Futbolas

vaiku futbolasBaigėsi Lietuvos jaunių sporto mokyklų ir klubinių komandų (gimusių 1998 m.) I lygos futbolo pirmenybės. VšĮ „Šilutės sportas“ komanda tapo pirmenybių nugalėtoja.

maciku turnyrasPrienuose surengta tarptautinio žmonių su negalia minifutbolo turnyro „SENI CUP 2013“ respublikinė atranka, kurios nugalėtoja - Macikų socialinės globos namų komanda kartu su 14 šalių komandomis dalyvaus finalinėse kovose Lenkijoje, Torūnės mieste.

Septintus metus turnyrą kartu su partneriais organizuoja tvarstomąją medžiagą gaminančios Lenkijos bendrovės „TZMO S.A.“ dukterinė įmonė Lietuvoje „TZMO Lietuva“.

futbolas simonas juska nr11Šilutiškių komanda savo stadione susitiko su Kazlų Rūdos futbolininkais. Svečių komanda „Šilas“ atvyko su šešių pergalių iš eilės kraičiu, kai mūsiškiai turėjo vos vieną pergalę išvykoje.

Susitikimas buvo įdomus, o jo pabaiga dar įdomesnė: IX turo rungtynės baigėsi rezultatu 1:0 FK „Šilutė“ naudai.

Peržvelgus komandų išsidėstymą turnyrinėje lentelėje, pergalės tikėtis buvo sunkoka. Mūsiškiai iš 12 komandų užima 10 vietą, o Kazlų Rūdos atstovai - penktąją. Ir tas šešių iš eilės pergalių maratonas tikrai nepridėjo pasitikėjimo „Šilutės“ futbolininkams.

futbolas IMGP2930Merginų futbolo komanda „Blizgės“ suorganizavo šaunią futbolo šventę, kurioje dalyvavo 8 moterų ir merginų komandos.
Pirmąją vietą, daugelių nuostabai, iškovojo šilutiškės, susibūrusios į „Širšių“ komandą.

Bet apie viską nuo pradžių...

A grupėje varžėsi linksma merginų komanda iš Žemaičių Naumiesčio „Naumiestukės“, žavios „Vydūno“ merginos, „Šilutės naujienų“ merginų komanda ir nenustygstantys mažieji „Martyno Jankaus“ atstovai.

futbolas f smitasSekmadienį „Šilutės“ klubo futbolininkai išvykoje susitiko su Kauno komanda „Spyris“ ir po atkaklios kovos rezultatu 1:2 ją nugalėjo.

Mažai kas tikėjosi, kad šilutiškiams pavyks pasiekti pergalę rungtynėse Kaune, nes ne paslaptis, kad FK „Šilutė“ nėra tarp stipriausių čempionato dalyvių - „Šilutė“ iš 12 komandų užima 10 vietą, o „Spyris“ - trečiąją.

 futbolas f 2FK „Šilutė“ futbolininkai šeštadienį sulaukė svečių iš Jonavos. Ši komanda yra praėjusių metų I lygos futbolo čempionė. Susitikimas baigėsi 0:2 Jonavos „Lietavos“ naudai.

Nežinia, ar girti šilutiškius, kad praleido vos du komandos - čempionės įvarčius, ar peikti, kad patys neįmušė nė vieno ir namų aikštelėje niekaip nesugeba iškovoti pergalės?

„Šilutė“ ir „Lietava“ iki šio susitikimo neturėjo nė vieno laimėjimo. „Šilutė“ 2 kartus pralaimėjo, 2 kartus sužaidė lygiosiomis, „Lietava“ dukart pralaimėjo.

futbolasGegužės 14-osios pavakarę startavo 2013 m. Šilutės rajono suaugusiųjų futbolo pirmenybės, kurių tikslas - populiarinti futbolo žaidimą bei skatinti rajono gyventojus aktyviai leisti laisvalaikį.

Pirmosios gimnazijos stadione būtent taip leisti laisvalaikį užsiregistravo 8 komandos. 

futbolasŠeštadienį Šilutės miesto stadione vyko LFF I Lygos V turo rungtynės. Jėgas išbandyti susitiko FK „Šilutė“ ir FK „Trakai“ komandos. Jų susitikimas baigėsi 0:3 mūsiškių nenaudai. Prieš tai išvykoje žaidusi „Šilutė“ taip pat patyrė pralaimėjimo kartėlį, nusileidusi rezultatu 0:1 Vilniaus „Polonijos“ komandai.

Varžovai iš Trakų pirmo kėlinio 11-ąją minutę pelnė pirmąjį įvartį (A.Minikovas). Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus 7 minutėms, dar vieną įvartį pelnė „Trakų“ žaidėjas N.Misiuk. Vilties dar nepraradę mūsų sirgaliai vis skandavo: „Šilutė, Šilutė!“ ir tikėjosi, kad antrajame kėlinyje šilutiškių komanda atsigaus.

futbolasPirmosios 2013 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos futbolo pirmenybių rungtynės Šilutėje įvyko balandžio 28-ąją. Šilutės centriniame stadione susitiko FK „Šilutė“ ir Panevėžio „Baltija“. Abi komandos įmušė po vieną įvartį.

Oficialiai LFF I lygos pirmenybių I turas prasidėjo balandžio 13-14 dienomis. Tada išvykoje mūsiškių ir Radviliškio „Lokomotyvo“ rungtynės irgi baigėsi lygiosiomis - deja, be įvarčių - 0:0.

Prieš pradedant rungtynes Šilutėje, kaip ir priimta, komandos į aikštę išėjo lydimos mažųjų Šilutės futbolininkų bei išsirikiavo pagerbti priešininkų. Sirgalius, trenerius ir futbolininkus pasveikino VšĮ „Šilutės sportas“ direktorius Dainius Gricevičius.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt