Futbolas

futbolas vandenys_fBaigėsi Šilutės rajono mažojo futbolo pirmenybės „Šilutės sportas“ taurei laimėti. Pirmenybėse dalyvavo penkios komandos: „Vinulta“, „Vainutas“, „Šilutės vandenys“, „Armuha“ ir FK „Šilutė“ jauniai.

Po dvi savaites trukusių rungtynių gruodžio 17-ąją paaiškėjo pirmenybių nugalėtojai - „Šilutės vandenų“ komanda. Antra liko „Armuha“, trečia - „Vinulta“.

 futbolas usenu_dieduko_taure_F_pamarys_nugaletojaiUsėnų Dieduko - a.a. Petro Rimkaus atminimo taurės futbolo varžybas organizavo VšĮ „Šilutės sportas“ kartu su gausiu būriu rėmėjų bei Usėnų Dieduko draugais. Varžybose dalyvavo keturios komandos: „Pamarys“, „Vainutas“, „Šilutės veteranas“ ir „Naujas parkas“.

neigaliuju sportas macikaiŠiaulių sporto mokyklos „Klevas“ surengtame  tarptautiniame žmonių su negalia futbolo turnyre, dalyvavo 15 komandų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninės Latvijos.

Komandos pagal pajėgumą buvo suskirstytos į tris lygius. A lygyje aukso medalius laimėjo Macikų socialinės globos namų komanda, B lygyje I vietą užėmė svečiai iš Latvijos (Memele), C lygyje nenugalimi buvo Akmenės rajono Dabikinės specialiosios mokyklos sportininkai.

futbolo teiseju silutiskiu brigadaKas domisi futbolu, žino, kad Šilutės miesto futbolo komanda žaidžia LFF I lygoje - antrajame  pagal pajėgumą Lietuvos vyrų klubinio futbolo divizione.

Sekmadienį FK „Šilutė“ susitiko su Kretingos „Minijos“ futbolininkais. Komandų susitikimas baigėsi 3:1 mūsiškių naudai. Pirmą kartą rungtynėms teisėjavo visa šilutiškių teisėjų brigada.

FutbolasSekmadienį Šilutės stadione vyko Lietuvos futbolo federacijos I lygos čempionato rungtynės tarp "Šilutės" ir "Trakų" komandų.

futbolas silute - bangaGegužės 14-ąją Šilutės miesto stadione vyko LFF 1-osios lygos 8-ojo turo rungtynės, kuriose susitiko FK „Šilutė“ ir Gargždų „Banga“.

Turnyrinėje lentelėje svečiai patenka į dešimtuką, o mūsiškiai yra gana atitolę nuo šių varžovų. Bet tądien šilutiškiai įrodė, kad jie pranašesni, ir joks lietus jų nesustabdys: jie realizavo įvartį ir 1:0 rezultatu įveikė gargždiškius.

futbolas siluteŠeštadienį Šilutės miesto stadione vyko 2016 m. LFF I lygos pirmenybių 5-ojo turo varžybos, kur Šilutės futbolininkai, treniruojami Svajūno Česnulio, susitiko su varžovais iš Vilniaus „Žalgirio“ B komandos.

Mūsiškiams tai buvo pirmosios šiemet pirmenybių rungtynės namuose, bet pradžiuginti savo sirgalių pergale jiems nepavyko, nes sostinės futbolininkai buvo pranašesni ir rezultatu 0:2 nugalėjo FK „Šilutę“.

futbolas maciku globos namaiVasario 24 dieną Šiaulių universiteto sporto salėje vyko kasmetinis socialinių įstaigų respublikinis salės futbolo čempionatas. Suvažiavo 11 komandų: Jotainių (Panevėžio r.), Aukštelkės (Šiaulių r.), Dūseikių (Telšių r.), Šiaulių (Šiauliai), Ventos (Akmenės r.), Veisiejų (Lazdijų r.), Suvalkijos (Marijampolės r.), Macikų (Šilutės r.) socialinės globos namų, Dabikinės (Akmenės r.) ir Kelmės specialiųjų mokyklų, Šiaulių specialiojo ugdymosi centro.

 futbolas1LFF I lygos 33-iajame futbolo komandų „Šilutė“ ir „Džiugas“ susitikimas baigėsi 2:0 (1:0) - pergalę iškovojo telšiškiai.
Pirmajame šių ekipų susitikime taip pat pergale džiaugėsi telšiškiai rezultatu 2:1.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt