiregistravusios merginų komandos pademonstravo meilę futbolui ir atvyko į varžybas.

Pasak vienos iš Šilutės „Blizgių" komandos narių Agnės, komandos draugės net nesileido į kalbas apie nevažiavimą į varžybas ir nenusivylė.

futbolas FK Silute - Palanga 170Šeštadienį, kai dauguma mėgavosi miesto šventės teikiamais malonumais, mūsiškiai futbolininkai liko ištikimi savo sporto šakai ir sužaidė varžybas su varžovais iš Palangos.

Tikėtasi nesunkios pergalės, bet sirgaliai buvo jau sunerimę, kai varžovai po pirmojo kėlinio pirmavo 0:1. Gerai nors tiek, kad varžybas vyrai baigė lygiosiomis 2:2. Bet tądien iš jų norėta daugiau.

futbolas1Pagaliau futbolo sirgaliai vėl galės savaitgaliais pripildyti Šilutės „Žalgirio“ stadiono tribūnas bei palaikyti savo komandą.

Šeštadienį FK „Šilutė“ žaidė pirmąsias 2012 m. Lietuvos futbolo federacijos I lygos pirmenybių rungtynes namuose su Trakų „Trakų“ futbolininkais.

blizgesŠilutės merginų futbolo komandos „Blizgės“ kapitonė Giedrė Lukšaitė, paklaususi savo bendraminčių, ar norėtų dalyvauti draugiškame merginų futbolo turnyre, išgirdo tvirtą TAIP.

Praėjusį šeštadienį Kaune surengtame turnyre „Pavasario taurė 2012“ dalyvavo Kauno LSMU (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto), dvi Vilniaus - „JL Stars Dream Team“ ir „JL Stars“ bei Šilutės MFK „Blizgės“ komandos.

Mūsų merginos iškovojo bronzos medalius.