Futbolas

pergaleBirželio pabaigoje Estijos mieste Piarnu (Parnu) vyko tarptautinis jaunimo futbolo turnyras „Parnu Summer Cup“, kuriame dalyvavo 140 komandų iš 8 valstybių.

vyru futbolas smitasPaskutiniu metu FK „Šilutė“ vyrai džiugina savo pasirodymais. Praėjusią savaitę jie išvykoje nesunkai 3:1 įveikė Palangos „Palangą“. O mūsų futbolininkas Robertas Šmitas pasiekė asmeninį įvarčių rekordą.

blizges v knyzelio lff lt nuotrJoninių išvakarėse Šilutės merginų futbolo komandos „Blizgės“ žaidėjos iškeliavo į Palangą, kur vyko ne tik Lietuvos vyrų paplūdimio futbolo čempionatas, bet ir dailiosios lyties futbolininkių draugiškos kovos. Merginos nustebino ne tik azartu ir kova, bet ir naujomis vasariškomis aprangomis.

vaiku futbolasBaigėsi Lietuvos jaunių sporto mokyklų ir klubinių komandų (gimusių 1998 m.) I lygos futbolo pirmenybės. VšĮ „Šilutės sportas“ komanda tapo pirmenybių nugalėtoja.

maciku turnyrasPrienuose surengta tarptautinio žmonių su negalia minifutbolo turnyro „SENI CUP 2013“ respublikinė atranka, kurios nugalėtoja - Macikų socialinės globos namų komanda kartu su 14 šalių komandomis dalyvaus finalinėse kovose Lenkijoje, Torūnės mieste.

Septintus metus turnyrą kartu su partneriais organizuoja tvarstomąją medžiagą gaminančios Lenkijos bendrovės „TZMO S.A.“ dukterinė įmonė Lietuvoje „TZMO Lietuva“.

futbolas simonas juska nr11Šilutiškių komanda savo stadione susitiko su Kazlų Rūdos futbolininkais. Svečių komanda „Šilas“ atvyko su šešių pergalių iš eilės kraičiu, kai mūsiškiai turėjo vos vieną pergalę išvykoje.

Susitikimas buvo įdomus, o jo pabaiga dar įdomesnė: IX turo rungtynės baigėsi rezultatu 1:0 FK „Šilutė“ naudai.

Peržvelgus komandų išsidėstymą turnyrinėje lentelėje, pergalės tikėtis buvo sunkoka. Mūsiškiai iš 12 komandų užima 10 vietą, o Kazlų Rūdos atstovai - penktąją. Ir tas šešių iš eilės pergalių maratonas tikrai nepridėjo pasitikėjimo „Šilutės“ futbolininkams.

futbolas IMGP2930Merginų futbolo komanda „Blizgės“ suorganizavo šaunią futbolo šventę, kurioje dalyvavo 8 moterų ir merginų komandos.
Pirmąją vietą, daugelių nuostabai, iškovojo šilutiškės, susibūrusios į „Širšių“ komandą.

Bet apie viską nuo pradžių...

A grupėje varžėsi linksma merginų komanda iš Žemaičių Naumiesčio „Naumiestukės“, žavios „Vydūno“ merginos, „Šilutės naujienų“ merginų komanda ir nenustygstantys mažieji „Martyno Jankaus“ atstovai.

futbolas f smitasSekmadienį „Šilutės“ klubo futbolininkai išvykoje susitiko su Kauno komanda „Spyris“ ir po atkaklios kovos rezultatu 1:2 ją nugalėjo.

Mažai kas tikėjosi, kad šilutiškiams pavyks pasiekti pergalę rungtynėse Kaune, nes ne paslaptis, kad FK „Šilutė“ nėra tarp stipriausių čempionato dalyvių - „Šilutė“ iš 12 komandų užima 10 vietą, o „Spyris“ - trečiąją.

 futbolas f 2FK „Šilutė“ futbolininkai šeštadienį sulaukė svečių iš Jonavos. Ši komanda yra praėjusių metų I lygos futbolo čempionė. Susitikimas baigėsi 0:2 Jonavos „Lietavos“ naudai.

Nežinia, ar girti šilutiškius, kad praleido vos du komandos - čempionės įvarčius, ar peikti, kad patys neįmušė nė vieno ir namų aikštelėje niekaip nesugeba iškovoti pergalės?

„Šilutė“ ir „Lietava“ iki šio susitikimo neturėjo nė vieno laimėjimo. „Šilutė“ 2 kartus pralaimėjo, 2 kartus sužaidė lygiosiomis, „Lietava“ dukart pralaimėjo.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt