Krepšinis

krepsinis mokiniu fMoksleivių krepšinio čempionate „Manija“ susitiko Šilutės pirmosios ir Šilutės Vydūno gimnazijos mokiniai. Į rungtynes atėjo daugiau žiūrovų nei į NKL varžybas, kai žaidžia „Šilutė“. Gimnazistų rungtynės buvo labai įdomios: daug tritaškių, dėjimų bei gražių greitų atakų.

krepsinis nkl f3Savaitgalį Šilutės „Šilutė“ išvykoje žaidė su Marijampolės „Sūduva“, o namuose mūsiškiai parodė fantastišką žaidimą prieš Joniškio „Delikatesas“. Šių rungtynių metu svečių treneris nesugebėjo valdyti savo pykčio ir net apšaukė „Atėnės“ šokėjas.

dulkysMan atrodo, kad visi vaikystėje svajoja apie tokias rungtynes. Šiandien išmušė mano valanda sužibėti”, - ištarė Lietuvos krepšininkas Deividas Dulkys po neįtikėtino pasirodymo JAV studentų krepšinio lygoje (NCAA) šeštadienį.

Šimtai granato raudonio spalva išsipuošusių Floridos valstybinio universiteto krepšinio komandos sirgalių užtvindė aikštę ir apsupo nepakartojamo vakaro herojų iš Lietuvos, rašo lrytas.lt.

krepsinis samai F1Šilutės veteranų komanda „Šamai“ amžiaus grupėje 50+ iškovojo pirmąją pergalę čempionate. Nepameluosiu pasakiusi, kad tai jie padarė visai nesunkiai. Gal 2012 metai mūsiškiams bus geresni nei praėjusieji ir jie dažniau pradės jausti pergalės skonį, o ne pralaimėjimo kartėlį?..

krepsinis nkl 20120107001Šventėms pasibaigus, visi grįžtame į darbus, ne išimtis - ir krepšininkai. Šilutės vyrų komanda „Šilutė“ po beveik dvi savaites trukusių atostogų vėl grižo į aikštelę.

Deja, savaitgalį ji turėjo susitaikyti su dviem pralaimėjimais. Šilutiškiams nepadėjo ir naujas komandos draugas - Deividas Petravičius, kuris parodė tikrai puikų žaidimą.

Šokėjos. / Simonos Pužaitės (silutesnaujienos.lt) nuotr.Jau 27-tus metus Juknaičių pagrindinėje mokykloje vyksta tradicinis krepšinio turnyras „Kalėda“. Prie mokyklos iniciatyvos prisijungia ir bendruomenė, įsteigusi nugalėtojams prizus.

Pasak varžybų organizatoriaus, Juknaičių pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojo Rimo Urbono, tradicinės varžybos buvo įgavusios platų mastą, vienais metais rungtyniavo net 11 komandų. Su Šilutės rajono sportininkais varžėsi net Klaipėdos karo jūreiviai.

1b2d3841c17bfb4e16c4d16a7dbfe633be5bdbfa articleVainute surengtas ketvirtasis tradicinis šeimų krepšinio turnyras, skirtas Antanui Bartušiui atminti. Turnyre varžėsi Jucikų iš Šylių, Budrių iš Klaipėdos, Nausėdų iš Švėkšnos bei Stonių iš Saugų šeimų penketai. Nugalėjo Nausėdų šeimos ekipa.

Šeimų krepšinio turnyrą surengė šyliškis Antanas Jucikas su sūnumis. Jucikų pajėgioje komandoje žaidė 50-metis Antanas, jo sūnūs Julius, Šiaulių „ABRO Universiteto“ komandos centro puolėjas (203 cm), ir Mantas, studijuojantis Šiauliuose, bei Antano brolio vaikai Jurgis ir Tomas, pusbroliai Ignas ir Juozas.

krepsinis nkla silute statyba„Šilutės“ krepšininkai savaitgalį išvykoje nesunkiai įveikė varžovus gargždiškius, o namuose turėjo pripažinti vilniečių pranašumą.

Penktadienį Gargžduose šilutiškiai susitiko su „Gargždų - Bremenos“ komanda. Šios rungtynės šilutiškiams buvo sėkmingos - mūsiškiai 66:82 įveikė varžovus.

krepsinis nkl f 1Savaitgalį šilutiškiai praleido ant ratų - dvejas varžybas žaidė išvykoje: penktadienį aplankė Mažeikius, o šeštadienį užsuko ir į Klaipėdą, kur susitikimas tarp „Nafta - Universitetas“ ir „Šilutės“ ekipų pareikalavo ne tik daug jėgų iš žaidėjų, bet ir sirgaliams neprastai patampė nervus.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt